Б. Борисов: Родителите на убитата Мирослава да се извинят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Червени_шампиони
Мнения: 4530
Регистриран на: 26 юни 2010 23:48
Местоположение: София
Контакти:

Б. Борисов: Родителите на убитата Мирослава да се извинят

Мнениеот Червени_шампиони » 12 яну 2012 16:23

БОЙКО ИЗТРЕЩЯ: РОДИТЕЛИТЕ НА УБИТАТА МИРОСЛАВА ДА СЕ ИЗВИНЯТ НА ПОЛИЦИЯТА, ЦВЕТАНОВ ДА ПРАТИ ПЪРЖОЛКИ НА КУЧЕТО, ОТКРИЛО ТРУПА

За убийството на 17 – годишната Мирослава са виновни най-близките й хора.

Убийците са удушили момичето и са заровили трупа, разкри премиерът Бойко Борисов. Той призова родителите на убитата Мирослава да поднесат извиненията си към полицията. В продължение на месеци те сипеха хули и отправиха десетки обвинения към служителите на реда, които работиха неуморно за разкриването на случая. Поздравявам служителите на реда за професионалната работа, заяви Бойко Борисов.
Два месеца работиха службите и МВР по това отвличане в Перник. Така, както и предполагах, то е с фатален край и най-близките хора там са искали да вземат пари, каза Борисов. - Това момиче още същата вечер са го удушили, но вече ги задържахме. Виновните отидоха и показаха къде са го заровили. Съжалявам, че бяха изговорени от близките й такива лоши думи за МВР. Надявам се те да се извинят и да ги отправят към най-близките си, които са участвали в този процес. Но, за съжаление, трупа го изровиха.”

Не спах цяла нощ заедно с вътрешния министър Цветан Цветанов, разказа премиерът. Използвахме тежка техника и най-накрая куче на Червения кръст изрови трупа на момичето. Затова казах на Цветанов, когато вземе заплата да купи на кучето три-четири телешки пържолки, призна Борисов. Отделно от това водачът на кучето също ще бъде награден.


И тоя ни е премиер?
СЕКТОР Г - ТОВА СИ ТИ!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/O0kE0WP.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Б. Борисов: Родителите на убитата Мирослава да се извинят

Мнениеот Blagoy » 12 яну 2012 16:31

Не спах цяла нощ заедно с вътрешния министър Цветан Цветанов. Използвахме тежка техника и най-накрая куче на Червения кръст изрови трупа на момичето. Затова казах на Цветанов, когато вземе заплата да купи на кучето три-четири телешки пържолки. Три-четири телешки пържолки да прати на кучето освен да награди водача. Кучето свърши много работа. Заслужава и то, като разбира се и всички, награда", заключи през смях премиерът


Този олигофрен се шегува на гърба на убитото момиче и на почернените роднини! Що за човек ни е премиер!? :evil: Как може да се шегуваш със смъртта на 17-годишно българче! Аз това не мога да го проумея...
Последна промяна от Blagoy на 12 яну 2012 16:33, променено общо 1 път.
[center]Изображение[/center]


Потребителски аватар
david_villa
Мнения: 2625
Регистриран на: 29 юли 2008 14:23
Контакти:

Re: Б. Борисов: Родителите на убитата Мирослава да се извинят

Мнениеот david_villa » 12 яну 2012 16:35

brossy написа:Абсолютно прав е.Евала на Б.Б>


Може да е прав, че са нагрубили полицията и в по-късен етап да поиска извиненията им, но само часове, след като трупът е намерен, е просто... нямам думи...

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Б. Борисов: Родителите на убитата Мирослава да се извинят

Мнениеот sl321 » 12 яну 2012 16:37

Това ако го е казал,наистина е абсолютно вече откачил.Чак не ми се вярва такива са думите,но ако са така,просто много е сбъркал!
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: Б. Борисов: Родителите на убитата Мирослава да се извинят

Мнениеот brossy » 12 яну 2012 16:37

david_villa написа:
brossy написа:Абсолютно прав е.Евала на Б.Б>


Може да е прав, че са нагрубили полицията и в по-късен етап да поиска извиненията им, но само часове, след като трупът е намерен, е просто... нямам думи...

Сега поне ги намират,а преди години никой не си мърдаше пръста.На Венци Стефанов сина къде е

Потребителски аватар
friday
Мнения: 188
Регистриран на: 10 май 2009 17:28
Контакти:

Re: Б. Борисов: Родителите на убитата Мирослава да се извинят

Мнениеот friday » 12 яну 2012 16:37

Да, тоя тумбак ни е премиер. Вместо да покаже съчувствие към хората, той се прави на обиден. Защо? Защото някой си е позволил да го критикува. В нормалните държави всеки има право да сподели мнението си, но не и в България, не и срещу Тиквата. Той иска да съгради едно общество, наподобяващо комунистическите общества, където хората боговорят тоя, който е на върха на властта. Не, Бойко, не, тикво, живеем в 21 век в демократична държава, която би трябвало да предоставя свобода на словото и като си премиер на таква държава трябва да можеш да търпиш критика. Момичето е мъртво, а той иска извинение. Вместо да се засрами, че в мижавата ни държава човек може да бъде отвлечен и убит толкова лесно, той се държи като мухльо. Все повече започвам да се убеждавам, че след '89 г. тоя е най-големия простак, който е бил премиер. Цялата му личност е пошла и все повече отблъскваща. Имам чувството, че за премиер ни е бай Ганьо.

Бог да прости момичето :(
Последна промяна от friday на 12 яну 2012 16:42, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Б. Борисов: Родителите на убитата Мирослава да се извинят

Мнениеот sl321 » 12 яну 2012 16:39

brossy написа:Абсолютно прав е.Евала на Б.Б>


Аз разбирам полицията да е намерила живо момичето и да е хванала извършителите,но тука става дума за фатален край.Какво има да се благодари на служителите на МВР толкова много.Това им е работата.Да не говорим за това че кучето дето изровило трупа да му бил дал Цветанов пържола.....чак не мога да повярвам.Ако е така наистина Б.Б е откачил,в буквалния смисъл на думата.

Нямам против да им благодари,но на тях.Какво е излязъл публично да благодари като че кой знае какво са направили!
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Б. Борисов: Родителите на убитата Мирослава да се извинят

Мнениеот urkoto » 12 яну 2012 16:43

Какво ревете бе, балъци!? Нали вие си го избрахте, че си го и преизбрахте! Аре сега му се радвайте!!!
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Б. Борисов: Родителите на убитата Мирослава да се извинят

Мнениеот ros » 12 яну 2012 16:43

brossy написа:
david_villa написа:
brossy написа:Абсолютно прав е.Евала на Б.Б>


Може да е прав, че са нагрубили полицията и в по-късен етап да поиска извиненията им, но само часове, след като трупът е намерен, е просто... нямам думи...

Сега поне ги намират,а преди години никой не си мърдаше пръста.На Венци Стефанов сина къде е


Викаш родната позиция ни пази, а ако не ни опази ще ни изрови от канавката след 2 месеца и ще ни върне в черен чувал на близките ни... И ще иска извинение и благодарност от скърбящите... Невероятно!!!!
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта