По какви правила играят отборите от В група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: По какви правила играят отборите от В група

Мнениеот Teo » 26 авг 2015 21:53

Кировец написа:
Teo написа:
kremi82 написа:
Teo написа:За мен имаше дузпа за Септември и трябваше да се свири!
@ Повторението казва всичко!

Ти и още няколко фена на ЦСКА от този форум сте обективни, което ви прави чест.
Също ви прави чест и позицията, която заехте лятото по-повод на евентуалното прекръстване на друг отбор с името ЦСКА.
Поздравления Тео!


Човек в такава ситуация трябва да си държиш ръцете близко до тялото или отзад както го правят всички ''научени'' защитници.. примери не ми се дават!
@ Да от близко е опита за центриране, ама и ръката е в неестествено положение за мен и отклонява топката!

Добре, поне си разбрал, че е от близко. Ама от къде я отклонява, че да има дузпа?


Сега дали ще отиде в главата на Чорбаджийски може само да гадаем, но топката се отклонява след като го посреща в ръката!
@ Нарисувана дузпа братле! Съдията също в началото не даде чист гол на Чорбаджийски... така, че 50/50 с това положение!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: По какви правила играят отборите от В група

Мнениеот гражданин от село » 26 авг 2015 21:54

Себастиан Фетел написа:Ръката не е в нормално състояние и пречи на пътя на топката.

Дай определение за нормално положение на ръцете при игра на футбол? :)

exiter
Мнения: 453
Регистриран на: 20 юли 2011 20:42
Контакти:

Re: По какви правила играят отборите от В група

Мнениеот exiter » 26 авг 2015 21:56

Съдията показа как се свирят 50/50 грешни отсъждания.
Млада жена отива да се изповяда в църква: - Отче, съгреших. Купих си цигари от "Lafka".И отсреща се чува:
- Чадо, кажи 10 пъти "Оставка".

ronnie
Мнения: 654
Регистриран на: 22 яну 2014 23:02
Контакти:

Re: По какви правила играят отборите от В група

Мнениеот ronnie » 26 авг 2015 21:57

Teo написа:
Кировец написа:
Teo написа:
kremi82 написа:
Teo написа:За мен имаше дузпа за Септември и трябваше да се свири!
@ Повторението казва всичко!

Ти и още няколко фена на ЦСКА от този форум сте обективни, което ви прави чест.
Също ви прави чест и позицията, която заехте лятото по-повод на евентуалното прекръстване на друг отбор с името ЦСКА.
Поздравления Тео!


Човек в такава ситуация трябва да си държиш ръцете близко до тялото или отзад както го правят всички ''научени'' защитници.. примери не ми се дават!
@ Да от близко е опита за центриране, ама и ръката е в неестествено положение за мен и отклонява топката!

Добре, поне си разбрал, че е от близко. Ама от къде я отклонява, че да има дузпа?


Сега дали ще отиде в главата на Чорбаджийски може само да гадаем, но топката се отклонява след като го посреща в ръката!
@ Нарисувана дузпа братле! Съдията също в началото не даде чист гол на Чорбаджийски... така, че 50/50 с това положение!

При неволна игра с ръка се дава дузпа само при непосредствена голова заплаха, каквато в случая не е налице. Не знам какво и е нарисуваното на тази дузпа :|

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: По какви правила играят отборите от В група

Мнениеот korteneca » 26 авг 2015 21:58

Чиста дузпа е това положение и дори цесекарите го знаят. Ако това положение беше в мач на Левски всички, които сега отричат, че е дузпа щяха да се скъсат да обясняват каква 100%-ва дузпа е.
Просто съдиите са еднакво некадърни. На това се убеждаваме всяка седмица в мачове от цяла Европа и у нас. :)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: По какви правила играят отборите от В група

Мнениеот terrorist » 26 авг 2015 21:59

Според мен дузпа си имаше, но при положение че ни отмениха гол ...
Автора да обясни как отбор с 1 млн не взима лиценз, а този с 5 взима без проблем

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: По какви правила играят отборите от В група

Мнениеот Teo » 26 авг 2015 21:59

ronnie написа:
Teo написа:
Кировец написа:
Teo написа:
kremi82 написа:
Teo написа:За мен имаше дузпа за Септември и трябваше да се свири!
@ Повторението казва всичко!

Ти и още няколко фена на ЦСКА от този форум сте обективни, което ви прави чест.
Също ви прави чест и позицията, която заехте лятото по-повод на евентуалното прекръстване на друг отбор с името ЦСКА.
Поздравления Тео!


Човек в такава ситуация трябва да си държиш ръцете близко до тялото или отзад както го правят всички ''научени'' защитници.. примери не ми се дават!
@ Да от близко е опита за центриране, ама и ръката е в неестествено положение за мен и отклонява топката!

Добре, поне си разбрал, че е от близко. Ама от къде я отклонява, че да има дузпа?


Сега дали ще отиде в главата на Чорбаджийски може само да гадаем, но топката се отклонява след като го посреща в ръката!
@ Нарисувана дузпа братле! Съдията също в началото не даде чист гол на Чорбаджийски... така, че 50/50 с това положение!

При неволна игра с ръка се дава дузпа само при непосредствена голова заплаха, каквато в случая не е налице. Не знам какво и е нарисуваното на тази дузпа :|


Аз си казах мнението за тая ситуация... при 0:1 в 4-тата минута в момента това нямаше и да го коментираме тука!

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: По какви правила играят отборите от В група

Мнениеот dodo7271 » 26 авг 2015 22:01

CTAHKO написа:За някои отбори от В група явно футболните правила не важат 8-) За тях важат други правила 8-)Нова група, ново падение, какво да го правиш 8-) Та има ли дузпа или няма според вас 8-)



Абе тези несрестници и във В група ли купуват мачове? Мамоооо...
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16890
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: По какви правила играят отборите от В група

Мнениеот Udoji90 » 26 авг 2015 22:04

Не знам по какви правила играят, обаче знам, че десетки пъти съм ви казвал спорните положения да ги коментирате в темите за мачовете, а не да правите нови такива. (Иначе като фен на ЦСКА казвам, че в тази ситуация по-скоро за мен трябваше да има дузпа.)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта