Филм за Лудогорец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Филм за Лудогорец

Мнениеот veselinsk » 21 авг 2015 17:03

Много ми хареса филма, ако може някой да изработи субтитри 8-) Особено много ми хареса какво се случва на 43-тата минута 8-)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eLoXCveApZc[/youtube]
Изображение

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот samo_levski » 21 авг 2015 17:24

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХА

Гордостта на България! Националната кауза!

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот dido1302 » 21 авг 2015 17:41

veselinsk написа:Много ми хареса филма, ако може някой да изработи субтитри 8-) Особено много ми хареса какво се случва на 43-тата минута 8-)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eLoXCveApZc[/youtube]


И можеш ли да ми обясниш какво толкова интересно се случва на 43-тата минута ? Защото аз гледах целия филм и не разбрах какво те забавлява толкова.
Последна промяна от dido1302 на 21 авг 2015 17:44, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
samocska1
Мнения: 169
Регистриран на: 14 сеп 2014 10:03
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот samocska1 » 21 авг 2015 17:42

Добре го владеят майчиния език младите надежди,айде да се преориентират към турция,там е по-силно първенството.Домус паша да започне постъпки.

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 21 авг 2015 17:43

:lol: :lol: :mrgreen:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот LSFC 1914 » 21 авг 2015 17:44

Koй се интересува от Лудогорец освен Домус ага и рязаните от Разград ? Вижда се в родната им Турция се говори за тях. :lol:

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот veselinsk » 21 авг 2015 17:45

dido1302 написа:И можеш ли да ми обясниш какво толкова интересно се случва на 43-тата минута ? Защото аз гледах целия филм и не разбрах какво те забавлява толкова.

Ако разбираш езика обясни и на нас за какво говорят,че нищо не се разбира :(
Изображение

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот dido1302 » 21 авг 2015 17:50

От това, което видях много професионален репортаж на турска телевизия за български отбор. Не мисля, че досега съм гледал какъвто и да е друг репортаж на многомилионна и богата държава като Турция за който и да е български клубен отбор. Това според показва някакво признание към успехите на Лудогорец. Видях, че се показват стадиона и базите на Лудогорец и това видимо впечатлява репортерите и водещия без да разбирам и дума на турски. Освен това видях, че има немалко трениращи деца в школата за малък град като Разград. Видях доста позитивно предаване за отбора Лудогорец и реклама на малкия град Разград. Ако и един турист повече посети този български град значи рекламата си заслужава. Това са пари за икономиката, не за мен или някой друг. Ако някой е видял нещо лошо във филма нека да сподели, че ми е любопитно и какво лошо има в това чужда телевизия да направи филм за Лудогорец. УЕФА вече направиха такъв.Не съм чул някакви реакции от това.

PS Не разбирам езика, но и малките деца са наясно с това, че разпитват младежите за тях и отбора, не ги разпитват за това каква е икономиката в региона. Очевидно са потърсили малчугани, които могат да говорят правилен турски за да разберат без превод зрителите на предаването, което очевидно не е направено за българска телевизия, а за турска. След като в града има хора, които могат да говорят без преводач не виждам какво толкова скандално има в това.
Последна промяна от dido1302 на 21 авг 2015 17:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот Кашчей » 21 авг 2015 17:51

Сигурно е много трудно да живееш с тяло на човек, но с мозък на канарче :(
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот Кашчей » 21 авг 2015 17:52

veselinsk написа:
dido1302 написа:И можеш ли да ми обясниш какво толкова интересно се случва на 43-тата минута ? Защото аз гледах целия филм и не разбрах какво те забавлява толкова.

Ако разбираш езика обясни и на нас за какво говорят,че нищо не се разбира :(


Като не разбираш, как разбра, че става интересно точно в 43-та минута на репортажа :mrgreen: Иначе предаването се казва Футболен понеделник и доколкото видях е на Държавната турска телевизия.
Последна промяна от Кашчей на 21 авг 2015 17:53, променено общо 1 път.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта