БФС ще прави Левски най-титулуван в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Шефът
Мнения: 37
Регистриран на: 24 яну 2015 09:22

БФС ще прави Левски най-титулуван в България

Мнениеот Шефът » 13 сеп 2015 20:01

БФС замисля нов формат на А група, който да важи само през слевдащия сезон.
Той ще се състои в това, че отборите няма да играят всеки срещу всеки. Първо 7-ият и 8-ият от тази година ще играят с идващите от Б група в А група. Победителие ще се включат на четвътртфинали. Победителите от четвъртфитналите ще играят полуфинали, малък и голям финал за разпределяне на местата от първо до четвърто място, а останалитее - аналогично за местата от пето до осмо. Така продължителността на шампионата ще бъде един месец.
Така всъщност докато в другите страни, както и в другите български дивизии докато се изиграе само едно първенство, в България ще се изиграят 8 - по едно всеки месец.
Естествено след тези 8 шампионата за дна година ще възстановят формата.
Обаче ще има една клопка - отборът с най-много титли от умчастващите в А група ще има една привилегия. Головете срещу него, вкарани през редовните 90 минути, няма да се зачитат. В случая този отбор ще бъде Левски, тъй като най-титулуваният отбор от всички няма да играе в А група тогава. Опоннеттите му приципно ще могат да го победят, ако резултатът от редовното времебъде 0:0. Обаче дефакто, сигурен че няма как да допусне валиден гол в редовното времеу отборът ще се хвърли в атака на макс - така немининуемо ще отблежеи гол на който и да е от другите отбори в А група. един вид, нещо като 10 в атака.

Така, за една година Левски ще спечели 8 титли и ще стане най-титулувания отбор в България.

Е, нали всички знаем, че БФС е синьо - затова то ще направи тази врътка в малко соцреалистически стил

Източник [offtopic]http://forum.gong.bg/gong/viewtopic.php?f=34&t=193808&p=7029349#p7029349[/offtopic]
Лудогорец е първият български отбор, печелил някога група в ЛЕ.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: БФС ще прави Левски най-титулуван в България

Мнениеот sin4ec » 13 сеп 2015 20:10

Ключ и бан!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: БФС ще прави Левски най-титулуван в България

Мнениеот diplomat » 13 сеп 2015 20:15

sin4ec написа:Ключ и бан!

На мен ми изтриха мнението, така че по-скоро темата ще остане за момента, поради незнайни причини... :roll:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 16612
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: БФС ще прави Левски най-титулуван в България

Мнениеот damyanov1963 » 13 сеп 2015 20:21

Тц, тц, тц...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта