Защо Берое не можа да бие Левски

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Защо Берое не можа да бие Левски

Мнениеот Teo » 23 окт 2016 10:10

SANSIRO7 написа:Защото не играете с червени екипи. За отбори с червени екипи такива гъргоровки, велизарки, йордановки се свирят задължително.


Още има болка за някои, че едвам се докопаха до равния! :lol: :lol:
@ Годините си минават... победа срещу ЦСКА, кога? :lol: :lol:

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Защо Берое не можа да бие Левски

Мнениеот koisa » 23 окт 2016 10:22

Teo написа:@ Годините си минават... победа срещу ЦСКА, кога? :lol: :lol:


Това е все едно да питаш... нова песен от Майкъл Джаксън (Бог да го прости), кога? :shock:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

ico_beroe
Мнения: 27
Регистриран на: 26 май 2013 00:51
Контакти:

Re: Защо Берое не можа да бие Левски

Мнениеот ico_beroe » 23 окт 2016 10:47

добро утро БЕРОЕ не можа да се надиграва с левски...не да го бие-преди 5-6 месеца щях да се питам с колко ще бием левски2-3 гола разлика сега се питаме дали ще изпаднем....спрете пичове да се задявате с ловеч и онова селското цска...лошото е е че няма значение дали кюпко си е тръгнал от левски дали са били притеснени играчите...има значение само че онова което изгради и направи ПЕТЬО ХУБЧЕВ В БЕРОЕ...вече го няма унищожиха го ей така ПРАТИХА ГО в нищото...Берое ми е в сърцето ще си умра с тази велика любов -за мен си е повече от религия истината е винаги някога там..когато имаш изградени линии със всички изчистени връзки на взаимодействие между тях...отбора правеше смешни съперниците си и ги караше да изпитват респект...сега нашите момчета или каквото е останало от тях излизат със жълто на гащите..не знаят къде се намират ...сашко какво да го обвинявам всичко тръгна от ръководството- спуснаха им го отгоре и се осраха...сега който и да дойде...предстои смяна на мажоритарния собственик...и една скоба за всички левскари нека хора свързани със счетоводните дела на левски да си кажат от къде и как чрез свързани фирми със парите- великите мииони за берое през тези уж спонсорски договори 30% от бюджета официално са кривнали да погасяват дълговете на левски...бомба а?.. в този момент всички там в стара загора боРд на директорите разни да си седнат на гъзовете и да излязат от сянката на погребални агенти на любимия ни отбор сега всичко трябва да се гради наново...успех на Левски писна ми от Разградки пиар....дано шампиона да е различен ....само БЕРОЕ

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Защо Берое не можа да бие Левски

Мнениеот КироВарна » 23 окт 2016 11:05

bsz1916 написа:Истината е че загубихме защото играхме много слабо и резултатът даже можеше да е доста по-голям . ЕТАПЪТ под ръководството на Сашко Тъпото явно се е отразил много зле и отборът е забравил как се играе футбол . Миналият сезон бяхме брутално заклани от този съдия , но снощи при тази игра нямаше как да не загубим . Не съм оптимист дори за мача с Монтана , а явно ще трябва време за да се преодолеят последствията от работата на Сашко в отбора . Не коментирам съдията , защото след безобразната игра на Берое през първото полувреме бях наясно че няма как да не загубим този мач и нямах никакво желание да гледам тази мъка още едно полувреме - само следях резултата .

Играта на всеки отбор може да бъде слаба,неориентирана....или каквато искате още!!!Но това няма нищо общо със съдията и съдийството!!!То трябва да бъде безпристрастно,независимо как играят отборите!!!За огромно съжаление в БЪЛГАРИЯ това никога не се случва!!!Така наречените грандове,се ползват с протекциите на съдийската колегия,ръководството на БФС,градската управа и на централната власт!!!За това,че още първото полувреме ти е станало ясно"че няма как да не загубим този мач",огромна роля имаше и съдията!!!Има ли човек на който да не му е ясно,как с обратни и измислени фаулчета,играта се изтиква в полето на гостуващия отбор?Така е на всеки мач в София!!!Не е практика само на вчерашния шуменски убавец!!!Така и на играчите им става ясно,че днес нямат шанс!!!Няма нужда да си голям психолог,за да отгатнеш какво отражение дава това на психиката им!!!Общуването между съдията и футболистите,долу на терена,също ясно им показва.....че днес няма да стане!!!Ако тези и други подбутвания не дадат резултат,обезателно ще има дузпичка.....която е меко казано,доста спорна!!!И никога не би била свирена,ако е в полето на измисления гранд!!!За пуснатите засади в едната посока и измислените такива в другата,да говорим ли?Такива прийоми също са постоянен спътник на мачовете на провинциалните отбори в столицата!!!Тези двойни критерии са вечни и лично на мен са ми смешни,изказванията на софиянци.....че видите ли,извънстоличните тимове се разтрепервали като видят табелката "София"!!!Ами чак до треперене,едва ли се стига.....но никой в БЪЛГАРИЯ не е вчерашен и хората си знаят какво ги чака!!!Това,че феновете на Берое са критични към своя отбор и не търсят оправдания е похвално и им прави чест!!!Но действителността в милата ни Родина е известна на всички.....даже се мъчат да ни убедят,че това е нормално!!!Според мен не е нормално и това е една от многобройните причини за умирането на БГ футбола!!!Не може да имаш,нагласено първенство и двойни критерии.....а да очакваш високо ниво и висок морал от играчите!!!За тези,които не са разбрали,уточнявам че имам пред вид не само последния мач между Левски и Берое,а порочната практика вкоренена в родния футбол въобще!!!То ако беше само един мач.....да кажем "Майната му"!!!Ама не е!!!

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Защо Берое не можа да бие Левски

Мнениеот jivkovisz » 23 окт 2016 11:26

Абе какъв съдия какви пет лева ЛЕВСКИ бяха с класи над Берое, аз съм от Ст. Загора и от много години ходя редовно на мачовете на Берое и знам как се играе срещу ЛЕВСКИ и как срещу цска и стига с тоя рев най-нормалното нещо е да паднете в София.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4359
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Защо Берое не можа да бие Левски

Мнениеот Kotooshu » 23 окт 2016 11:40

venom написа:Аз хвърлях по едно око на мача и първите две неща съм ги пропуснал, но втория гол на ЛеWCки е половин метър засада. Факт!


ФАКТА е друг ... всеки се присмива и гаври с бояджиите :!:

ЛЕВСКИ е на 102 а ВИЕ сте НИЩО С ТИРЕ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Защо Берое не можа да бие Левски

Мнениеот trokadero_ » 23 окт 2016 11:46

Конспирации много ;)

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Защо Берое не можа да бие Левски

Мнениеот Вал » 23 окт 2016 11:56

jivkovisz написа:Абе какъв съдия какви пет лева ЛЕВСКИ бяха с класи над Берое, аз съм от Ст. Загора и от много години ходя редовно на мачовете на Берое и знам как се играе срещу ЛЕВСКИ и как срещу цска и стига с тоя рев най-нормалното нещо е да паднете в София.


Дали Берое е бил слаб не ни интересува. Факт е че всички положения на Левски бяха създадени от Тодоров. През цялото първо полувреме Берое с право се пазеше от картони и играчите бягаха далеч от Левскарите, което им осигураваше безпрепятствено пребиваване в близост до врата на Берое. Ако това се класифицира като добра игра на Левски - много ви здраве. През второто полувреме Берое се отвори и беше посечен от Левскарската издънка Тодоров. Десният бек на Левски беше за картон още при симулацията, после при блъскането на Цонев беше за гонене. Но нали си е Левскарче, това му се разминава. Анете имаше поне 2 симулации, неотбелязани от водещия ни съдия.

В случая отрицетелното отношение към Левски е основано на постоянното неподплатено самохвалство и подвеждаща реклама на синия клуб, който на всичко отгоре се финансира от подозрителната сделка за приватизацията на БТК. Самият треньор на сините казва: Фигурата на треньора е несъществена за Левски. Само от учтивост пропусна да допълни, че основна за Левски е фигурата на СЪДИЯТА.

Тома е истината, колкото и да не им се иска на сините привърженици. Техният клуб е символ на корупция и нечества игра в България. Ама защо не сме писали същото и за ЦСКА. Ами вижте какво писахме за Торбичка Ставрев, който ни закопа срещу Червените. И дават отбора са едно и също.

vinal58
Мнения: 43
Регистриран на: 13 юни 2016 13:43

Re: Защо Берое не можа да бие Левски

Мнениеот vinal58 » 23 окт 2016 12:01

КироВарна написа:
bsz1916 написа:Истината е че загубихме защото играхме много слабо и резултатът даже можеше да е доста по-голям . ЕТАПЪТ под ръководството на Сашко Тъпото явно се е отразил много зле и отборът е забравил как се играе футбол . Миналият сезон бяхме брутално заклани от този съдия , но снощи при тази игра нямаше как да не загубим . Не съм оптимист дори за мача с Монтана , а явно ще трябва време за да се преодолеят последствията от работата на Сашко в отбора . Не коментирам съдията , защото след безобразната игра на Берое през първото полувреме бях наясно че няма как да не загубим този мач и нямах никакво желание да гледам тази мъка още едно полувреме - само следях резултата .

Играта на всеки отбор може да бъде слаба,неориентирана....или каквато искате още!!!Но това няма нищо общо със съдията и съдийството!!!То трябва да бъде безпристрастно,независимо как играят отборите!!!За огромно съжаление в БЪЛГАРИЯ това никога не се случва!!!Така наречените грандове,се ползват с протекциите на съдийската колегия,ръководството на БФС,градската управа и на централната власт!!!За това,че още първото полувреме ти е станало ясно"че няма как да не загубим този мач",огромна роля имаше и съдията!!!Има ли човек на който да не му е ясно,как с обратни и измислени фаулчета,играта се изтиква в полето на гостуващия отбор?Така е на всеки мач в София!!!Не е практика само на вчерашния шуменски убавец!!!Така и на играчите им става ясно,че днес нямат шанс!!!Няма нужда да си голям психолог,за да отгатнеш какво отражение дава това на психиката им!!!Общуването между съдията и футболистите,долу на терена,също ясно им показва.....че днес няма да стане!!!Ако тези и други подбутвания не дадат резултат,обезателно ще има дузпичка.....която е меко казано,доста спорна!!!И никога не би била свирена,ако е в полето на измисления гранд!!!За пуснатите засади в едната посока и измислените такива в другата,да говорим ли?Такива прийоми също са постоянен спътник на мачовете на провинциалните отбори в столицата!!!Тези двойни критерии са вечни и лично на мен са ми смешни,изказванията на софиянци.....че видите ли,извънстоличните тимове се разтрепервали като видят табелката "София"!!!Ами чак до треперене,едва ли се стига.....но никой в БЪЛГАРИЯ не е вчерашен и хората си знаят какво ги чака!!!Това,че феновете на Берое са критични към своя отбор и не търсят оправдания е похвално и им прави чест!!!Но действителността в милата ни Родина е известна на всички.....даже се мъчат да ни убедят,че това е нормално!!!Според мен не е нормално и това е една от многобройните причини за умирането на БГ футбола!!!Не може да имаш,нагласено първенство и двойни критерии.....а да очакваш високо ниво и висок морал от играчите!!!За тези,които не са разбрали,уточнявам че имам пред вид не само последния мач между Левски и Берое,а порочната практика вкоренена в родния футбол въобще!!!То ако беше само един мач.....да кажем "Майната му"!!!Ама не е!!!

Всичко което си написал е вярно , но искам да припомня , че само преди година и половина с един друг треньор ( макар и при същото некадърно и неадекватно ръководство на отбора ) , Берое гостува 6 пъти в София и постигна 5 победи и едно равенство без да допусне гол ( голова разлика 8:0 ) . Тогава съдийството не беше по-добро , а напротив - в единствения мач в който не победихме ( 0:0 с бившия отбор ЦСКА ) съдията ни остави с 9 играча . Затова и не търсим вината в съдията , а в безхаберниците които освободиха треньора , назначиха това некадърно недоразумение Сашко и унищожиха готов отбор . Дори и Сашко Етапа да им е спуснат отгоре , ако имаха някакво достойнство те щяха да си подадат оставките още тогава . Вместо това , дори и след такъв абсолютен провал , те още са тук - измиха си ръцете с това нещастно набедено треньорче Сашко Етапа и се услушват и правят на ударени за СВОИТЕ СОБСТВЕНИ ОСТАВКИ , които са дори по наложителни от тази на Сашко .

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо Берое не можа да бие Левски

Мнениеот W84me » 23 окт 2016 12:04

Ох, много се кефя на пукнатите жлъчки... Така става с тези, които влизат в договорки с едни отбори в червено - оранжево! ИЗПАДАЙ!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта