Кой да стане треньор на Левски?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Кой да стане треньор на Левски?

Георги Иванов да остане
12
12%
Станимир Стоилов
25
26%
Илиян Илиев
27
28%
Люпко Петрович
7
7%
Славолюб Муслин
7
7%
Георги Василев
3
3%
Ясен Петров
1
1%
Антони Здравков
0
Няма гласове
Емил Велев
4
4%
друг
11
11%
 
Общо гласове: 97

stilian
Мнения: 21
Регистриран на: 14 юни 2011 15:04
Контакти:

Re: Георги Василев да идва докато е време.

Мнениеот stilian » 05 авг 2011 15:52

Не ни трябва треньор от днес за утре....Тони Здравков да беше нямаше да се изложим, Гонзо има много добър треньор за помощник, но никога не го слуша.За Гочето по скоро не, но като се замисля все пак е треньор, не като сега....Херо най-ни подхождаше но за съжаление има ангажимент.Илиян Илиев също с това се изчепват вариантите в БГ, и май остават вариант с треньор чужденец.Продължавам да твърдя, че имаме най-качествените футболисти, само ни трябва кадърен треньор да ги подреди и тактически да ги поготви.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Георги Василев да идва докато е време.

Мнениеот plamenst7 » 05 авг 2011 16:24

Грозни не е лош вариант, ама надали.Може да си коментираме каквото искаме, но треньор ще е този който каже Батков.

Потребителски аватар
14CSKA1948
Мнения: 8
Регистриран на: 04 авг 2011 23:51
Контакти:

Re: Георги Василев да идва докато е време.

Мнениеот 14CSKA1948 » 05 авг 2011 18:09

NIKSANA написа:
14CSKA1948 написа:

Niksana : аз искам холандец!

Ако ще и испанец да дойде, ако футболистите не спрат да се занимават с глупости и почнат да играя наистина футбол, няма никой да ги оправи. Освен Лотар Матеус.. мани ако им напраи режим, кфо ги чака... :lol: :lol: Шкембелии... :roll: :mrgreen:

чакай сега..аз не искам въобще да сменят треньора... ама ако ще си говорим за народности.. предпочитам холандец

Тва' имах предвид. Дайте нещо - Испания, Англия, Германия .. ала бала... ей такива да са, а защо холандец? Те са малко свестните и добрите треньори. Поне според мен . :roll:
ЦСКА София 1948
Завинаги Червен !

Потребителски аватар
ozzmozisa
Мнения: 397
Регистриран на: 16 сеп 2008 15:09
Skype: sisterfucker
Контакти:

Re: Георги Василев да идва докато е време.

Мнениеот ozzmozisa » 05 авг 2011 18:21

plamenst7 написа:Грозни не е лош вариант, ама надали.Може да си коментираме каквото искаме, но треньор ще е този който каже Батков.
да бъде шенер ремзи.казах.щом сте тъй упорити.
[center]Изображение[/center]

klshff
Мнения: 141
Регистриран на: 20 апр 2010 16:44
Контакти:

Re: Георги Василев да идва докато е време.

Мнениеот klshff » 06 авг 2011 13:13

И аз да вкарам някой филм- Никола Спасов?

Андро
Мнения: 1
Регистриран на: 06 авг 2011 13:30
Skype: gevisoft
Контакти:

Re: Георги Василев да идва докато е време.

Мнениеот Андро » 06 авг 2011 13:43

Нов треньор ... може би, но трябват не стандартни решения.... Любо Пенев, май ще е свободен скоро. Преставям се реките от .... одеколон във форума на ЦСКА.
Сега сериозно стила, който налага Пенев е същия, като налагания от Иванов, последният може да остане спортен директор малко смирение, няма да му навреди. От друга страна Левски предлата мното повече възможности за реализация в Европа от ... Литекс. Така че защо не .... От страна ня Бятков проблемя ще е най-вече финансов ...

levskar94
Мнения: 17
Регистриран на: 22 юли 2011 11:47
Контакти:

Re: Георги Василев да идва докато е време.

Мнениеот levskar94 » 06 авг 2011 13:49

Всички сте едни смешници,които само плюете и хулите Левски и всичко свързано с него....не мога да разбера,как всички си правите изводи от мача с Търнава,за изхода на първенството,какъв е Георги Василев,че да сменя Гонзо,някой правилно казаха че Гочето го гонят от всякъде,а друг го защити като каза че идвал по време на паузата,а ми сега ако дойде в Левски какво ще е....нито знае половината футболисти,нито ще знае къде се намира.Оставете Гонзо намира,какво е виновен той,че Милиев се контузи и имаше неразбирателство между Грийн и Рисп...ако бяхме били сега тази тема нямаше да я има,но щеше да се появи веднага след като отпаднем следващия кръг.....Дано Гонзо е проумял,че Крилата на Левски не са Младенов и Йовов, а Райков и Калво(Христов),дано Иво да се оправи до понеделник и да играе отзад с Рисп,и дано Гриййн разбере какво направи срещу Търнава и започне да дава на Левски,ако това стане Левски ще смачка Славия,а и Литекс,ЦСКА....помнете ми думите,оставете ГОНЗО на мира.....

Потребителски аватар
pety
Мнения: 12
Регистриран на: 21 юли 2011 20:18
Контакти:

Re: Георги Василев да идва докато е време.

Мнениеот pety » 06 авг 2011 14:18

СВОБОДЕН написа:Аз предложих Гочето, защото не виждам друг изход. Ако ще махаме Гонзо, не ни трябва да слагаме някой друг като него. Да си стои тогава. Гочето и Бай Гроздан може да са динозаври, но знаят повече от всеки друг. Хайде примерите с Черноморец и Несебър да не ги давате тук. И в двата случая беше взет на почивката на първенството да оправя чужди бакии и направи каквото можа. Той все пак не е господ. Добре, може и да греша. Нека тези които са безгрешни да предложат някой друг. Аз не виждам кой.


Преди години, който и отбор да подхванеше, ставаха шампиони .... но дали тактиките му ще вървят и сега? Играта е претърпяла развитие и промени в общ план. Все пак аз съм за, защото човека, макар и динозавър, е доказал, че може да мисли, за разлика от този пишман треньор-Гонзо! А щом може да мисли, значи може да направи нужните промени!

Потребителски аватар
pety
Мнения: 12
Регистриран на: 21 юли 2011 20:18
Контакти:

Re: Георги Василев да идва докато е време.

Мнениеот pety » 06 авг 2011 14:21

levskar94 написа:Всички сте едни смешници,които само плюете и хулите Левски и всичко свързано с него....не мога да разбера,как всички си правите изводи от мача с Търнава,за изхода на първенството,какъв е Георги Василев,че да сменя Гонзо,някой правилно казаха че Гочето го гонят от всякъде,а друг го защити като каза че идвал по време на паузата,а ми сега ако дойде в Левски какво ще е....нито знае половината футболисти,нито ще знае къде се намира.Оставете Гонзо намира,какво е виновен той,че Милиев се контузи и имаше неразбирателство между Грийн и Рисп...ако бяхме били сега тази тема нямаше да я има,но щеше да се появи веднага след като отпаднем следващия кръг.....Дано Гонзо е проумял,че Крилата на Левски не са Младенов и Йовов, а Райков и Калво(Христов),дано Иво да се оправи до понеделник и да играе отзад с Рисп,и дано Гриййн разбере какво направи срещу Търнава и започне да дава на Левски,ако това стане Левски ще смачка Славия,а и Литекс,ЦСКА....помнете ми думите,оставете ГОНЗО на мира.....


Целият проблем на Гонзо, е че му е адски трудно да проумява. Ако чакаме да му се влее някакъв мозък .... ще има да си чакаме.

Потребителски аватар
BOCA.
Мнения: 232
Регистриран на: 13 сеп 2009 20:50
Контакти:

Re: Георги Василев да идва докато е време.

Мнениеот BOCA. » 06 авг 2011 23:39

levskar94 написа:Всички сте едни смешници,които само плюете и хулите Левски и всичко свързано с него....не мога да разбера,как всички си правите изводи от мача с Търнава,за изхода на първенството,какъв е Георги Василев,че да сменя Гонзо,някой правилно казаха че Гочето го гонят от всякъде,а друг го защити като каза че идвал по време на паузата,а ми сега ако дойде в Левски какво ще е....нито знае половината футболисти,нито ще знае къде се намира.Оставете Гонзо намира,какво е виновен той,че Милиев се контузи и имаше неразбирателство между Грийн и Рисп...ако бяхме били сега тази тема нямаше да я има,но щеше да се появи веднага след като отпаднем следващия кръг.....Дано Гонзо е проумял,че Крилата на Левски не са Младенов и Йовов, а Райков и Калво(Христов),дано Иво да се оправи до понеделник и да играе отзад с Рисп,и дано Гриййн разбере какво направи срещу Търнава и започне да дава на Левски,ако това стане Левски ще смачка Славия,а и Литекс,ЦСКА....помнете ми думите,оставете ГОНЗО на мира.....

+1
Боркиша - " Левски е основан на 24.05.1914 г."


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта