УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Мнениеот vratar4eto » 28 фев 2018 17:38

tomatomov197 написа:
vratar4eto написа:Справедливо решение. Литекс не е наказван, за да го спират от участие, където и да е. Проблем ще стане, ако сегашният Литекс (бивш Ботев Гълъбово) стигне до евротурнирите. Защото тогава ще се чудят какво да обясняват. Сега е лесно - "Ние сме ребрандиран Литекс"

Сговни ли ти се деня , мръсно говедо ?


Припознал си се :mrgreen: Явно, не за първи път :lol: :lol: :lol: Литекс е играл и преди в евротурнирите и никога не ме е интересувало особено.
Честито да ти е и да им се радваш на оранжевите :lol:

П.С. Ако аз ползвам такова обръщение дали ще ми държат мнението?

dusc
Мнения: 1
Регистриран на: 28 фев 2018 17:29
Контакти:

Re: УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Мнениеот dusc » 28 фев 2018 17:39

Ми, явно хората в ЦСКА-София не знаят английски. В писмото си пише, че няма да участват тоя сезон в европейските турнири. Чак в следващия сезон ще могат. 3 годишното правило свършва този сезон. ЦСКА-София играха 2 сезона със сегашния плюс един в който не играха въобще, защото тогава го създадоха клубът. Тоест това са 3 години съществуване. :lol:

Потребителски аватар
Dani
Мнения: 7113
Регистриран на: 09 авг 2008 18:01
Контакти:

Re: УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Мнениеот Dani » 28 фев 2018 17:42

Сините приятелки пикаят газ. А ако се замислят малко със сивото вещество ще разберат, че това е добре за целия футбол в България!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Мнениеот Eminem » 28 фев 2018 17:47

Пикаем газ само в припознаваческите ви кратуни. Много ми пука дали ще играете в ЛЕ тази година или догодина. Голямата разлика.......
Важното е, че според всички документи - вие сте Литекс!!!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Мнениеот dreben23 » 28 фев 2018 17:54

Напротив, еминеме, те ти казват, че Литекс е ЦСКА от самотото му създаване! Бъзикот ви отиде у кошаа :mrgreen: :lol: :lol: :lol:

[offtopic]Тури ли ви го любимата и безпристрастна УЕФА у рогите, не става за нищо и тази организация. :) Никога не беше променяла свое решение, забележете какво стана, регистрирахме прецедент! Имаме футболен клуб, който надвил УЕФА, баси. Че има се хилим! :lol: :lol:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Мнениеот suni » 28 фев 2018 18:26

важаеми г-н Михайлов,

Пиша във връзка с нашата кореспонденция от 29 май 2017 г., свързана с молбата за изключение на тригодишното правило по Член 12 (2) и Член 12 (3) от правилниците за лицензиране на УЕФА и Финансов Феърплей по случая ЦСКА-София.

В писмото, цитирано по-горе, УЕФА зае становище, че правните и други промени в структурата на ПФК ЦСКА-София се считат за нарушение на Член 12 от гореспоменатите правилници. В заключение, клубът не получи право да кандидатства за лиценз на УЕФА за участие в европейските турнири в рамките на следващите два сезона.

След като разгледа фактите и обстоятелствата, възникнали при делата в КАС с номера 2017/A/5177 и 2017/A/5201, администрацията на УЕФА стигна до заключението, че тригодишното правило, важащо за клуба, изтича през сезон 2017-2018 г.

УЕФА потвърждава, че ПФК ЦСКА-София има право да участва в следващото издание на европейските клубни турнири, ако се класира по спортни резултати, отговаря на всички други изисквания, заложени в съответните правилници на УЕФА и покрие лицензионните изисквания на Българския футболен съюз. Моля, своевременно да уведомите клуба".

Теодор Теодоридис

Генерален секретар на УЕФА

Отдел „Връзки с обществеността и медии“
:)
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Мнениеот Tiberius » 28 фев 2018 18:32

Съни, натисни спусъка, не се мъчи. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3097
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Мнениеот suni » 28 фев 2018 18:38

Tiberius написа:Съни, натисни спусъка, не се мъчи. ;)

Градеф, ти ли си ма? :lol:
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Мнениеот Tiberius » 28 фев 2018 18:44

Натисни спусъка, Съни! Давай!
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Jack the Ripper
Мнения: 91
Регистриран на: 23 юли 2013 23:22
Контакти:

Re: УЕФА допусна ЦСКА в Европа !

Мнениеот Jack the Ripper » 28 фев 2018 19:09

Изображение

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6t_1vn_BGv8[/youtube]


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта