Една сериозна тема извън спорта

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

simeon tzanev
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2008 10:03

Re: Една сериозна тема извън спорта

Мнениеот simeon tzanev » 20 дек 2008 10:09

Големия проблем на Студентски град, а и на София общо взето, е че се напълни със СЕЛЯНИ.

Разбирам ги хората, че цял живот са живяли на село, НО ВЕЧЕ ПРЕКАЛИХТЕ, СТИГА ТОЛКОВА!!!

Писна ми нявсякаде по улиците, заведенията и магазините да ми "мякат" на техния си селски език, да крещят на висок глас, да не се държат прилично, да не се съобразяват с никой, да спират където си поискат, да правят задраствания, да се подържат помежду си и да гледат как "да преебат софиянците"...
Омръзна ми как плюят София, но постоянно прииждат, как нямат срам от нищо, как се напиват и търсят поводи за сбиване...
Омразна ми от селяните, от тъпите комплексирани "портиерчета" по заведенията и тяхното величие....

Айде бегайте си на село и не идвайте, МОЛЯ ВИ!!!

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Една сериозна тема извън спорта

Мнениеот gzagorov » 20 дек 2008 16:09

simeon tzanev, големият проблем е, че за 200 лева човек може да държи дискотека (замисли се една квартира колко струва). Тази евтиния кара много бизнесмени да инвестират и правят дискотеки, понеже разходите (както се разбира) са малко, а приходите... лелеееее. От друга страна колкото повече дискотеки има, толкова повече народ идва заради тях. Една огромна част от студентите са тук заради купона/дискотеките. И те създават проблемите. Но те нямяше да са тук, ако ги нямаше дискотеките. Колкото повече хора пък идват, толкова нараства и апетитът на бизнесмените към нови и нови дискотеки, което от своя страна води до още лумпени, които карат бащите си да ги "вкарват" в университетите. И в крайна сметка всичко това вкарва един голям х*й на българското образование и на нормалните студенти. Ама какво да се прави, някои хора имат пари...
Така че кажи ми, кой е виновен: селяните които идват заради купона (студенти са, да) или корумпираните путк* (иии, добре че го цензурирах) дето разрешават това безумие (разбирай управници - кметове, ректори и т.н.)
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
Astarot
Мнения: 269
Регистриран на: 20 ное 2008 10:44
Контакти:

Re: Една сериозна тема извън спорта

Мнениеот Astarot » 20 дек 2008 16:22

simeon tzanev написа:Големия проблем на Студентски град, а и на София общо взето, е че се напълни със СЕЛЯНИ.

Разбирам ги хората, че цял живот са живяли на село, НО ВЕЧЕ ПРЕКАЛИХТЕ, СТИГА ТОЛКОВА!!!

Писна ми нявсякаде по улиците, заведенията и магазините да ми "мякат" на техния си селски език, да крещят на висок глас, да не се държат прилично, да не се съобразяват с никой, да спират където си поискат, да правят задраствания, да се подържат помежду си и да гледат как "да преебат софиянците"...
Омръзна ми как плюят София, но постоянно прииждат, как нямат срам от нищо, как се напиват и търсят поводи за сбиване...
Омразна ми от селяните, от тъпите комплексирани "портиерчета" по заведенията и тяхното величие....

Айде бегайте си на село и не идвайте, МОЛЯ ВИ!!!

Човече, толкова си далеч от истината за проблемите на Студентски град, колкото мангалът е далеч от банята... Мога много неща да ти обясня, но няма да ги разбереш, затова ще сведа обяснението до това, че хората с ограничено мислене, като твоето, са проблема не само на Ст. град, а на цяла България и това са ИСТИНСКИТЕ селяни! Не пиша с цел да те обидя, а да те накарам да се замислиш аналитично и в дълбочина за някои причинно-следствени връзки.
Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 30 госта