Кой да стане треньор на Левски?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Кой да стане треньор на Левски?

Георги Иванов да остане
12
12%
Станимир Стоилов
25
26%
Илиян Илиев
27
28%
Люпко Петрович
7
7%
Славолюб Муслин
7
7%
Георги Василев
3
3%
Ясен Петров
1
1%
Антони Здравков
0
Няма гласове
Емил Велев
4
4%
друг
11
11%
 
Общо гласове: 97

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2877
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Илиан Илиев напуска Берое

Мнениеот futbolqga » 28 авг 2011 13:26

Hakercheto написа:
kufur написа:
Hakercheto написа:Все Гонзо ви е виновен.Ако си на негово място какво би казал като те питат тъпи въпроси .Айде млъкни. Любопитно ми е като биеме Литекс и ЦСКА в 6 и 11 кръг още ли ще пускате тия тъпи теми за Гонзо?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

кое ти е смешно уе мангал, вие фенове ли сте или какво?

Намери се кой да обижда на "мангал".Едва ли си точно ти човекът, кой да обижда феновете в този форум ... ще ти спестя определението ...

И на въпроса ти - да фенове сме, но ти определено не си ... или може би си мазохист и обичаш да те унижават Черно море, Монтана и Ботев Враца?

Отборът губи още в първият кръг в който участва в Лига Европа, после е записва загуба от отбор, от който не е падал от 30 години, следва победа с 1:0 срещу опашкар и то с гол от дузпа, а накрая и късметлийска победа на Герена срещу новак в А група и то след доста съдийски грешки.Та кажи ми кога за последно след такива резултати треньорът на Левски е запазвал работата си?

Потребителски аватар
nikita33
Мнения: 649
Регистриран на: 30 авг 2010 15:01
Контакти:

Re: Илиан Илиев напуска Берое

Мнениеот nikita33 » 28 авг 2011 13:35

Hakercheto написа:
futbolqga написа:Първо, никак не ми се вярва беройци да са толкова луди, за да сменят Илиев.Той е наистина чудесен специалист, който отново и отново вади Берое от калта без да му се предоставят нужните парични средства.Илиан Илиев мога да го сравня само с Дейвид Мойс от Евертън, тъй като и той не е виждал пари за нов футболист от сезони, а продължава да държи нивото на отбора много високо.

Второ, Гонзо доказа, че извън терена не е никакъв мъжкар.Абсолютна мишка, която се оправдава с всеки и с всичко (даже и със самите фенове!), само и само да запази мизерното си задниче.Няма как да остави Илиев да вземе неговото място.Определено се надявам Илиев да го освободят поне след няколко седмици, когато вече ще е лъснал задника на Гонзо , освен ако футболистите ни не го измъкнат.

При положение, че Илиев някак си дойде в Левски, аз виждам наистина много светло бъдеще на отбора.Илиев умее да работи и с млади играчи и съм сигурен, че ще интегрира поне няколко юноши в отбора.Освен това с играчи като Калво, Райков, Арс, Тасевски, Цветков и Пламен Илиев определено няма да имаме много ядове поне в България.Освен това може би ще помогне и за интеграцията на Тодор Христов в отбора - доста похвали се сипеха към него, а към момента определено не блести в Левски.

Пак се размечтах ... Илиев си остава в Берое - бъдете сигурни.

Все Гонзо ви е виновен.Ако си на негово място какво би казал като те питат тъпи въпроси .Айде млъкни. Любопитно ми е като биеме Литекс и ЦСКА в 6 и 11 кръг още ли ще пускате тия тъпи теми за Гонзо?

Ще биете ама на какво на белот ли?
Най - голяма представа за безкрайността ни дава глупостта....

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Илиан Илиев напуска Берое

Мнениеот Tommi » 28 авг 2011 13:54

Гонзо е треньорът на Левски! Не създавайте излишно напрежение. До края на полусезона е възможно няколко треньори да бъдат уволнени или сами да си подадат оставката. Всичките ли ще ги гласим за заместници на Гонзо?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
vans81
Мнения: 97
Регистриран на: 13 сеп 2009 12:37
Skype: vans81
Контакти:

Re: Илиан Илиев напуска Берое

Мнениеот vans81 » 28 авг 2011 14:21

Tommi написа:Гонзо е треньорът на Левски! Не създавайте излишно напрежение. До края на полусезона е възможно няколко треньори да бъдат уволнени или сами да си подадат оставката. Всичките ли ще ги гласим за заместници на Гонзо?


Илиян Илиев не е кой да е треньор, а се доказа. Само си мисля с тази селекция как ще изглеждаме ако той е треньор.
Съгласен съм Гонзо да не е мениджър, ако Илиев дойде на Герена.
Даже като се замисля май ми се иска точно така да се случат нещата.

would
Мнения: 2189
Регистриран на: 19 мар 2011 20:31
Skype: Имам
Контакти:

Re: Илиан Илиев напуска Берое

Мнениеот would » 28 авг 2011 15:21

Според мен, Илиан Илиев е един от най-добрите български треньори и се надявам, след някоя друга година, да поеме Левски.Но си мисля, че ще продължи да води Берое, въпреки лошия старт на отбора.Има слухове, че при преговорите му с Батков, миналата година, Илиев е искал да работи с Гошо Гинчев, като спортен директор, а не с Гонзо и оттам са пропаднали нещата.

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Илиан Илиев напуска Берое

Мнениеот фифи перото » 28 авг 2011 15:29

nikita33 написа:
Hakercheto написа:
futbolqga написа:Първо, никак не ми се вярва беройци да са толкова луди, за да сменят Илиев.Той е наистина чудесен специалист, който отново и отново вади Берое от калта без да му се предоставят нужните парични средства.Илиан Илиев мога да го сравня само с Дейвид Мойс от Евертън, тъй като и той не е виждал пари за нов футболист от сезони, а продължава да държи нивото на отбора много високо.

Второ, Гонзо доказа, че извън терена не е никакъв мъжкар.Абсолютна мишка, която се оправдава с всеки и с всичко (даже и със самите фенове!), само и само да запази мизерното си задниче.Няма как да остави Илиев да вземе неговото място.Определено се надявам Илиев да го освободят поне след няколко седмици, когато вече ще е лъснал задника на Гонзо , освен ако футболистите ни не го измъкнат.

При положение, че Илиев някак си дойде в Левски, аз виждам наистина много светло бъдеще на отбора.Илиев умее да работи и с млади играчи и съм сигурен, че ще интегрира поне няколко юноши в отбора.Освен това с играчи като Калво, Райков, Арс, Тасевски, Цветков и Пламен Илиев определено няма да имаме много ядове поне в България.Освен това може би ще помогне и за интеграцията на Тодор Христов в отбора - доста похвали се сипеха към него, а към момента определено не блести в Левски.

Пак се размечтах ... Илиев си остава в Берое - бъдете сигурни.

Все Гонзо ви е виновен.Ако си на негово място какво би казал като те питат тъпи въпроси .Айде млъкни. Любопитно ми е като биеме Литекс и ЦСКА в 6 и 11 кръг още ли ще пускате тия тъпи теми за Гонзо?

Ще биете ама на какво на белот ли?


Вас от МикрЕнезия :mrgreen:С този въпрос доказваш,че не играете футбол,а други "игри" :lol:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: най-подходящ нов треньор

Мнениеот фифи перото » 28 авг 2011 15:34

Hakercheto написа:
tani написа:Абе приятели не разбрахте ли вече че Гонзо няма да си ходи.Пак се размечтахте за смяна,няма да има такава.

Няма да има и така трябва. От вас ми писна хейтърчета.Георги Иванов ще бъде мениджър на Левски и това е достатъчно подходящ избор.Играчите трябва да се сработят. Видяхте вчера какво стана нали ?
Да,това са Ботев Враца,но показахме че играчите са поне наполовина сработени и атаките към вратата на Ботев не спираха. Когато дойде 6 кръг с/у Литекс и ги бием се надявам да спрете да пускате тия тъпи теми и да разберете че Гонзо не е лош мениджър.



Никой не е казал,че е лош!Казваме ,че ИЗОБЩО не е мениджър :mrgreen:
И защо да ти обяснявам..наполовина? :lol:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Илиан Илиев напуска Берое

Мнениеот marmi52 » 28 авг 2011 16:13

8-)

Пътят към Левски за Илиян май е открит .... :roll:
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Илиан Илиев напуска Берое

Мнениеот blue avalanche » 28 авг 2011 16:40

Гонзо каза,че,ако в края на сезона Левски не е шампион,ще напусне.Което означава само едно:никакви Илиевци,никакви Гроздановци,никакви Херовци...
За добро или лошо!

Потребителски аватар
nikita33
Мнения: 649
Регистриран на: 30 авг 2010 15:01
Контакти:

Re: Илиан Илиев напуска Берое

Мнениеот nikita33 » 28 авг 2011 16:45

, за да сменят Илиев.Той е наистина чудесен специалист, който отново и отново вади Берое от калта без да му се предоставят нужните парични средства.Илиан Илиев мога да го сравня само с Дейвид Мойс от Евертън, тъй като и той не е виждал пари за нов футболист от сезони, а продължава да държи нивото на отбора много високо.

Второ, Гонзо доказа, че извън терена не е никакъв мъжкар.Абсолютна мишка, която се оправдава с всеки и с всичко (даже и със самите фенове!), само и само да запази мизерното си задниче.Няма как да остави Илиев да вземе неговото място.Определено се надявам Илиев да го освободят поне след няколко седмици, когато вече ще е лъснал задника на Гонзо , освен ако футболистите ни не го измъкнат.

При положение, че Илиев някак си дойде в Левски, аз виждам наистина много светло бъдеще на отбора.Илиев умее да работи и с млади играчи и съм сигурен, че ще интегрира поне няколко юноши в отбора.Освен това с играчи като Калво, Райков, Арс, Тасевски, Цветков и Пламен Илиев определено няма да имаме много ядове поне в България.Освен това може би ще помогне и за интеграцията на Тодор Христов в отбора - доста похвали се сипеха към него, а към момента определено не блести в Левски.

Пак се размечтах ... Илиев си остава в Берое - бъдете сигурни.[/quote]
Все Гонзо ви е виновен.Ако си на негово място какво би казал като те питат тъпи въпроси .Айде млъкни. Любопитно ми е като биеме Литекс и ЦСКА в 6 и 11 кръг още ли ще пускате тия тъпи теми за Гонзо?[/quote]
Ще биете ама на какво на белот ли?[/quote]

Вас от МикрЕнезия :mrgreen:С този въпрос доказваш,че не играете футбол,а други "игри" :lol:[/quote]
А вие от Смолензия какво ви интересува,м?Екскурзията до Търнава колко струва ли?
Най - голяма представа за безкрайността ни дава глупостта....


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост