Да го направя или не

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
М. Стоилов
Мнения: 192
Регистриран на: 13 юли 2013 14:13

Re: Да го направя или не

Мнениеот М. Стоилов » 01 авг 2015 15:19

Момиченце в Казахстан, щеше да бъдеш пратена в изправителен дом, за тези си приказки!

П.С. С уважение Станимир Стоилов

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Да го направя или не

Мнениеот Кашчей » 01 авг 2015 15:20

irradeum написа:
Кашчей написа:Дзърррр..Дзъррррр.. Ало, г-н Цацаров ли е? Искам да съобщя тук за един педофил, който сваля 12 годишни мацки :mrgreen:


Не е педофил , а дърта лесбийка... :) :) :)


Бал ли съм ги и двамата, ама Магито да се беше сетила поне, че има две грешки-ако е на 12 няма как да се регне във форума. Ако се е регнала, значи е излъгала и трябва да бъде изгонена 8-)
А аз, ако имам възможност, с удоволствие бих проследил МАС адреса и бих баннал тоя серсемин завинаги!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Levskifan1914
Мнения: 178
Регистриран на: 05 юни 2014 11:29
Контакти:

Re: Да го направя или не

Мнениеот Levskifan1914 » 01 авг 2015 15:20

Подигравките на курвите са първата стъпка към превръщането в кypва. Втората е да се забавляваш на турски чалга ритми и да наизустяваш текстовете на силиконовите курви пеейки заедно с тях за лека любов, изневери и разврат. Путката не ти е аврамовия дом по-добре в началото пускай чичковците на гости в "задния двор" хем ще те ценят повече и ще ти викат палавница.
Последна промяна от Levskifan1914 на 01 авг 2015 15:25, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6868
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Да го направя или не

Мнениеот veni__85 » 01 авг 2015 15:21

Tzar_Kiro написа:
magi написа:
Tzar_Kiro написа:Здравей Маги!!!Колко си висока,колко килограма тежиш,колко ти е гръдната обиколка и спортуваш ли нещо!!!

156 см, 41 кг, 78 см, ходя на модерни танци.

Да,благодаря!!!Струва ми се че имаш страхотен характер и ще си паснем много добре!!!А и на всичкото отгоре ще натриеш носовете на твоите приятелки,каот го напправиш с два пъти по-възрастен мъж от техните приятели!!!Да,може и да не ми е чак толкова голям колкото на техните приятели,но пък имам кожа като за два члена!!!Почти съм като Шарпей!!!Ако предложениетоми те заинтересова,можем да продължим приятната дискусия и да се опознаем по-отблизо!!!Споредмен въпросът не стои "дали" или "не",а по-скоро "кога" и "с кого"!!!Ако съм аз,един ден ще си ми благодарна!!!

Ако искаш може да продължиш и да си говориш с някой прокурор. Някои хора имат странно чувство за хумор.
"magi" ти да не си сестра на едно момче което преди няколко дни искаше да прави кръвосмешения ? А може би си абсолютния същия човек и имаш шизофрения.
Последна промяна от veni__85 на 01 авг 2015 15:22, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Да го направя или не

Мнениеот irradeum » 01 авг 2015 15:21

Tzar_Kiro написа:
irradeum написа:
Кашчей написа:Дзърррр..Дзъррррр.. Ало, г-н Цацаров ли е? Искам да съобщя тук за един педофил, който сваля 12 годишни мацки :mrgreen:


Не е педофил , а дърта лесбийка... :) :) :)

И се гордея с това че съм лесбия!!!По-добре дърта лесбийка,отколкото млад педал!!!


Щом казваш....явно имаш ДЪЛБОКИ познания по темата . :) :)
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Да го направя или не

Мнениеот Кашчей » 01 авг 2015 15:23

irradeum написа:
Tzar_Kiro написа:
irradeum написа:
Кашчей написа:Дзърррр..Дзъррррр.. Ало, г-н Цацаров ли е? Искам да съобщя тук за един педофил, който сваля 12 годишни мацки :mrgreen:


Не е педофил , а дърта лесбийка... :) :) :)

И се гордея с това че съм лесбия!!!По-добре дърта лесбийка,отколкото млад педал!!!


Щом казваш....явно имаш ДЪЛБОКИ познания по темата . :) :)


Възможно е Царят да е преродената Сафо и да пише чувствени стихове :roll:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
irradeum
Мнения: 826
Регистриран на: 11 апр 2011 23:09
Контакти:

Re: Да го направя или не

Мнениеот irradeum » 01 авг 2015 15:24

Кашчей написа:
irradeum написа:
Tzar_Kiro написа:
irradeum написа:
Кашчей написа:Дзърррр..Дзъррррр.. Ало, г-н Цацаров ли е? Искам да съобщя тук за един педофил, който сваля 12 годишни мацки :mrgreen:


Не е педофил , а дърта лесбийка... :) :) :)

И се гордея с това че съм лесбия!!!По-добре дърта лесбийка,отколкото млад педал!!!


Щом казваш....явно имаш ДЪЛБОКИ познания по темата . :) :)


Възможно е Царят да е преродената Сафо и да пише чувствени стихове :roll:

+100
АКО ВСЯКА ЖЕРТВА НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ РЕЖИМ В РУСИЯ ПОЧЕТЕМ С МИНУТА МЪЛЧАНИЕ, СВЕТЪТ ЩЕ ПОТЪНЕ В ТИШИНА ЗА 118 ГОДИНИ !

Потребителски аватар
Tzar_Kiro
Мнения: 560
Регистриран на: 24 май 2015 11:56
Контакти:

Re: Да го направя или не

Мнениеот Tzar_Kiro » 01 авг 2015 15:24

veni__85 написа:
Tzar_Kiro написа:
magi написа:
Tzar_Kiro написа:Здравей Маги!!!Колко си висока,колко килограма тежиш,колко ти е гръдната обиколка и спортуваш ли нещо!!!

156 см, 41 кг, 78 см, ходя на модерни танци.

Да,благодаря!!!Струва ми се че имаш страхотен характер и ще си паснем много добре!!!А и на всичкото отгоре ще натриеш носовете на твоите приятелки,каот го напправиш с два пъти по-възрастен мъж от техните приятели!!!Да,може и да не ми е чак толкова голям колкото на техните приятели,но пък имам кожа като за два члена!!!Почти съм като Шарпей!!!Ако предложениетоми те заинтересова,можем да продължим приятната дискусия и да се опознаем по-отблизо!!!Споредмен въпросът не стои "дали" или "не",а по-скоро "кога" и "с кого"!!!Ако съм аз,един ден ще си ми благодарна!!!

Ако искаш може да продължиш и да си говориш с някой прокурор. Някои хора имат странно чувство за хумор.
"magi" ти да не си сестра на едно момче което преди няколко дни искаше да прави кръвосмешения ? А може би си абсолютния същия човек и имаш шизофрения.

Не,благодаря!!!Не искам да си говоря с прокурор,искам с Маги!!!

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6868
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Да го направя или не

Мнениеот veni__85 » 01 авг 2015 15:26

Tzar_Kiro написа:
irradeum написа:
Кашчей написа:Дзърррр..Дзъррррр.. Ало, г-н Цацаров ли е? Искам да съобщя тук за един педофил, който сваля 12 годишни мацки :mrgreen:


Не е педофил , а дърта лесбийка... :) :) :)

И се гордея с това че съм лесбия!!!По-добре дърта лесбийка,отколкото млад педал!!!

Последно шарпей ли си или лезбиййка. Защото едно е да имаш раздвоение на личноста , но след като се имаш и за цар,положението е трагично.

Потребителски аватар
Tzar_Kiro
Мнения: 560
Регистриран на: 24 май 2015 11:56
Контакти:

Re: Да го направя или не

Мнениеот Tzar_Kiro » 01 авг 2015 15:26

Кашчей написа:
irradeum написа:
Tzar_Kiro написа:
irradeum написа:
Кашчей написа:Дзърррр..Дзъррррр.. Ало, г-н Цацаров ли е? Искам да съобщя тук за един педофил, който сваля 12 годишни мацки :mrgreen:


Не е педофил , а дърта лесбийка... :) :) :)

И се гордея с това че съм лесбия!!!По-добре дърта лесбийка,отколкото млад педал!!!


Щом казваш....явно имаш ДЪЛБОКИ познания по темата . :) :)


Възможно е Царят да е преродената Сафо и да пише чувствени стихове :roll:

Много пъти съм си го мислил,но за мое съжаление никога не съм ходил до о-в Лесбос!!!И това буди известни съмнения в мен!!!


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта