ЦСКА София - Лудогорец FT 0:0

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: ЦСКА София - Лудогорец |9 май, 2015г.|

Мнениеот volf » 09 май 2015 01:00

GOLEADOR написа:
volf написа:
GOLEADOR написа:
volf написа:
GOLEADOR написа:
ceBep написа:volf как да ти кажа, че фенклубовете ни наброяваха по едно време 900. Но кво да ти обеснявам на теб като тогава си бил първи клас и си събирал Chipicao.

Не му се вързвай на мишока.Тоя не знае нищо за Лудогорец.Хванах го в един спор,че не знае кога е създаден клуба на който симпатизира,но ПО-ВАЖНОТО е,че ЗНАЕШЕ кога е създаден ЦСКА (така и трябва)!Смятай за какъв фен говорим.Мишка,която само църка против ЦСКА!

Как смяташ? - Ако повториш една глупост 100 пъти, дали ще стане истина?!
Ако "ДА" значи си близо до успеха!

Кое не е вярно бе,мишок?Че не знаеш кога е създаден Лудогорец или,че знаеше кога е създаден ЦСКА?Само не смей да отричаш какви ги говореше щото аз мога да се закълна ,че казвам истината,а ти?

Не е нужно да се кълнеш - като фен на ЦСКА понастоящем се излагаш достатъчно без да полагаш допълнителни усилия!
Може просто като доказателство да откриеш и постнеш във форума мненията ми с които доказваш тезата си?! - Иначе сори, но пак н@сиране!

Ако знаех ,че си толкова нагъл щях да направя скрийншот на постата ти.Както и да е,аз няма да търся поста ти,но ще се закълна,че казвам истината.Ако нямаш страх от бога направи го и ти,мишок мазен.Да видим ще посмееш ли!

Заклевам се че знам много повече от теб за българския и световен футбол и в частност за Лудогорец!
Винаги съм знаел кога е създаден Лудогорец и макар да не съм присъствал на събитието съм ходил на не един от мачовете на този отбор през 80-те години на миналия век!
Зная приетата за официална година на клуба и на всички е ясно че няма как да бъде иначе, но зная и че футбол в Разград се е играл и много по-рано от тази година и че като единствен лигитимен представител на футбола от града, Лудугорец има право да претендира за година от началото на ХХ век (Ботев Разград)!
Проблемът ти да твърдиш онази глупост от по-горе се породи у теб, когато се комплексира в един спор с мен свързан с Лудогорска слава - Исперих!
От тогава я повтаряш с повод и без повод и понеже не обръщам внимание на подобни безсмислици, си започнал да си вярваш и днес ти звучи като факт - Уви! :oops:

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: ЦСКА София - Лудогорец |9 май, 2015г.|

Мнениеот GOLEADOR » 09 май 2015 01:12

Много си нагъл,но ако имаше страх от бога щеше да си признаеш.Вече няма значение,носи си последствията от клетвата.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ЦСКА София - Лудогорец |9 май, 2015г.|

Мнениеот Teo » 09 май 2015 08:31

mozart написа:
Teo написа:Бойс, билетите за Г са почти разпродадени... които купил днеска и утре до към 12:00ч. ще влезе в северната трибуна :idea: 8-)
@ Време е да бъдат унижение с разгром.. както се казва всеки да си знае мястото :idea:
@ САМО ЦСКА :!:


Геьо, Геьо, вашето място е в А Окръжна, ама Перуката нарушава всички закони и ви държи в А група. Унижението може би за вас ще е ако вкарате на нас първи гол за годината, нищо, че вероятно ще гушнете 3 или 4!


Ще гушнеме толкова само ако пак сте купили съдията да ви пере мръсните гащи... днеска ще бъдете разбити на Армията и със сведени главички обратно от там откъдето дойдохте :idea:
@ САМО ЦСКА !

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: ЦСКА София - Лудогорец |9 май, 2015г.|

Мнениеот dindan » 09 май 2015 08:57

Днес 9-май ден на победата,ден на първата победа на ЦСКА над Лудогорец
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: ЦСКА София - Лудогорец |9 май, 2015г.|

Мнениеот volf » 09 май 2015 09:04

dindan написа:Днес 9-май ден на победата,ден на първата победа на ЦСКА над Лудогорец


Днес 9-май, ден на Европа, ден на поредната победа на Лудогорец над ЦСКА! ;)


Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6143
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ЦСКА София - Лудогорец |9 май, 2015г.|

Мнениеот MASTER_COOL » 09 май 2015 09:35

6:0 !
Има да наваксваме с головете...Т.е. ни си ги пазихме точно за този противник НАКУП :twisted:
БЕЗМИЛОСТНО ЖЕСТОКИ към еднодневките :mrgreen:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: ЦСКА София - Лудогорец |9 май, 2015г.|

Мнениеот Червени Воини » 09 май 2015 09:54

mozart написа:
ceBep написа:
mozart написа:Имате Ултраси, 2-3000 останали и от време на време някой заблуден, дето си спомня мачовете ви от близкото минало. И да те питам от кога не сте пълнили Националния стадион? Хаха! И не ми обяснявай, че отишли заради Реал, щото вие като имате повече от 2-3000 на стадиона е заради Лудогорец. Утре ще има пълна кошница за армейците. Нямавече армия, няма и армейци. Закривай!

Tочно заради такива бояджии като теб, които при първа възможност се продават за 2 кремвирша и заебават клуба в който са се клели,такива като тебе, които искат да са със силните на деня, за да отидат на 2 мача срещу някои европейски отбор на националния, да извикат 3 пъти МОЦИ МОЦИ, и после да се хвалят пред малоумните си приятели във фейсбук и да трупат лайкове, правейки се на патриоти. Ние в каквото и положение да се намираме, където и да сме, колкото и да сме ще бъдем милиони пъти над вас, набии си го в тъпата кратуна.


Полека да не се наакаш. Пази си нервите, че утре ще ти трябват. Бояджии ще сте вие като ви закрият. Аз не следях А група, а се интересувах какво става във В, сега е по-различно, следя А група, а за вас пак няма да ме еня като отидете в чистилището на А Окръжна. Предполагам, че и Левски ще ви последват догодина. Като съберете 3-4000 във В група пак ще говорим. Ние сме били 1000 на гостуване във В група, така че не ми обяснявай кой какъв е. Ще ви видим и вас, времето е настъпило. Утре пълна кошница за 5-6000 червени сърца милони.

Би ли сте 1000 във В група? :shock: Ти ме съсипа бре.....че то В групата била, по-интересна хахахахаха
Не знам кого лъжеш, ама хич не минават тия приказки във тоя подфорум.
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

Leeroy
Мнения: 303
Регистриран на: 28 апр 2014 14:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА София - Лудогорец |9 май, 2015г.|

Мнениеот Leeroy » 09 май 2015 10:37

Добро утро на всички :) Днес ще ги смачкаме зелените! Днес е ден за разплата с тях! Аз искам да попитам нещо друго, кога ще пием бири преди мач на ЦСКА? Дайте някой път да се съберем, мисля че ще е весело :)

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: ЦСКА София - Лудогорец |9 май, 2015г.|

Мнениеот angelofdeath » 09 май 2015 11:07

Дано Денят на победата и празник на Европа да донесе късмет на ЦСКА. Любо ще даде всичко от себе си, но не може да влезе на терена. Всичко е в краката и главите на играчите. Силна игра, 100% раздаване на терена и евентуално взимане на мача ще донесе сериозни позитиви. И то за всички, от футболисти, фенове и началници. В предишния мач загатнаха за някакви наченки на ново лице, дано днес да успеем да вкараме. Стане ли това и победа можем да вземем. Изобщо не искам да си мисля, че Лудогорец ще бъде коронясан на Армията!


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост