Поредното безумие на сините фенчета

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pafkata
Мнения: 499
Регистриран на: 04 авг 2014 17:00
Контакти:

Re: Поредното безумие на сините фенчета

Мнениеот pafkata » 12 юли 2015 15:11

damyanov1963 написа:Все ми се струва, че фенските песни са били придружавани от мощно КЗЛ!

Никой не пееше КЗЛ! Дори в момента, когато хвърлиха първия камък в стаята, пеехме песен на Партизан ;)

Потребителски аватар
pafkata
Мнения: 499
Регистриран на: 04 авг 2014 17:00
Контакти:

Re: Поредното безумие на сините фенчета

Мнениеот pafkata » 12 юли 2015 15:27

Hearts_on_Fire написа:
Captain Stottlemeyer написа:Много правилна постъпка от страна на сините фенове. :) След 22 часа съгласно Наредба № 1 за обществения ред и опазването на общинските имоти на територията на Столична община трябва да се пази тишина... 8-)

Да, но си има органи в чиито задължения влиза опазването на обществения ред. Едва ли това са феновете/на който и да е отбор/
Защо левскарите не са сигнализирали където и когато трябва, а са тръгнали да се саморазправят изживявайки се като блюстители на реда? Сега е редно да бъдат издирени и осъдени - един път от държавата и втори път от самите потърпевши, които като нищо могат да им спретнат дело за телесни повреди по хулигански подбуди.

Цялата ситуация няма нищо общо с музиката. Свидетел е видял, че са спрели 3 коли, от които са изскочили феновете. Това ги прави 15, а не 30 или 20. Бройката е без значение. Не ми е ясно, докъде трябва да се е чувала музиката, за да се организират 3 коли фенове с палки, тръби, камъни, боксове и още какво ли не. Откъде знаят, че там има фенове на ЦСКА? Какво се опитват да постигнат с това свое нападение? Защо полицията пак няма да направи нищо? Кога ще спре тази простотия, защото вчера беше един, утре друг, а следващият ден може да съм аз или някой от вас. Момчета, хората, които бяхме в стаята, нямаме нищо общо с фракции, агитки и т.н. Ходим си по мачове, за да подкрепяме отбора. ОБИЧАМЕ ЦСКА ! И ЩЕ ПРОДЪЛЖИМ ДА ГО ОБИЧАМЕ! НИКОГА НЕ ПЕЕМ КЗЛ НА ПОДОБНИ СЪБИРАНИЯ! Провокация от наша страна няма как да има, след като съседи казаха, че не са чули музиката ни, която беше от 2 малки колонки, които дори на моменти надвиквахме. Да не кажа и колко български песни изпяхме. И затова ли са ни нападнали? Защото пяхме "Боят настана", "Кой уши байряка" и т.н. и т.н. Това, което се случи снощи, беше чиста проява на хулиганство и голяма доза късмет за момчето, което биха. Да, бяхме пили алкохол, това не го отричам. Но пиян беше само един от нас. Този, който първи скочи в боя и си го отнесе. Ние нито се бием, нито се псуваме или караме с чужди фенове. Ние си подкрепяме ЦСКА и всеки от нас има приятели от Левски, с които сядаме на една маса, излизаме, играем карти и каквото още се сетите. Това, което се случи снощи обаче ще промени много неща. Съжалявам, че трябваше да видя това и сега да ме е страх. Да, знам, че тези неща са чести, но не съм предполагал, че могат да се случат на нас. Браво, "господа" левскари, сега наистина показахте какви "мъже" сте. Заради вас сега едно момче ще бъде изгонено от общежитието си и ще бъде принудено да напусне работата си в София. Браво и за момчето, което прекара над 3 часа в болницата. Браво за момчето, чийто рожден ден се превърна в попиване на кръв и превързване на глава. Браво и за това, че разтреперихте едно момиче по най-грозния възможен начин и развалихте съня на общо над 20 души. Не знам как си използвате вътрешността на черепа, но нека ви помогна малко - не всичко се решава с бой, пукане на глави, чупене на кости и т.н. Хора, малко сме и нека не си причиняваме такива неща. Ако имате толкова желание да се биете, знаете кого да търсите. Организирайте си бой 20 на 20, 30 на 30, 40 на 40, но моля ви, не идвайте 15 срещу 4-ма. Не бийте деца, жени и възрастни хора (портиерът на блока се размина на косъм от това да бъде ударен със стол, освен това си представете какъв стрес е преживял той снощи на тази възраст, предполагам е минал 70-те отдавна). Нека всички "фенове" видят това и преосмислят постъпките си. Отборът не се защитава с юмруци, тръби и ножове. Отборът се защитава с глас и присъствие на стадиона. Затова са създадени и тези съоръжения - да отидем там и да си излеем цялата енергия. А който има в повече, да ходи на фитнес или да прави по-редовен секс. Срам ме е, че ще трябва сега и аз да се крия, защото това, което снощи се случи, ще се случи пак. И този път може да е на километри от мен, но може и да е по мен. Още веднъж - БРАВО ! ГОЛЕМИ СТЕ !

run1973
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18
Контакти:

Re: Поредното безумие на сините фенчета

Мнениеот run1973 » 12 юли 2015 15:31

Колкото и да им се обяснява,че са тотална измет наркоманите и алкохолиците от Сектор Б,те пак си знаят тяхната и ги защитават все едно са положили венци на паметника на Васил Левски снощи и са саблюдавали вечерният ред и тишина в квартала и за това са пребили момчето. :o
НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Поредното безумие на сините фенчета

Мнениеот amoros » 12 юли 2015 15:38

При положение ,че имаме най-много полиция на глава от населението защо винаги идва когато всичко е свършило и никога не намира виновниците.Да нападнеш човек в къщатата му е много повече от хулиганство.

Потребителски аватар
pafkata
Мнения: 499
Регистриран на: 04 авг 2014 17:00
Контакти:

Re: Поредното безумие на сините фенчета

Мнениеот pafkata » 12 юли 2015 15:47

amoros написа:При положение ,че имаме най-много полиция на глава от населението защо винаги идва когато всичко е свършило и никога не намира виновниците.Да нападнеш човек в къщатата му е много повече от хулиганство.

Проблемът дойде може би от там, че ние им се вързахме на акъла. Трима от въпросните "фенове" започнаха с камъни и обиди по нас през прозореца (стаята е на първия етаж). Ние искахме да видим какво се случва и защо го правят. Решихме, че са само тримата. Когато излязохме, бяха 4-ма, май бяха други, не им видях лицата. Викаха и скачаха срещу нас, а ние стояхме и решихме да излезем и да се разправяме очи в очи с тях, което беше най глупавото ни решение. Тогава тръгна едното момче пръв ( и добре, че така направи, че иначе щяхме да сме 4-ма в болница). Изведнъж го нападнаха и останалите. Разбрахме после, че тримата са стояли на прозореца, чукали са по него и са викали. А 12 човека са пребили 1 момче. Просто трябваше да се обадим в полицията и до там. Лошото е, че им отвърнахме на провокацията и затова се стигна до там. Но цялата случка е добре замислена и планувана от сините "фенове". Просто това е страшното. А и да бяхме звъннали на полицията преди да излезем, ме съмнява много да бяха дошли навреме.

А когато дойдоха "органите на реда" изкараха пияното момче виновен, защото е пиян и бил ги провокирал.

Потребителски аватар
the_blue_fan
Мнения: 934
Регистриран на: 11 юли 2011 10:09
Контакти:

Re: Поредното безумие на сините фенчета

Мнениеот the_blue_fan » 12 юли 2015 16:01

pafkata написа:
the_blue_fan написа:
pafkata написа:
the_blue_fan написа:Бий чорбата по главата бий бий бий

Бийте щом искате, ама не 15 на 4, бе, човек. Нали сте силни, смели и какво беше още. А да, 100-годишни. Не срамете името на Апостола. Не срамете и отбора Левски, защото заради такива като вас, той е на това дередже. А ние сме и още по-зле. С какво толкова ви дразним, след като ви се сбъдна 67-годишната мечта да ни няма в "А" група? Няма дерби, няма ЦСКА, няма кой да ви пречи. Сега ви пречим ние, които си обичаме отбора, макар и в аматьорския футбол. Опитваме се да сме щастливи, да не ни пука, да си гледаме само нас, но не, вие трябва да ни припомняте, че "Левскар да ти казват е чест" е по-скоро вид ирония, отколкото нещо истинско. Гледайте си отбора, борете се за титла (или поне за място в Европа). Оставете ни да си пеем и да си се радваме, че ще бием Чико Бяга и Балкан Варвара ;)


Трябваше да сте в А окръжна. Опитвахте по всевъзможни начини да останете в А група БЕЗ да си платите. Сам призна, че сте отвърнали на провокацията, ами нормално е да ядете бой.

А защо идват 3 коли организирани, можеш ли да ми обясниш или да ми дадеш някакъв нормален отговор?


Това ти трябва да ми го кажеш, не да се правиш на жертва само.
ЛЕВСКИ СОФИЯ

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Поредното безумие на сините фенчета

Мнениеот meteorit » 12 юли 2015 16:03

Според написаното, сините фенове са искали да пребият някаква водеща на спортно предаване. Сигурно нещо е засегнала ултратъпите ултраси. Специално тия от Запад-а са позор не само за името на клуба, но и за фен-културата, с ножарските си изпълнения 10 на 1.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Поредното безумие на сините фенчета

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 юли 2015 16:06

Мисля, че „армейските” фенчета (по-голямата част от които са виждали казарма само на кино и по телевизията), трябва да погледнат по-ведро на случката в Студентския град и да я приемат като поредната (след екшъна в Тетевен :lol: ) „суха” тренировка за баталните сцени, които ги чакат съвсем скоро в Дивия Югозапад – сцени, пред които намазаните с грес седалки на „Стадиона на мира” и някой и друг винкел в гърба, или строшено стъкло на кола, ще изглеждат като невинни закачки от пионерска забава... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Поредното безумие на сините фенчета

Мнениеот Blue1914 » 12 юли 2015 16:08

Тъпо е че цесекарите са пречели с натрапчива фенщина в жилищно помещение по нощите. Още по-тъпа е постъпката на филмаджиите, за съжаление подвизаващи се в Сектор Б. Факт е, че ролите е можело да бъдат обърнати. И че подобни сцени отблъскват хората от стадионите. Утре-другиден същите малоумници ще търсят сметка на нормалните хора що не са били на стадиона. Тъжна история.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Поредното безумие на сините фенчета

Мнениеот amoros » 12 юли 2015 16:08

Изроди има и от двете страни и то доста.Сещам се преди години гониха Томислав Русев зеадно с децата му да го бият.Бандите и хулиганите няма значение на кои отбор са фенове в затвора.Има ли ред и закони в страната мутрите трудно ще вървят.
Последна промяна от amoros на 12 юли 2015 16:13, променено общо 2 пъти.


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта