Филм за Лудогорец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Жоро Бекъма
Мнения: 232
Регистриран на: 24 май 2011 03:17
Skype: дооообре

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот Жоро Бекъма » 21 авг 2015 17:53

dido1302 написа: Ако някой е видял нещо лошо във филма нека да сподели, че ми е любопитно.


А кое му е хубавото? Че Разград е пълен с турци е ясно на всички, дори и в Турция се пише за рязаните от Разград! Какво хубаво може да има от едни амуджи ?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот veselinsk » 21 авг 2015 17:54

Кашчей написа:Като не разбираш, как разбра, че става интересно точно в 43-та минута на репортажа :mrgreen:

Ами стана ми много интресно защо бъдещите надежди на разградския отбор не дават интервюта на официалния език за страната :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Жоро Бекъма
Мнения: 232
Регистриран на: 24 май 2011 03:17
Skype: дооообре

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот Жоро Бекъма » 21 авг 2015 17:55

veselinsk написа:
Кашчей написа:Като не разбираш, как разбра, че става интересно точно в 43-та минута на репортажа :mrgreen:

Ами стана ми много интресно защо бъдещите надежди на разградския отбор не дават интервюта на официалния език за страната :roll:


защото са амуджи
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот Кашчей » 21 авг 2015 17:56

Жоро Бекъма написа:
dido1302 написа: Ако някой е видял нещо лошо във филма нека да сподели, че ми е любопитно.


А кое му е хубавото? Че Разград е пълен с турци е ясно на всички, дори и в Турция се пише за рязаните от Разград! Какво хубаво може да има от едни амуджи ?


Ти колко пъти си бил в Разград?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Nemanja.Vidic91
Мнения: 129
Регистриран на: 30 авг 2013 20:06
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот Nemanja.Vidic91 » 21 авг 2015 17:56

ХАХАХАХАХАХА КАУЗАТА :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот Teo » 21 авг 2015 17:57

Субтитри някой :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Garra Dembele
Мнения: 278
Регистриран на: 09 авг 2010 21:55
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот Garra Dembele » 21 авг 2015 17:58

Teo написа:Субтитри някой :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


За фесовете от Разград не им трябват субтитри. Това им е родният език. Кой друг се интересува от Лудогорец освен турците ? :lol:

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот dido1302 » 21 авг 2015 18:00

veselinsk написа:
Кашчей написа:Като не разбираш, как разбра, че става интересно точно в 43-та минута на репортажа :mrgreen:

Ами стана ми много интресно защо бъдещите надежди на разградския отбор не дават интервюта на официалния език за страната :roll:


Когато ги интервюират от българска телевизия говорят на официалния език на страната. След като владеят и чужд език какво лошо има да го говоря. Аз владея например английски, френски и руски език. Като са ми идвали на гости приятели от чужбина говоря с тях на английски или френски, защото те НЕ разбират български. Или според теб аз трябва да си намеря преводач и да му плащам за да ми превежда на моите приятели, въпреки, че аз мога да говоря на техния език ?

dido1302
Мнения: 662
Регистриран на: 07 юни 2011 19:53
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот dido1302 » 21 авг 2015 18:02

Жоро Бекъма написа:
dido1302 написа: Ако някой е видял нещо лошо във филма нека да сподели, че ми е любопитно.


А кое му е хубавото? Че Разград е пълен с турци е ясно на всички, дори и в Турция се пише за рязаните от Разград! Какво хубаво може да има от едни амуджи ?


Аз имам много познати в Разград и нито един не може да говори и дума турски. Не знам как си решил, че всички в Разград знаят турски. И какво по-дяволите означава амуджи ? Очевидно и ти не си съвсем българин, защото тази дума в българския език НЕ съществува.

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Филм за Лудогорец

Мнениеот veselinsk » 21 авг 2015 18:02

dido1302 написа:
veselinsk написа:
Кашчей написа:Като не разбираш, как разбра, че става интересно точно в 43-та минута на репортажа :mrgreen:

Ами стана ми много интресно защо бъдещите надежди на разградския отбор не дават интервюта на официалния език за страната :roll:


Когато ги интервюират от българска телевизия говорят на официалния език на страната. След като владеят и чужд език какво лошо има да го говоря. Аз владея например английски, френски и руски език. Като са ми идвали на гости приятели от чужбина говоря с тях на английски или френски, защото те НЕ разбират български. Или според теб аз трябва да си намеря преводач и да му плащам за да ми превежда на моите приятели, въпреки, че аз мога да говоря на техния език ?

А другите деца как ли са се почувствали, когато са видели телевизия да взима интервюта от съотборниците им, но са дискриминарани, понеже не знаят турски език ? :cry:
Изображение


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта