БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kryvopieca
Мнения: 175
Регистриран на: 18 юли 2012 13:54
Skype: pitaite ako iskate
Контакти:

БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Мнениеот kryvopieca » 13 ное 2015 22:36

Предполагам ще си кажете, че се опитвам да троля или нещо подобно - далеч не е така...бета има един бъг, който позволява на по-умните клиенти да се възползват от него и да печелят пари по начин, по който на практика няма как да загубиш.. :roll:

схемата е следната - знаете, че някои мачове имат КАРТИНА с пряко предаване...но не знам дали знаете, че в някои мачове тази картина е по-напред отколкото самия бет....тоест тук се получава закъснение, което позволява да се заложи ако си бърз и да изпревариш бета...ВИНАГИ КОРНЕРИ...това е единственият начин, но напълно достатъчен.

Ако е първото полувреме винаги избирате корнери на полувреме и приготвяте мишката на бутона заложи...разбира се, приготвили сте и сумата, която да заложите...гледате внимателно картината и като падне корнер веднага цъкате заложи - ако се получи, бета ви приема залога и след секунди пада корнера в системата и затваряте на печалба веднага...примерно в 35 мин има 4 корнера и вие сте приготвили над 5 (демек поне 2 ви трябват) коефа е към 3 - пада петия корнер и ви го дава да затворите на стабилна печалба, щото коефа пада от 3 на 1.30 някъде (1 корнер за 10 мин е сиг 1.30)...това е горе долу схемата, като трябва да се внимава при самите корнери...

единственият шанс да сме на - е докато гледате да се объркате и да заложите корнер, а то всъщност да няма корнер - да има засада или фаул или да е аут....тогава ви приема залоага и веднага затваряте на минимална загуба....друг вариант от загуба няма...ако си има корнер и вие цъкнете заложи и не ви приеме залога просто все 1 не сте заложили...т..е. няма как да изгубите, ако сте внимателни...при лайв залози се обрабова около 4-5 секунди 1 залог....тоест като цъкнете ако закъснението е по-голямо от 4-5 секунди ще се получи...има мачове, в които съм виждал закъснение около 12-13 секунди.... :roll: :mrgreen:


ако е след полувремето пак същото, само че играете корнери 2 въможности колкото е дадено и винаги над....най-яко се печели в края на първото полувреме....примерно слагате 200 лв на 4 коеф за 800 (в в 37 мин да има поне 2 корнера е около 4 коеф) пада корнера и затваряте на около 450-500 лв....250-300 чиста печалба само с 1 залог..


трябва да се отбележи, че бета усеща, че се опитвате да правите това и слага закъсение на лайв залозите....вместо 5 секунди както е на всеки нормален акаунт то е 15 секунди...така се опитват да ви спрат, защото с 15 сек закъснение е почти невъзможно да се прави това...това е единственото, което могат да направят да ви спрат....явно не могат да поправят и регулират закъсненията в картината....слагат това закъснение някъде след 1-2 дни...или на 9-10 тия залог...но за 9 залога може да се направят много пари...а и ако ви сложат закъснение търсите друг акаунт и готово :geek:

разбира се, трябва да се отбележи, че закъснение има в следните първенства - т,е, само там става този номер

ЯПОНИЯ - 1 и 2 дивизия
КОРЕЯ - 1 ва
Китай - 1 и 2
Норвегия 1
Испания - 2 ра (Сегунда)
виждал съм и в Бундеслигата 2 мач, при който да се получава, но там по-скоро е било единичен случай...
Швейцария - 1
Австрия - 1

По-висшите първенства като Примера, Серия А и Бундеслига няма шанс, защото явно се обработва от повече хора и по-правилно бета си върши работата

РАЗБИРА СЕ - ТОВА СТАВА В МАЛКО МАЧОВЕ...да речем в по 1-2 мача на кръг от тези първенства....а не във всеки мач...цаката е да се дебне и да се намери мач, подходящ за това, и след това да се действа...2 ма души е най-добре или повече...защото в Япония като дават 9 мача ако си сам не знаеш къде да следиш и е трудно....

разбира се, трябва да проверите в кои мачове има пряко предаване....този уикенд има тъпи баражи и има мачове само в Япония 2 ра лига :!:

утре има преки предавания в по 1 мач от 5.00, 7.00 и 9.00 ...на мачовете на Омия Ардия често има закъснение...Джубило Ивата не съм успявал, но е въпрос на дебнене...

утре да се надяваме в поне единия от трите мача ще стане...ако не другия уикенд вече има Япония 1 и 2...Корея...Испания 2...Австиря, Германия, Швейцария...там няма как да не стане.....норвежкото и китайското първенство свършиха...от тях който намазал намазал :) ;)

който ма пари в бета и ще става да дебне като мене да пише утре към 5 и да обсъждаме :roll:


Изображение

ето и доказателство...тук само печалби, тоя фиш с Атлетико си беше сингъл залог нямаше нищо общо с тази схема...а другия със 100 за 64 май сложих и то нямаше корнер и затворих на малко загуба...както казах ако си внимателен и сръчен и ако следиш правилно шанс от загуба няма :P

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Мнениеот Кировец » 13 ное 2015 22:53

Нема да е зле да си изрежеш лентата с данни за акаунта :mrgreen: :) Току виж некой от екипа на БЕТ-а пише тука и реши да коригира пропуските в системата. :lol:

kryvopieca
Мнения: 175
Регистриран на: 18 юли 2012 13:54
Skype: pitaite ako iskate
Контакти:

Re: БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Мнениеот kryvopieca » 13 ное 2015 22:55

Кировец написа:Нема да е зле да си изрежеш лентата с данни за акаунта :mrgreen: :) Току виж некой от екипа на БЕТ-а пише тука и реши да коригира пропуските в системата. :lol:


тия пари са изтеглени преди седмици и похарчени вече...а тия пропуси няма как да се коригират щом досега не са ги оправили...явно не могат да оправят разминаването в картините и само със закъснението на залозите се мъчат да ни спрат :mrgreen:

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Мнениеот Кировец » 13 ное 2015 22:56

kryvopieca написа:
Кировец написа:Нема да е зле да си изрежеш лентата с данни за акаунта :mrgreen: :) Току виж некой от екипа на БЕТ-а пише тука и реши да коригира пропуските в системата. :lol:


тия пари са изтеглени преди седмици и похарчени вече...а тия пропуси няма как да се коригират щом досега не са ги оправили...явно не могат да оправят разминаването в картините и само със закъснението на залозите се мъчат да ни спрат :mrgreen:

Епа скуби и късмет!

Потребителски аватар
MaRTo1233
Мнения: 5244
Регистриран на: 08 май 2008 20:07
Skype: Ко?Не!
Контакти:

Re: БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Мнениеот MaRTo1233 » 13 ное 2015 22:57

Да почерпиш :lol:
[center]ИзображениеИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Мнениеот ЕМИЛ » 13 ное 2015 23:07

На мен пък ми е направило впечатление , че тези мачове които ги предават са с около 10-15 секунди изоставане от реалното време .Авторът на темата как ги вижда нещата обратно нямам обяснение .

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Мнениеот veselinsk » 13 ное 2015 23:10

Kaк успяваш да слагаш такива суми? Мен бет365 ме отказа със смешни лимитирани залози от 25-30евро на 2-3 коеф от първия ден на регистрацията. Иначе това съм го забелязал със закъснението, при амерканската МСЛ също доста закъснение, но не вярвах,че ще приеме залога и не съм и пробвал.
Изображение

kryvopieca
Мнения: 175
Регистриран на: 18 юли 2012 13:54
Skype: pitaite ako iskate
Контакти:

Re: БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Мнениеот kryvopieca » 13 ное 2015 23:13

ЕМИЛ написа:На мен пък ми е направило впечатление , че тези мачове които ги предават са с около 10-15 секунди изоставане от реалното време .Авторът на темата как ги вижда нещата обратно нямам обяснение .



впечатлението ти е далече от истината :mrgreen:

veselinsk не стават американските пробвал съм...дори да има закъснение - блокират корнерире прекалено бързо и не може да се обработи залога...няма как там...Азия - там е истината...Япония, Китай, Корея квото си харесаш все ще намериш 1-2 мача да боцкаш :oops:

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Мнениеот veselinsk » 13 ное 2015 23:15

Ще депозирам другата седмица някой лев да пробвам какво ще стане. Иначе е хубаво да се отбележи,че първото полувреме затваря залозите за корнерите около 41-тата минута и няма кешаутване след нея.
Изображение

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: БЪГ в системата на бет 365 - да съборим заедно

Мнениеот Alex » 13 ное 2015 23:16

Няма никакво закъснение на нищо - просто някой не си върши качествено работата на стадиона и не въвежда корнерите навреме... с другите неща няма как да стане, щото примерно дузпа е очевидно като има, ама корнери, докато гледаш и се чудиш кой е изкарал топката и те вземат, че минат 5-10 секунди...

(и никога да не залагате така на български срещи, деца, че ще се караме) :evil: :)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта