В Цска се размечтаха да вземат Купата

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот russia » 21 юли 2015 10:26

bayern_munchen написа:... по старнищата ...ще станат със сигурност големи футболист такива като Бренеков, че има лошо кочове,
:lol:
bayern_munchen написа:Като постигнеш нещата,, които съм постигнал аз в науката, тогава ще имаш право да ме наричаш неграмотен.
:oops:
Да живее науката допринесла за "съвършенството" на "мунхен"-а :mrgreen:
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Мерзавецо,изписвай правилно ЦСКА!

Мнениеот GOLEADOR » 21 юли 2015 10:26

bayern_munchen написа:
GOLEADOR написа:Поредната мишка която изпълзя от дупката си за да църка срещу ЦСКА!
Подлеца си остава подлец дори да се кръсти bayern_munchen!

Като стигнеш нивото ми, тогава ще имаш право да ме наричаш подлец.

Мерзавецо,изписвай правилно ЦСКА!Друго от теб не искам,мишка смотана!Църкай срещу ЦСКА,не пречиш на никой!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот ЕМИЛ » 21 юли 2015 10:27

russia написа:Понеже пишеш за чобани и пасища и си неграмотен, а се праскаш за баварец, та рекох си явно си се пообъркал и всъщност си някакъв ливаден гедереец :lol:

Винаги съм се чудил как ти се превежда ника -като име на държава или като цвят на косата ? :mrgreen:

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот russia » 21 юли 2015 10:29

ЕМИЛ написа:
russia написа:Понеже пишеш за чобани и пасища и си неграмотен, а се праскаш за баварец, та рекох си явно си се пообъркал и всъщност си някакъв ливаден гедереец :lol:

Винаги съм се чудил как ти се превежда ника -като име на държава или като цвят на косата ? :mrgreen:

[offtopic]Преводач ли ти трябва бе, мой? :lol:
Не превеждай, просто чети! :)[/offtopic]
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

На линия
drvasko98
Мнения: 6961
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот drvasko98 » 21 юли 2015 10:31

bayern_munchen написа:
russia написа:Понеже пишеш за чобани и пасища и си неграмотен, а се праскаш за баварец, та рекох си явно си се пообъркал и всъщност си някакъв ливаден гедереец :lol:

Не се обиждам от такива като теб и онзи - простаци. Мен са ме признали за ниво, образованието и професията ми го доказват. Така че не си хабете нервите, няма да ме жегнете изобщо, капацитетът ми е твърде голям за такива като вас - нулеви хора.


Ако нямаш още призната диагноза, ходи на доктор, може и в Мунхен, за да ти помогнат

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот russia » 21 юли 2015 10:34

Айде авторе, трябва да си доволен от отговорите, които получи! Сигурно не си се надявал на други, но знам ли, с този твой "научен" стил... :mrgreen:
Пожелавам ти да постигнеш нови върхове в науката! :)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот Achtung_Juden » 21 юли 2015 10:40

russia написа:По-скоро авторчето на темата е някакво ГДР чобанче, пишещо на някакъв странен език! :oops:
Това за автора. Сега за "темата". Първо - темата не е по правилата, с което нарушаваш т.5; Второ - не изписваш правилно имената на отборите/в случая на ЦСКА/, с което нарушаваш точка 9 от ПРАВИЛАТА на форума.
Следва доклад! ;)


С какви очи докладваш нещо ти бе, бедняче? Ти нямаш 1 пост, в който да не се заяждаш или обиждаш някого. Страшно тъпо парче си.
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 21 юли 2015 10:49

Защо не :?: :!: :?: Не знам отбор, който участва в турнира за Купата на България, и не желае да я спечели :lol: :idea:
Изображение Изображение

rusofil
Мнения: 14
Регистриран на: 04 юли 2015 01:24

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот rusofil » 21 юли 2015 10:57

ЦСКА тази година ще вземе купата и ще се завърне в Б група! Ще станем по-силни от всякога! САМО ЦСКА!

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: В Цска се размечтаха да вземат Купата

Мнениеот stefani » 21 юли 2015 11:08

Червените да не забравят, че са аматьори и всеки може да си тръгне без пари януари :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта