Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

komentator
Мнения: 280
Регистриран на: 26 сеп 2014 13:49

Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот komentator » 01 апр 2015 15:04

1-ви Арпил ха-ха. За всички се бърка от джоба на народа, фалирали банки, предприятия, а когат се налага ще ни бръкнат и от скъсаните джобове, защото Левски и ЦСКА нямат пари, а милиони борчове, които трябва да покрием ние.

Потребителски аватар
bestvaluestore
Мнения: 202
Регистриран на: 20 сеп 2014 00:21
Skype: sampayoman
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот bestvaluestore » 01 апр 2015 15:11

Тя на себе си не може да помогне ,та на отборите,забравете..

Sublimie+
Мнения: 239
Регистриран на: 26 авг 2011 11:12
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Sublimie+ » 01 апр 2015 15:13

"Държавата" вече 60г помага на точно тези 2 отбора. Айде, стига вече гювеч! Да си търсят пари и да си плащат като всички останали.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12925
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Eminem » 01 апр 2015 15:20

Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.

Sublimie+
Мнения: 239
Регистриран на: 26 авг 2011 11:12
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Sublimie+ » 01 апр 2015 15:26

Eminem написа:Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.


Сега си представи как Борат си купува къщурка, да речем в Монако, последен модел Ламбо, 4 голф игрища в непосредствена близост, 2 швейцарски банки, остров в Гърция и 3 компаньонки от Тайланд.
Ако ти харесва перспективата майка ти, бащата ти и баба ти да плащат за това, то по-добре си позачисти малко устата след толкова много лизане на Мустакатия гъз.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 апр 2015 15:31

Eminem написа:Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.

+1 :) Всъщност, освен данъците (говори се за 1/10 от сумата на плоския данък) и част от средствата по одобрения неотдавна заем от 16 милиарда отиват за "Левски", както наскоро обеща министър Владислав Горанов: "Аз вярвам в реформаторския дух на това управление и поемам ангажимента, че поне 2 милиарда лв. от този разчет, който сме направили като сбор от падежите и планирания дефицит, няма да бъдат ползвани, и 2 милиарда е минимумът от това, което няма да се ползва от лимита по рамковата програма за взимането на дълг - тези пари отиват директно за финансиране на ПФК "Левски": за строежа на стадион "Георги Аспарухов", който да придобие категория 5 звезди, за привличането на Меси, Роналдо, Нойер, Неймар и още няколко световни величия, с които да се гони минимум финал в ШЛ", заяви Горанов..."

Прочети още на: http://www.dnes.bg/politika/2015/02/25/ ... ema.255673
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 01 апр 2015 15:35, променено общо 4 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12925
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Eminem » 01 апр 2015 15:32

Sublimie+ написа:
Eminem написа:Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.


Сега си представи как Борат си купува къщурка, да речем в Монако, последен модел Ламбо, 4 голф игрища в непосредствена близост, 2 швейцарски банки, остров в Гърция и 3 компаньонки от Тайланд.
Ако ти харесва перспективата майка ти, бащата ти и баба ти да плащат за това, то по-добре си позачисти малко устата след толкова много лизане на Мустакатия гъз.

Пишеш глупости. Ще се сложи човек, който да управлява тези пари и ще ги влага там, където е необходимо за Левски.
Също така и ще се отчита.

Потребителски аватар
anihilator
Мнения: 2228
Регистриран на: 29 юли 2009 01:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот anihilator » 01 апр 2015 15:32

Eminem написа:Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.

Надявам се се шегуваш :shock:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12925
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Eminem » 01 апр 2015 15:34

Captain Stottlemeyer написа:
Eminem написа:Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.

+1 :) Всъщност, освен данъците и част от средствата по одобрения неотдавна заем от 16 милиарда, отиват за "Левски", както наскоро обеща министър Владислав Горанов: "Аз вярвам в реформаторския дух на това управление и поемам ангажимента, че поне 2 милиарда лв. от този разчет, който сме направили като сбор от падежите и планирания дефицит, няма да бъдат ползвани, и 2 милиарда е минимумът от това, което няма да се ползва от лимита по рамковата програма за взимането на дълг - тези пари отиват директно за финансиране на ПФК "Левски": за строежа на стадион "Георги Аспарухов", който да придобие категория 5 звезди, за привличането на Меси, Роналдо, Нойер, Неймар и още няколко световни величия, с които да се гони минимум финал в ШЛ", заяви Горанов..."

Прочети още на: http://www.dnes.bg/politika/2015/02/25/ ... ema.255673

Добра идея. Е чак Меси и Роналдо, едва ли... Но може да се измислят и други плащания към Левски освен част от данъците.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12925
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Държавата отказа да помогне на Левски и ЦСКА

Мнениеот Eminem » 01 апр 2015 15:36

anihilator написа:
Eminem написа:Левски е отборът на народа, така че трябва една част от данъците на гражданите да отива за Левски! Сигурен съм, че няма да има недоволни.

Надявам се се шегуваш :shock:

Ти не искаш ли част от парите ти да отиват за нещо полезно и обичано от целия народ ?


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост