Хобит

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Хобит

Мнениеот CTAHKO » 21 дек 2011 19:31

За всички привърженици на трилогията LOTR,има радостна новина.Вече излезе официалният трейлър на предисторията на "Властелинът на пръстените" .Режисьорът е същия(Питър Джаксън),но ми е интересно да разбера очакванията ви за филма и дали отново ще е трилогия или само един филм :roll:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G0k3kHtyoqc[/youtube]
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Hristos
Мнения: 493
Регистриран на: 05 окт 2010 15:05
Контакти:

Re: Хобит

Мнениеот Hristos » 21 дек 2011 19:35

Аз съм чел книгата и е доста интересна,не знам как ще направят филма ама някъде бях чул че ще на 2 части и за това се надявам да е по-подробен :)
САМО ЛЕВСКИ!!!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Хобит

Мнениеот CTAHKO » 21 дек 2011 19:37

Аз сега започвам да я чета,но ми струва,че е малко по-детска от "Властелина на Пръстените".Но като я прочета,тогава ще мога да давам мнения и за книгата.За сега е по-добре да се въздържам :)Но трейлъра изглежда обещаващо.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6522
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Хобит

Мнениеот Alexx » 21 дек 2011 19:40

Дано да е хубав като Властелина, но пък от кофти е,че това е предистория и знам какво горе долу ще се случи във филма. :lol:

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Хобит

Мнениеот stg333 » 21 дек 2011 19:43

разбира се че ще е 1 филм , та историята е много много по кратка

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Хобит

Мнениеот lewstherin » 21 дек 2011 19:47

Филмите са два, на 3Д. Първия излиза след една година. Втория, подобно на Властелина - година по късно. Предвид режисьора, най-вероятно ще стане страхотен филм.

Steve Wayne
Мнения: 557
Регистриран на: 12 юли 2011 01:39
Контакти:

Re: Хобит

Мнениеот Steve Wayne » 21 дек 2011 19:51

Този трейлър не ме заинтригува особено, но все пак ще гледам филма с интерес, понеже съм голям фен на книгата.

Freelancer
Мнения: 64
Регистриран на: 30 юли 2009 10:54
Контакти:

Re: Хобит

Мнениеот Freelancer » 21 дек 2011 19:59

Филмите ще бъдат два:
Киностудиото Warner Bros. представи официалния трейлър на фентъзи приключението “Хобитът: Неочаквано пътуване” (“The Hobbit: An Unexpected Journey”). Първият от двата филма, създадени по емблематичното произведение на Дж. Р. Р. Толкин, ще излезе премиерно по екраните на 14 декември 2012 г. Втората част от дилогията "Хобит" – “Хобитът: Дотам и обратно” (“The Hobbit: There and Back Again”) е с премиерна дата 13 декември 2013 г. Двата филма са режисирани от Питър Джаксън, създател на една от най-успешните трилогии в историята на киното - "Властелинът на пръстените" ("Lord of The Rings"), също заснети по едноименното произведение на Толкин.
източник: обектив.инфо

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44070
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Хобит

Мнениеот rhaegar » 21 дек 2011 20:22

CTAHKO написа:Аз сега започвам да я чета,но ми струва,че е малко по-детска от "Властелина на Пръстените".Но като я прочета,тогава ще мога да давам мнения и за книгата.За сега е по-добре да се въздържам :)Но трейлъра изглежда обещаващо.


По-детска е, определено. Толкин е опитал да заинтригува децата си с "Властелинът", но просто не му се е получило, защото са били още малки, а историята там е доста по-мрачна. Затова започва "Хобит"-и той е повече или по-малко като приказка. Дано само не прекалят с измишльотините и би трябвало да се получи приличен филм. На мен ми се иска и "Силмарилион" да филмират, ама за него ще трябва сериал :)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
magga
Мнения: 1377
Регистриран на: 28 яну 2011 23:15
Контакти:

Re: Хобит

Мнениеот magga » 21 дек 2011 20:24

Книгата е супер,ако ви харесва фантастика :) Въпреки,че нямам големи очаквания за зрелищен филм като Властелина просто защото историята е доста различна и няма много общо с Властелина,поне аз не бих казал,че е предистория на филма,освен че там се вижда Гандалф и Пръстена за първи път и се споменават разни герой от филма :) Абе ще е готино и на 3д може и да стане екшънче :geek:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта