В Цска се размечтаха да вземат Купата

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот bayern_munchen » 21 юли 2015 09:47

Играейки по старнищата и пасищата на чобаните ще станат със сигурност големи футболист такива като Бренеков, само че той лично ще трябва да си обръсне буйната коса, че има лошо кочове, които пасат по терените във В групата и може да го припознаят с овца. А относно Купата - ще трябва да се надяват на късмета да изтеглят последователно Литекс 2 и Литекс 1, тогава може и да додрапат до по-горна фаза!
Последна промяна от bayern_munchen на 21 юли 2015 10:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Borsuk
Мнения: 21
Регистриран на: 21 апр 2015 11:46
Контакти:

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот Borsuk » 21 юли 2015 10:10

bayern_munchen написа:Играеки по старнищата и пасищата на чобаните ще станат със сигурност големи футболист такива като Бренеков, само че той лично ще трябва да си обръсне буйната коса, че има лошо кочове, които пасат по терените във В групата и може да го припознаят с овца. А относно Купата - ще трябва да се надяват на късмета да изтеглят последователно Литекс 2 и Литекс 1, тогава може и да додрапат до по-горна фаза!


По скоро трябва да се молят да им се пандант Левски 1, Левски 1, Левски 1 и Левски 1 ... на финала само да избегнат Черно Море и взимат купата :lol:

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот russia » 21 юли 2015 10:11

По-скоро авторчето на темата е някакво ГДР чобанче, пишещо на някакъв странен език! :oops:
Това за автора. Сега за "темата". Първо - темата не е по правилата, с което нарушаваш т.5; Второ - не изписваш правилно имената на отборите/в случая на ЦСКА/, с което нарушаваш точка 9 от ПРАВИЛАТА на форума.
Следва доклад! ;)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот bayern_munchen » 21 юли 2015 10:15

russia написа:По-скоро авторчето на темата е някакво ГДР чобанче, пишещо на някакъв странен език! :oops:
Това за автора. Сега за "темата". Първо - темата не е по правилата, с което нарушаваш т.5; Второ - не изписваш правилно имената на отборите/в случая на ЦСКА/, с което нарушаваш точка 9 от ПРАВИЛАТА на форума.
Следва доклад! ;)


Ти имаш обаче страхотен език, само изънземно би те разбрало!А относно обидите като чобанче към мен, по коя точка са, нали много разбираш от правилници, юрист форумен?

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот sandi74 » 21 юли 2015 10:18

bayern_munchen написа:Играеки по старнищата и пасищата на чобаните ще станат със сигурност големи футболист такива като Бренеков, само че той лично ще трябва да си обръсне буйната коса, че има лошо кочове, които пасат по терените във В групата и може да го припознаят с овца. А относно Купата - ще трябва да се надяват на късмета да изтеглят последователно Литекс 2 и Литекс 1, тогава може и да додрапат до по-горна фаза!

Този форум се напълни с лаици и неграмотни люде като тебе.ФАКТ. :mrgreen: :lol: :!: :idea:

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот bayern_munchen » 21 юли 2015 10:19

sandi74 написа:
bayern_munchen написа:Играеки по старнищата и пасищата на чобаните ще станат със сигурност големи футболист такива като Бренеков, само че той лично ще трябва да си обръсне буйната коса, че има лошо кочове, които пасат по терените във В групата и може да го припознаят с овца. А относно Купата - ще трябва да се надяват на късмета да изтеглят последователно Литекс 2 и Литекс 1, тогава може и да додрапат до по-горна фаза!

Този форум се напълни с лаици и неграмотни люде като тебе.ФАКТ. :mrgreen: :lol: :!: :idea:


Като постигнеш нещата,, които съм постигнал аз в науката, тогава ще имаш право да ме наричаш неграмотен. Не се обиждам от нулеви хора като теб, аз съм ниво, признали са ме, постигнал съм много в науката!

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот russia » 21 юли 2015 10:21

Понеже пишеш за чобани и пасища и си неграмотен, а се праскаш за баварец, та рекох си явно си се пообъркал и всъщност си някакъв ливаден гедереец :lol:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот bayern_munchen » 21 юли 2015 10:22

russia написа:Понеже пишеш за чобани и пасища и си неграмотен, а се праскаш за баварец, та рекох си явно си се пообъркал и всъщност си някакъв ливаден гедереец :lol:

Не се обиждам от такива като теб и онзи - простаци. Мен са ме признали за ниво, образованието и професията ми го доказват. Така че не си хабете нервите, няма да ме жегнете изобщо, капацитетът ми е твърде голям за такива като вас - нулеви хора.
Последна промяна от bayern_munchen на 21 юли 2015 10:24, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Мерзавецо,изписвай правилно ЦСКА!

Мнениеот GOLEADOR » 21 юли 2015 10:22

Поредната мишка която изпълзя от дупката си за да църка срещу ЦСКА!
Подлеца си остава подлец дори да се кръсти bayern_munchen!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: Мерзавецо,изписвай правилно ЦСКА!

Мнениеот bayern_munchen » 21 юли 2015 10:25

GOLEADOR написа:Поредната мишка която изпълзя от дупката си за да църка срещу ЦСКА!
Подлеца си остава подлец дори да се кръсти bayern_munchen!

Като стигнеш нивото ми, тогава ще имаш право да ме наричаш подлец.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта