Национален протест - 14.01.2009 - площад "Народно събрание"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: ТОВА НЕ БЕШЕ НАЧИНА СКЪПИ МИ КОЛЕГИ....

Мнениеот Deliba6 » 14 яну 2009 19:12

SAM написа:Подкрепям горният постинг!
А на тези страхливи и продажни педалчета с качулките, които опорачиха идеята на протеста _ МАМИЦАТА ИМ..... :evil:

И аз!!!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: ТОВА НЕ БЕШЕ НАЧИНА СКЪПИ МИ КОЛЕГИ....

Мнениеот Deliba6 » 14 яну 2009 19:13

Бижутера написа:вие протестиращите отново станахте за смях...1000 човека няма да уплашат никой,най-много депутатите да са се забавлявали в парламента докато са ви гледали :lol:

Не че ще си го преместиш, но ми падна в очите!!!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТОВА НЕ БЕШЕ НАЧИНА СКЪПИ МИ КОЛЕГИ....

Мнениеот Бижутера » 14 яну 2009 20:22

Deliba6 написа:
Бижутера написа:вие протестиращите отново станахте за смях...1000 човека няма да уплашат никой,най-много депутатите да са се забавлявали в парламента докато са ви гледали :lol:

Не че ще си го преместиш, но ми падна в очите!!!

Каква е файдата да отидат 1000 човека,да бутнат две огради и да ги пребие полицията?
Нали искахме масов протест....къде е масовия протест?Хиляда човека ли са ни масовия протест?Нали това беше дата,която чакаха много хора?Дата на промяната,датата на революцията.Ебати революцията честно...безкрайно съм разочарован от форумните лъвове,дето се канеха да обсадят парламента и да одерат кожите на тиквите вътре в него,а какво стана в действителност?Някакви хиляда човека,цирк с поставената бомба и толкоз.
Ето за това казвам ,че тиквите са се смяли.Защото няма хора,няма кой да им държи сметка!Те занеш ли какво си викат?Тия тъпанарите нека си ритат от вънка оградите,нали са хиляда човека-ше викат ше викат и ше си идат.Да,обаче ако не бяха 1000,а 10 000 примерно и имаше някаква организация и начин да протестиране нямаше така да стоят нещата...Вкъщи пред телевизора или пред компютъра е лесно да си герой или протестиращ.Но там,където наистиня трябва да сме,няма ни!Ето за това ни се смеят,за това се гаврят с нас и за това ще продължава да е така...докато сме си пред телевизорите и компютрите!Паднах ти в очите не защото аз съм искал,а защото написах нещо вярно,което е безкрайно болезнено,но е така.
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: ТОВА НЕ БЕШЕ НАЧИНА СКЪПИ МИ КОЛЕГИ....

Мнениеот Deliba6 » 14 яну 2009 22:57

Бижутера написа:
Deliba6 написа:
Бижутера написа:вие протестиращите отново станахте за смях...1000 човека няма да уплашат никой,най-много депутатите да са се забавлявали в парламента докато са ви гледали :lol:

Не че ще си го преместиш, но ми падна в очите!!!

Каква е файдата да отидат 1000 човека,да бутнат две огради и да ги пребие полицията?
Нали искахме масов протест....къде е масовия протест?Хиляда човека ли са ни масовия протест?Нали това беше дата,която чакаха много хора?Дата на промяната,датата на революцията.Ебати революцията честно...безкрайно съм разочарован от форумните лъвове,дето се канеха да обсадят парламента и да одерат кожите на тиквите вътре в него,а какво стана в действителност?Някакви хиляда човека,цирк с поставената бомба и толкоз.
Ето за това казвам ,че тиквите са се смяли.Защото няма хора,няма кой да им държи сметка!Те занеш ли какво си викат?Тия тъпанарите нека си ритат от вънка оградите,нали са хиляда човека-ше викат ше викат и ше си идат.Да,обаче ако не бяха 1000,а 10 000 примерно и имаше някаква организация и начин да протестиране нямаше така да стоят нещата...Вкъщи пред телевизора или пред компютъра е лесно да си герой или протестиращ.Но там,където наистиня трябва да сме,няма ни!Ето за това ни се смеят,за това се гаврят с нас и за това ще продължава да е така...докато сме си пред телевизорите и компютрите!Паднах ти в очите не защото аз съм искал,а защото написах нещо вярно,което е безкрайно болезнено,но е така.

Точно затова ми падна в очите! Защото тия, които бяхме на площада сме "вие", а "ние" си ти пред телевизора. Така че си гледай телевизора и повече не желая да те чувам и чета!!!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТОВА НЕ БЕШЕ НАЧИНА СКЪПИ МИ КОЛЕГИ....

Мнениеот Бижутера » 15 яну 2009 14:32

Точно ти не ми говори за българщина и национализъм,защото името ти е антибългарско!
6 и 4 са цифри,а не букви...а и в България се пише на кирилица :P
Ти като беше на площада защо протестанто си тръгна 30 мин след като си отишъл?да не те е хванало шубе да не изядеш полицейската палка или нещо от сорта?Ако искаш ме чети,аз просто си казах гледната точка,ти си каза твойта.Лошото е,че аз съм прав.
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: ТОВА НЕ БЕШЕ НАЧИНА СКЪПИ МИ КОЛЕГИ....

Мнениеот Deliba6 » 15 яну 2009 18:34

Нещастнико, фамилията ми е повече от българска! Дадена е на прадядо ми от турци, защото е бил див, непокорен и свободолюбив българин от Дебър/делия - луд, баш - глава, най-, първи/!!! Пиша си никнейма така /с шестица/, защото го ползвам и в други форуми, които имат други изисквания, а си тръгнах, защото бях избягал от работа и не ми се остава безработен на 53 години, капут спукан!!! А ти къде беше, идейни телевизионни зрителю?
За пореден път ти казвам, че те мислех за нормален гражданин, а се оказа ...!!!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: Водещи на Гонг

Мнениеот Бижутера » 15 яну 2009 20:15

според мен трябва да сложат още двама-трима модератори и те да ринат с лопатата смръдливите и завистливи хорица,които безпочвено критикуват Гонг....като не ти харесва пусни си Вероника и си свиркай :evil:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТОВА НЕ БЕШЕ НАЧИНА СКЪПИ МИ КОЛЕГИ....

Мнениеот Бижутера » 15 яну 2009 20:20

Знам какво значи делибаш,просто подчертах начина,по който си го написал,а това,че участваш в още 10 форума няма никакво значение,неуважението към българската граматика е очевидна.
Не можеш да ме изкараш от равновесие,защото спорим за глупости и не виждам смисъл да продължаваме.Не искам и няма да си променям мирогледа и поведението за да ме харесаш,но да ме гониш от любимия ми форум е смешно.
Може да те дразня,може да ме ненавиждаш,но просто ще се наложи да ми подминаваш с отвращение мненията,защото аз няма да се махна,обичам Гонг,фен съм на Томислав Русев и дори съм общувал с някои хора от екипа на Гонг!
Ти ме обиди на няколко пъти за отрицателно време,аз няма да го направя,защото виждам,че си на сериозна възраст и не е коректно най-малкото от моя страна.
Бъди жив и здрав и по-леко с нервите-не си заслужава... ;)
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: ТОВА НЕ БЕШЕ НАЧИНА СКЪПИ МИ КОЛЕГИ....

Мнениеот Deliba6 » 15 яну 2009 20:52

Бижутера написа:Знам какво значи делибаш,просто подчертах начина,по който си го написал,а това,че участваш в още 10 форума няма никакво значение,неуважението към българската граматика е очевидна.
Не можеш да ме изкараш от равновесие,защото спорим за глупости и не виждам смисъл да продължаваме.Не искам и няма да си променям мирогледа и поведението за да ме харесаш,но да ме гониш от любимия ми форум е смешно.
Може да те дразня,може да ме ненавиждаш,но просто ще се наложи да ми подминаваш с отвращение мненията,защото аз няма да се махна,обичам Гонг,фен съм на Томислав Русев и дори съм общувал с някои хора от екипа на Гонг!
Ти ме обиди на няколко пъти за отрицателно време,аз няма да го направя,защото виждам,че си на сериозна възраст и не е коректно най-малкото от моя страна.
Бъди жив и здрав и по-леко с нервите-не си заслужава... ;)


Мир!!! Почувствах се провокиран на тема род и племе! А и влезнах през чужд компютър, с човек зад гърба... Извинявай, ама от вчерашните гадости вярно малко превъртях!!! А може би това им е целта на гадовете?!... Отново извинявай!
П.П. Във връзка с граматиката... Вярвай ми, много добре я знам! Просто по-бързо се пише и всички се сещат за буквата. Иначе пак ще се намери някой да ми направи забележка, че, примерно, пиша SH, а не SCH!...
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТОВА НЕ БЕШЕ НАЧИНА СКЪПИ МИ КОЛЕГИ....

Мнениеот Бижутера » 15 яну 2009 21:46

Няма за какво да ми се извиняваш,това,че си имаш виждане не те прави виновен,крив или черен!Въпроса е да общуваме като хората,то май само това ни остана.
Аз не ти се сърдя,не ми се сърди и ти,вчера беше тегав ден и много работи наведнъж станаха,лошо стечение на обстоятелствата :P дано се оправят нещата и се измете тая ундурма от парламента :evil:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта