На коя врата ще чукаме най-грубо??

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

На коя врата ще чукаме най-грубо??

Анкетата завърши на 26 авг 2011 01:55

На Левски щото толкова си могат
30
45%
На Литекс защото Любо винаги ще е наш
6
9%
На Локо Пд щото се помислиха за големи че ни биха предния мач
10
15%
на Ботев... за тия забравих че въобще не са в А група
20
30%
 
Общо гласове: 66

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: На коя врата ще чукаме най-грубо??

Мнениеот TPAKTOP » 27 юли 2011 03:07

Empty написа:
LSFCforever написа:Недей да говориш много, защото после като ви чукаме ние ще те боли много

Това май от личен опит го знаеш ! Помниш последния мач сигурно как щяхте да си оправяте головата разлика с нас, а то какво се получи :) По темата си мисля, че този сезон първенството ще е много по-завързано от миналия и няма да има разгроми между очертаните фаворити, но дано греша в наша полза :oops:

Споко ще има разгроми и то на Герена където на половината сектор ще пише "ТОР" не заради друго а защото в обора вони на тор
Изображение
Хем се секнете хем торите! Абе ептен като обор!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: На коя врата ще чукаме най-грубо??

Мнениеот TPAKTOP » 27 юли 2011 03:25

russia написа:
TPAKTOP написа:И това може да ти се види некоректно но си е самата истина!!

И кво от туй? И аз съм фен на ЦСКА, но съм против развяването на такива клипове. Това като искаш си го пускай в къщи и се надъхвай. Не му е тук мястото. Айде сега и някой клип за Левски да сложат, после и за някой друг отбор, и кво? Ще си ги мерим (клиповете) по форумите ли? Глупости. :?: :!: :?:

Ти явно си от най-големите фенове на ЦСКА и в близките 2-3 години не си ходил на мач на ЦСКА! Щом си против тази песен значи си против ЦСКА!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: На коя врата ще чукаме най-грубо??

Мнениеот McLovin » 27 юли 2011 03:32

Драго, да не си се почерпил тая вечер нещо :mrgreen: Каква тема, каква анкета.... Развихрил си се гледам...
По темата: на която врата искате - на нея чукайте... само след това гледайте да не ѝ режете гредите :lol:
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: На коя врата ще чукаме най-грубо??

Мнениеот TPAKTOP » 27 юли 2011 03:33

McLovin написа:Драго, да не си се почерпил тая вечер нещо :mrgreen: Каква тема, каква анкета.... Развихрил си се гледам...
По темата: на която врата искате - на нея чукайте... само след това гледайте да не ѝ режете гредите :lol:

Леко съм пийнал и продължавам! :mrgreen: Наздраве!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: На коя врата ще чукаме най-грубо??

Мнениеот McLovin » 27 юли 2011 03:52

TPAKTOP написа:
McLovin написа:Драго, да не си се почерпил тая вечер нещо :mrgreen: Каква тема, каква анкета.... Развихрил си се гледам...
По темата: на която врата искате - на нея чукайте... само след това гледайте да не ѝ режете гредите :lol:

Леко съм пийнал и продължавам! :mrgreen: Наздраве!

[offtopic]Веднага усетих аз :P Айде и аз ще ударя едно малко преди лягане :geek: Живи и здрави, наздраве!
http://vbox7.com/play:1f043253 Ето от мен една хубава песен 8-)[/offtopic]
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: На коя врата ще чукаме най-грубо??

Мнениеот TPAKTOP » 27 юли 2011 03:54

McLovin написа:[offtopic]Веднага усетих аз :P Айде и аз ще ударя едно малко преди лягане :geek: Живи и здрави, наздраве!
http://vbox7.com/play:1f043253 Ето от мен една хубава песен 8-)[/offtopic]

[offtopic]Мерси лека![/offtopic]
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
Paralel
Мнения: 567
Регистриран на: 16 окт 2010 15:04
Контакти:

Re: На коя врата ще чукаме най-грубо??

Мнениеот Paralel » 27 юли 2011 04:07

Май не си забравил да сипеш гориво в трактора :mrgreen: А по темата (прочетох, че си модератор и ако спамя ще ми изтриеш мнението) - най-много ще чукате Светкавица ;)

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: На коя врата ще чукаме най-грубо??

Мнениеот Alex » 27 юли 2011 05:53

Много говорите, малко резултати :lol:

пп я, вземете пуснете и малко снимки от вашиия стадион... там от дивия запад с бурените и т.н.

[offtopic]наздраве ;)[/offtopic]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: На коя врата ще чукаме най-грубо??

Мнениеот shumnaliq » 27 юли 2011 06:08

Аре ве. Оправили ( сменили седалките ) на 1 сектор вече и станаха голяма работа ...
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

Потребителски аватар
Един град-един отбор
Мнения: 1087
Регистриран на: 14 авг 2009 16:18
Контакти:

Re: На коя врата ще чукаме най-грубо??

Мнениеот Един град-един отбор » 27 юли 2011 06:40

Само не можах да разбера кво ви е виновен Ботев в тази тема? Най-посетеният отбор в България /макар и с изкаран сезон във В група/ ... явно комплексите ви нямат край!
БОТЕВ ПЛОВДИВ
Символ на град Пловдив от 12 март 1912 година.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта