Връзки и противняци и шуробаджанащина

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Връзки и противняци и шуробаджанащина

Мнениеот saffron » 15 фев 2012 12:24

Тая сутрин седа и гледам по всички медии синчета , дъщерички.. секви... кво става в тая държава ??
сина на албанката Кате Евро в БТВ водещ . дъщерята на Сащо Диков в Канал 1 репортер .. Дъщерята на Гигов в Нова ако не се лъжа ... жената на оня цървул Иван а и бившата на Адреи водещи до скоро в нова .. сега едната в тв7 ... има и още.. но нещо се вглъбих и почнах да ги забравям.... .. освен всичко друго ни натрапват синчето на семеиство Ампови или както е по известен , като Графа по всички медии... къф е тоя палячо до преди известно време прави 15 години бенефис на сцена а нямаше още навършени 30 години ????.......още един парадокс.. къде го има другате тва дядо , син и внук титуляри в национален отбор на дадена държава.... за семеиство перуци ст въпрос... освен всичко друго и зетя и тои титуляр??? ... ебати гена.. ебати мутацията..... кво става в тая държава бе хора ?? що всеки си бута толкова очевидно близките напред за сметка на кадърните млади хора ?? .. аз ли съм ебати хеитъра,че се дразня от такива неща??..незнам.. просто тея всички ме дразнят адски много.. ... вие как мислите ? това нормално ли е? :mrgreen:

сега се сещам и за оня идиот фродо... абе ти къф кретен трябва да си .. да те отсвирят , като спортен коментатор...да ходиш да се гърбаркаш с хората в некви идиотски тв реалитита... и пак да се навираш да ти гледаме прокажната и продажна мутра всяка събота?? ... може ли да има такива нагли същества??? и как им излизат сметките на тея телевизии?? само кретени ли останаха в България??... офф незнам сигурно след малко ще се сетя и за още такива.... :lol:
незнам споделяите вашето мнение....
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Hellkeeper
Мнения: 539
Регистриран на: 21 сеп 2010 17:07
Контакти:

Re: Връзки и противняци и шуробаджанащина

Мнениеот Hellkeeper » 15 фев 2012 12:41

saffron написа:Тая сутрин седа и гледам по всички медии синчета , дъщерички.. секви... кво става в тая държава ??
сина на албанката Кате Евро в БТВ водещ . дъщерята на Сащо Диков в Канал 1 репортер .. Дъщерята на Гигов в Нова ако не се лъжа ... жената на оня цървул Иван а и бившата на Адреи водещи до скоро в нова .. сега едната в тв7 ... има и още.. но нещо се вглъбих и почнах да ги забравям.... .. освен всичко друго ни натрапват синчето на семеиство Ампови или както е по известен , като Графа по всички медии... къф е тоя палячо до преди известно време прави 15 години бенефис на сцена а нямаше още навършени 30 години ????.......още един парадокс.. къде го има другате тва дядо , син и внук титуляри в национален отбор на дадена държава.... за семеиство перуци ст въпрос... освен всичко друго и зетя и тои титуляр??? ... ебати гена.. ебати мутацията..... кво става в тая държава бе хора ?? що всеки си бута толкова очевидно близките напред за сметка на кадърните млади хора ?? .. аз ли съм ебати хеитъра,че се дразня от такива неща??..незнам.. просто тея всички ме дразнят адски много.. ... вие как мислите ? това нормално ли е? :mrgreen:

сега се сещам и за оня идиот фродо... абе ти къф кретен трябва да си .. да те отсвирят , като спортен коментатор...да ходиш да се гърбаркаш с хората в некви идиотски тв реалитита... и пак да се навираш да ти гледаме прокажната и продажна мутра всяка събота?? ... може ли да има такива нагли същества??? и как им излизат сметките на тея телевизии?? само кретени ли останаха в България??... офф незнам сигурно след малко ще се сетя и за още такива.... :lol:
незнам споделяите вашето мнение....


Защото кадърните млади хора, е не всички, но една не малка част, вече са по чужбина, а тези, които са останали тук нямат връзки. То не е само за телевизиите и медиите, като цяло. Навсякъде трябват яки връзки или се въртят едни и същи муцуни, било то в телевизията (примери много) или в парламента (където едни и същи дупетати винаги са си в парламента, но от време на време сменят боята от червена, синя, жълта или някой друг цвят, в друг). Не, че в спорта не е същото де и че някое лекенце, което няма и грам талант, го бутат напред, а тези, които имат, но нямат връзки, потъват в забвение след известно време.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Връзки и противняци и шуробаджанащина

Мнениеот obi4am_pirin » 15 фев 2012 12:56

Сафрончо този път е прав!Особенно за албанката и нейната издънка!Толкова ми е противна че си няма накъде!Ама те албанците са си такива...дразнят!Сафри за това сме на това положение!Ако си син на някой ти се усмихват мазно и имаш отворени врати!Ако нямаш вуйчо...жив си умрял!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Връзки и противняци и шуробаджанащина

Мнениеот saffron » 15 фев 2012 12:57

така е Хелл киипър. и .ОбичАМ пИРИН. си е**о маиката ... ето една хубва статия ..


Редакторска плесница



Докато в повечето цивилизовани държави по света се дава предимство на талантливите хора, в България приоритет имат връзкарите. Доказателство за това твърдение е шуробаджанащината, от която се тресат сериалите „Стъклен дом“ и „Столичани в повече“. И макар аудиторията да протестира, че й е писнало да гледа едни и същи физиономии, оплакванията профучават покрай ушите на продуцентите на родните продукции с бясна скорост. В крайна сметка, най-важното е постигнато – и двата сериала вече се превърнаха в машини за пари.



Връзкарите да заповядат!



„Стъклен дом“, чиито последни серии са „пълна боза“, е нагъчкан с връзкарчета, част от които видимо са сбъркали професията. Ева Торес (Ива Гочева – ред. бел.) например се сдобила с роля в сериала благодарение на Стефан Данаилов. Младата госпожица, която не показа нито талант, нито някакво излъчване, освен че е в близки отношения с Ламбо, е и дъщеря на „важна клечка“ - баща й Димитър Гочев е един от шефовете на продуцентска къща „СИА адвъртайзинг“.



Друга дама, влязла в сапунката с връзки, е съпругата на Георги Кадурин – Мариана Миланова. Тя изигра ролята на бившата половинка на Асен Блатечки, но не успя да впечатли зрителите. А Кадурин, освен жена си, успял да пробута и племенника си Ники Илиев в сериал. Младокът е един от главните герои в неуспешното филмче „Забранена любов“.



Екипът на „Стъклен дом“ тотално се оля, вкарвайки в „играта“ и бездарния син на Катето Евро – Александър Кадиев. Сашко, освен че е „богоизбран“, е и адски нагъл. Пишман актьорът неотдавна сподели, че получава жълти стотинки, но хора от обкръжението му твърдят, че не излиза от гъзарските заведения в столицата.



Мъжът на Стефка Янорова и интимната приятелка на Слави – Мартина, са другите връзкари, които са сдобиха с 3-минутна слава и няколко хиляди лева.



„Столичани в повече“, макар и нов сериал, също се тресе от шуробаджанащина. Малката актриса Мина Маркова например се сдобила с роля благодарение на своите влиятелни и заможни родители.



И докато се дава предимство на цялата рода на известни и недотам известни актьори, продуценти, бизнесмени и прочие, талантливите българи още дълго време няма да имат поле за изява.


Нека отново да заповядат връзкарите!



Ани Милова





Уважаеми читатели, ако някоя светска персона ви дразни много с поведението си и имате авторска позиция, която искате да изразите, напишете статия, изпратете ни я и ние ще я публикуваме в най-горещия сайт Hotarena.net.


Пишете ни на e-mail hot@hotarena.net
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
mitko_r
Мнения: 356
Регистриран на: 02 авг 2009 17:00
Контакти:

Re: Връзки и противняци и шуробаджанащина

Мнениеот mitko_r » 15 фев 2012 13:14

"...къде го има другате тва дядо , син и внук титуляри в национален отбор на дадена държава.... за семеиство перуци ст въпрос..."
И какво странно има в това? Да не би да помниш изявите на Бисер Михайлов ( дядото)? Или пък Борислав Михайлов беше слаб вратар(бащата)? А Ники Михайлов ( синчето) за момента е без алтернатива... също според мен е много добър вратар и заслужено национал !!!
За тези тримата доста хейтваш, защото мястото им е било и е в националния отбор !

За останалите сериало - телевизионни креатури нямам отношение. Просто сменям канала...
Роди се и поведе ни в борба,
обесен бе, но нивга не умря...

Потребителски аватар
castiel
Мнения: 556
Регистриран на: 03 апр 2010 18:49
Контакти:

Re: Връзки и противняци и шуробаджанащина

Мнениеот castiel » 15 фев 2012 13:21

Че ти откога живееш в България та да незнаеш ?? Открай време си е така , ако дядо баща и т.н. е някой то следователно и поколенитео ще е някой. Много рядко са случаите когато кадърни хора , без никакви връзки могат да успеят някъде в България.
И скоро няма изглед да станем европейци , особенно след като най-големите мафиоти стават евродепутати и си пускат платени репортажи , колко прекрасни хора са!!!
[wrapimg=]http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQD2RerfQABjoqo3&url=http%3A%2F%2Fvthumb.ak.fbcdn.net%2Fhvthumb-ak-ash3%2Fs403x403%2F632664_10201051998290442_10201051973449821_64103_803_b.jpg&jq=100[/wrapimg]

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Връзки и противняци и шуробаджанащина

Мнениеот Xamy » 15 фев 2012 13:34

То да са само те... или пък да е от сега... Винаги е било така. Я им виж спортните на Канал 1 и познай кой на кого е роднина. Ама вече си го има лесното, смяна на канала. Така че не гледаш разните бози и турски сериали. Все още има интернет и си теглиш каквото те кефи. Гледа ти се мач от Австралия или тенис от Хърватска, пък даже и кърлинг от Шотландия.
Така че ти остава да слушаш интервюта как нашите са по-талантливи, ама що така не могат да пробият на Запад. Нищо че има достатъчно сърбо-хърватски артисти, румънски певци и не знам си какви още. То като всички сме хубави, умни и синчета на министри, какво ли правят останалите?

Потребителски аватар
WARrior
Мнения: 1012
Регистриран на: 17 юни 2011 15:25
Skype: .....
Контакти:

Re: Връзки и противняци и шуробаджанащина

Мнениеот WARrior » 15 фев 2012 13:42

obi4am_pirin написа:Сафрончо този път е прав!Особенно за албанката и нейната издънка!Толкова ми е противна че си няма накъде!Ама те албанците са си такива...дразнят!Сафри за това сме на това положение!Ако си син на някой ти се усмихват мазно и имаш отворени врати!Ако нямаш вуйчо...жив си умрял!


Ха,не знаех че Катя Евро е албанка :o
Иначе и на мен винаги ми е била противна :mrgreen:
СТЕНЛИ,НИЕ СМЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
south_division
Мнения: 813
Регистриран на: 27 авг 2009 23:52
Контакти:

Re: Връзки и противняци и шуробаджанащина

Мнениеот south_division » 15 фев 2012 13:49

Всичко е с връзки бате, тея всичките по телевизията и не само, ако им изкараш родословното дърво ще намериш само преуспели хора. Ей го Иванчо Стоянов резерва в Лудогорец пак национал стана, поне да бяха извикали Деко, който не беше по лош от извиканите Александров, Гъргоров и т.н, ама така е като нямаш роднина вицепрезидент в БФС. Бутане му е майката, аз съм сигурен че 90% от форума, ако ги налагат могат не могат и те ще станат футболисти в Агрупа поне.

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Връзки и противняци и шуробаджанащина

Мнениеот saffron » 15 фев 2012 13:53

да бе верно К1 са лауреати... тая Свобода Маданска била жена на треньора на младежите Мадански.. а па техната дъщеря карала курсове в италия в медиасет... :mrgreen: .. напишете само "шуробаджанащина" в гугъл и може да хванете съвсем спокоино КЪРА или първия самолет за чужбина :P

Дъщерята на селекционера на младежкия национален отбор Михаил Мадански – Николета, започна работа в btv.

БЛИЦ научи, че през последните два месеца щерката на спеца била безработна. Причината е, че я уволнили от RING.BG.

От няколко дни обаче Маданска вече е на работа в една от националните телевизии – btv, където ще продължи да се изявява в спортната сфера.

Любовта на Николета към спорта е вродена, а и няма как да бъде иначе, след като прекарва детството си или с баща си – Михаил Мадански на стадиона и по лагери, или с майка си – Свобода Маданска в спортната редакция на БНТ.


ПС... Дивижън мн си прав човече... аз и точно това искам да обясня на онова момче , дето ме критикува ,че намесвам сем. перуци.... верно е ,че Никито стана вратар в краина сметка... но на колко ли свои връстници е разплакал маиките само и само тои да е.. него да бутат.. един господ знае... :roll:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 145 госта