Тренировки с гири

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

sladi4koto
Мнения: 124
Регистриран на: 29 юли 2010 23:31

Re: Тренировки с гири

Мнениеот sladi4koto » 29 сеп 2010 20:49

foryoubitch написа:а към колко време на ден трябва,аз тренирам 1 час дневно обаче на 3 ден почнаха да ми треперят ръцете и не мога да си опъна пръстите :)и ми излизат рани на ръцете ;)


АКо след всяко упражнение нямаш мускулна треска значи не си тренирал достатъчно и мускулите ти не са се натоварили. Само си си изгубил времето, ако излезеш без усещане на лека болка.
Дупето е като сърцето. Не вижда, но чувства

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот TPAKTOP » 29 сеп 2010 20:51

sladi4koto написа:
niki87 написа:
foryoubitch написа:Някой разбира ли от програми или колко пъти в седмицата и какви упражнения да правя :) че не съм запознат,имам само гири и едни пружини ще има ли полза само от тях ;)

Само с гири и пружини няма да стане работата.Отиди в някоя фитнес зала,там си има инструктори,които ще ти обяснят как да тренираш ;)


Не го слушай. Познавам едно момче само от лицеви опори, набирания, кофички и коремни преси прилича на културист.

И сладичкото я ми кажи ти токущо какво каза? Това което изброи са упражнения които натоварват цялото тяло. А за да прилича на културист му трябват много, ама мног пари!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

sladi4koto
Мнения: 124
Регистриран на: 29 юли 2010 23:31

Re: Тренировки с гири

Мнениеот sladi4koto » 29 сеп 2010 20:53

70 кила 1,65, наредени 3 реда плочки и оформени ръце и гръб.
Дупето е като сърцето. Не вижда, но чувства

Потребителски аватар
TPAKTOP
Мнения: 4335
Регистриран на: 29 авг 2008 17:35
Skype: TPAKTOP_gong
Местоположение: гр. София
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот TPAKTOP » 29 сеп 2010 21:00

Ами това е да оформиш хубаво тяло ако искаш да тренираш яко трябва да си много богат и да тренираш всички мускули! Познавам един който изглежда като Джони Браво! В раменете като гардероб в краката като балерина - това е много грозно!
helemong написа:Най-хубавото е че феновете и футболистите на цска явно не разбраха нищо от лекцията на доктор Ст.Генов след две седмици когато им се изнесе лекция номер две в София и бъдат отстранени за купата да усетят,че е замърсен въздуха в столицата

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот Cesc Fabregas » 29 сеп 2010 21:12

Аз тренирам вдигане на двулитрово шише бира. Не е много тежко, но важното е да си постоянен, т.е. да спазваш режим. Когато съдържението на шишето свърши, отиваш до магазина и си купуваш ново, и започваш пак да тренираш ;) Няма опасност да получиш разтежение :lol:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот Madridist » 29 сеп 2010 21:15

Тъй като се занимавам активно с фитнес от близо три години, смятам,че имам някакви познания. Искам да ти кажа,че при едно хубаво изглеждащо тяло,20% е тренировката, 80% е храната. Познавам от фитнеса, хора,които вдигат с едни и същи килограми, тренират заедно,но единия е с фигура на елха, а другия на пясъчен часовник ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот PFCB » 29 сеп 2010 21:19

Cesc Fabregas написа:Аз тренирам вдигане на двулитрово шише бира. Не е много тежко, но важното е да си постоянен, т.е. да спазваш режим. Когато съдържението на шишето свърши, отиваш до магазина и си купуваш ново, и започваш пак да тренираш ;) Няма опасност да получиш разтежение :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
TheClub
Мнения: 2112
Регистриран на: 26 юни 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот TheClub » 29 сеп 2010 21:29

Това е една хубава тема! Аз имам малко по - различен въпрос: мога ли с тренировки вкъщи да си тегна корема?! И ако мога - КАК!?

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17582
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот pomiqrat » 29 сеп 2010 21:36

TheClub написа:Това е една хубава тема! Аз имам малко по - различен въпрос: мога ли с тренировки вкъщи да си тегна корема?! И ако мога - КАК!?


За да направиш корем е важно и да бягаш. Ако можеш заставаш на лоста пред блока с главата надолу и така ще направиш идеален корем ;)
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Тренировки с гири

Мнениеот donpacko » 29 сеп 2010 21:41

След като се уволних 2001 година,си правя всеки ден по 40 лицеви упори,сега малко дотежават ама все пак съм 115 килца.Сам можеш да си направиш сметка дали гири,набирания,коремни,лицеви опори или фитнес зала.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта