ЦСКА-София освобождава четирима

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Dachi
Мнения: 243
Регистриран на: 27 авг 2010 12:18
Контакти:

ЦСКА-София освобождава четирима

Мнениеот Dachi » 07 сеп 2016 11:28

Ръководството на ЦСКА-София няма да разчита на четирима от играчите, които започнаха новия сезон в Първа лига, информира Гонг. Това са Йордан Йорданов, Самир Аясс, Станислав Маламов и Петър Витанов.

Те няма да получат картотеки за тази кампания, като крайният срок за подаване на документите за това е днес, 7 септември. Но се очаква те да останат без този документ, което на практика ги прави неизползваеми за "червените".

И четиримата бяха част от състава, който миналия сезон спечели Купата на България. От тях Станислав Маламов дори отбеляза победното попадение срещу Монтана във финалната битка на Националния стадион "Васил Левски".

Преди тяхното освобождаване ЦСКА-София се подсили с четирима други играчи. Това са Станислав Манолев, Рубен Пинто, Руи Педро и Вилмар Джордан.

Явно имаше нещо написано не както трябва в предната тема, така че ето нова.

Какво е вашето мнение за изгонването на 4ма от стария отбор?
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: ЦСКА-София освобождава четирима

Мнениеот vg_vasilev » 07 сеп 2016 11:33

Че от оригиналното ЦСКА не остана никой вече.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1681
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: ЦСКА-София освобождава четирима

Мнениеот 1palq4o1 » 07 сеп 2016 11:34

Нали знаеш, че и тази тема ще я изпратят в изгнание?
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

manoll
Мнения: 302
Регистриран на: 20 авг 2008 10:08
Контакти:

Re: ЦСКА-София освобождава четирима

Мнениеот manoll » 07 сеп 2016 11:35

e, чак пък изгонване...

реално Гришата ги взе на проби от Цска в Литекс за един месец, не ги одобрява и толкова... Ако искат, да се върнат в Цска - носителя на Купата... Мисълта ми е че "изгонване" може би не е най-подходящата дума в случая...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5230
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЦСКА-София освобождава четирима

Мнениеот koisa » 07 сеп 2016 11:36

Dachi написа:Какво е вашето мнение за изгонването на 4ма от стария отбор?


Ако си изкажа мнението ще последва БАНан за поне месец. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ЦСКА-София освобождава четирима

Мнениеот iliev72 » 07 сеп 2016 11:38

[offtopic]Защо не си пиеш ракията , а се занимаваш с несвойствени неща за един пияница ?![/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЦСКА-София освобождава четирима

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 07 сеп 2016 11:40

"Голмайсторът за ЦСКА във финала за Купата на България Станислав Маламов сподели, че успехът на "армейците" е дошъл заради страхотния колектив в клуба:
"Усещането е невероятно. Пожелавам го на всеки, който се занимава с тази професия. Пред тази великолепна публика, пред толкова души не бях играл аз, а и много от другите момчета. Искам да поздравя всички тях, които ни подкрепят", сподели Маламов.
А в какво се крие силата на ЦСКА според Маламов? "Този юмрук, отборът, като цяло всичко, от първия до последния човек, от човека който се грижи за тревата до Гриша Ганчев, всички хора са допринесли за този успех."
"ЦСКА е марка за българския футбол, най-титулуваният отбор. Като знам и какъв човек стои зад отбора, като ми звънна Христо Янев нямаше как да откажа.."

http://gong.bg/bg-football/kupa-na-bulg ... -a-grupa-3

"Станиславе, ти изпадна с Хасково от А група през мина­лия сезон, а сега вкара гола, с който ЦСКА вдигна купата... Мечтаеше ли, че нещо такова може да ти се случи?
- Разбира се, че съм мечтал. Нагледал съм се на доста неща във футбола - единия ден си до­лу, на другия си горе. Така че съм вярвал, че мога да постигна та­кова нещо. Сега искам да стана шампион на България с ЦСКА. А иначе си мечтая да бъда в Реал Мадрид. Ама само си мечтая де (смее се).
До каква степен имахте ко­муникация със собственика Гриша Ганчев? Той срещал ли се е с вас?
С. М. - Преките ни впечатле­ния са, че е коректен човек. Как­вото е обещал, това се е изпъл­нило. Кореспонденцията с него вървеше през треньора.

Честити ли ви Ганчев купа­та?
Б. Ч. - Поздрави целия отбор чрез Христо Янев. Безкрайно до­волен е, разбира се. "

http://www.novsport.com/news1961671_1020.html
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Dachi
Мнения: 243
Регистриран на: 27 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: ЦСКА-София освобождава четирима

Мнениеот Dachi » 07 сеп 2016 11:52

iliev72 написа:[offtopic]Защо не си пиеш ракията , а се занимаваш с несвойствени неща за един пияница ?![/offtopic]


Че аз ако не бях пил ракия нямаше да пусна темата :)
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-София освобождава четирима

Мнениеот Daniel Levski » 07 сеп 2016 12:01

С това вече окончателно си станаха старият Литекс, разкараха си всички играчи от предишният сезон - оставиха един контузен и един тотално слаб като Чорбаджийски, който аматьорите от Люксембург го направиха смешен.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6782
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: ЦСКА-София освобождава четирима

Мнениеот soilwork » 07 сеп 2016 12:07

manoll написа:e, чак пък изгонване...

реално Гришата ги взе на проби от Цска в Литекс за един месец, не ги одобрява и толкова... Ако искат, да се върнат в Цска - носителя на Купата... Мисълта ми е че "изгонване" може би не е най-подходящата дума в случая...
[center]АД-то от 99-та фалира ,утре има събрание на кредиторите и избор на нов синдик.....в този смисъл няма къде да се "върнат " :roll: ако имаш впредвид клуб-клуб в Областната -те не са носители на нищо ![/center]


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта