Нета на КейбълТЕЛ.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Love_
Мнения: 730
Регистриран на: 24 фев 2010 17:04
Контакти:

Re: Нета на КейбълТЕЛ.

Мнениеот Love_ » 26 юли 2010 00:37

Едната възможност е както един потребител се изказа нагоре, че мрежата тогава е най-натоварена и просто "crash"-ва сървара. Другото възможност е да имаш вирус, тази общо взето е изключвам тъй като ако имаше щеше да ти е проблема непрекъснато. Въпреки че може да се направи и в точно определен момент да започва проблема и да свършва . Третото и най-възможно според мене е някой да ти се прикача към нета. Не знам тези CablleTel на какъв принцип са. Може някои да ти е разбрал паролата на мрежата и просто като се пребира след работа да си цъка за твоя сметка. Това са 3те вариянта според мене някой по компетентен може да се изкаже, ако има нещо друго. Решението, което трябва направиш преди да смениш доставчика е да преинсталираш Windowsa и да смениш паролата на мрежата. За това трябва да говориш със доставчика си. Първо преинсталираш, след това сменяш паролата. Ако след това го имаш същия проблем, значи не е нито вирус, нито някой ти се връзва за мрежата. Тогава ще се наложи да смениш мрежата.

Ако имаш важна информация на компютъра и не може да е възтановиш ще трябва си инсталираш хубава антивирусна и да изчистиш всичко. Препоръчвам ти Trend Micro има я в замунда. Преди да е инсталираш триеш всяка антивирусна и пускаш тази. Чисти абсолютно всичко и е доста агресивна !
Boogeyman looks under his bed for Chuck Norris,Chuck Norris looks under the bed for Fedor !
Support only your local team !

Потребителски аватар
TPAtkov
Мнения: 376
Регистриран на: 21 мар 2010 09:51

Re: Нета на КейбълТЕЛ.

Мнениеот TPAtkov » 26 юли 2010 00:52

jembajemba написа:21:30 - 22:00 явно е най - натовареното време, затова тогава има проблеми. Попринцип Интернет от фирма, която се занимава с друго като Кейбълтел май не е много хубаво, доста проблеми има.

Аз съм на ComNet , които имат и тв , но съм доволен.Желанието ми е да пробвам NET1, но при нас няма покритие

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Нета на КейбълТЕЛ.

Мнениеот fearbless » 26 юли 2010 00:53

Love_ написа:Едната възможност е както един потребител се изказа нагоре, че мрежата тогава е най-натоварена и просто "crash"-ва сървара. Другото възможност е да имаш вирус, тази общо взето е изключвам тъй като ако имаше щеше да ти е проблема непрекъснато. Въпреки че може да се направи и в точно определен момент да започва проблема и да свършва . Третото и най-възможно според мене е някой да ти се прикача към нета. Не знам тези CablleTel на какъв принцип са. Може някои да ти е разбрал паролата на мрежата и просто като се пребира след работа да си цъка за твоя сметка. Това са 3те вариянта според мене някой по компетентен може да се изкаже, ако има нещо друго. Решението, което трябва направиш преди да смениш доставчика е да преинсталираш Windowsa и да смениш паролата на мрежата. За това трябва да говориш със доставчика си. Първо преинсталираш, след това сменяш паролата. Ако след това го имаш същия проблем, значи не е нито вирус, нито някой ти се връзва за мрежата. Тогава ще се наложи да смениш мрежата.

Ако имаш важна информация на компютъра и не може да е възтановиш ще трябва си инсталираш хубава антивирусна и да изчистиш всичко. Препоръчвам ти Trend Micro има я в замунда. Преди да е инсталираш триеш всяка антивирусна и пускаш тази. Чисти абсолютно всичко и е доста агресивна !

Добре пич,тук става интересно.Аз имам два компа и към 21;30 като почна да прави така на новия ми комп сложих нета на старич където до сега такова нещо не се бе случвало! И там тръгна уж на няколко пъти не предаде 2-3 съобщения ш скайпа обаче в 22:15-22:20 почна същия номер...
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Нета на КейбълТЕЛ.

Мнениеот Кашчей » 26 юли 2010 01:06

Love_ написа:Едната възможност е както един потребител се изказа нагоре, че мрежата тогава е най-натоварена и просто "crash"-ва сървара. Другото възможност е да имаш вирус, тази общо взето е изключвам тъй като ако имаше щеше да ти е проблема непрекъснато. Въпреки че може да се направи и в точно определен момент да започва проблема и да свършва . Третото и най-възможно според мене е някой да ти се прикача към нета. Не знам тези CablleTel на какъв принцип са. Може някои да ти е разбрал паролата на мрежата и просто като се пребира след работа да си цъка за твоя сметка. Това са 3те вариянта според мене някой по компетентен може да се изкаже, ако има нещо друго. Решението, което трябва направиш преди да смениш доставчика е да преинсталираш Windowsa и да смениш паролата на мрежата. За това трябва да говориш със доставчика си. Първо преинсталираш, след това сменяш паролата. Ако след това го имаш същия проблем, значи не е нито вирус, нито някой ти се връзва за мрежата. Тогава ще се наложи да смениш мрежата.

Ако имаш важна информация на компютъра и не може да е възтановиш ще трябва си инсталираш хубава антивирусна и да изчистиш всичко. Препоръчвам ти Trend Micro има я в замунда. Преди да е инсталираш триеш всяка антивирусна и пускаш тази. Чисти абсолютно всичко и е доста агресивна !


Ако е на лан връзка, без безжична мрежа как ще му се вържат?
Кейбъл тел са боклуци, гарантирано.От миналата година съм се махнал от тях и се чувствам добре, но това не е София, та не препоръчвам излишно оператора си там, където няма покритие ;)
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Нета на КейбълТЕЛ.

Мнениеот fearbless » 26 юли 2010 01:18

Хайде момчета аз ще лягам,че съм много изморен утре ще има някакво развитие и аз вечерта ще пиша пак в тая тема за да ви кава какво е станало и дали ми е спирал нета в този промеждутък от време... няма да пускам нова тема за да не спама,ако искате следете тази тема мерси за мненията до утре!
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Нета на КейбълТЕЛ.

Мнениеот maximalniq » 26 юли 2010 02:55





После да не се чудите що нямате интернет или кабелна... :lol:




Това е новото Близу - старото Кейбълтел и Евроком... :lol: :lol: :lol:
Изображение

penkov87
Мнения: 129
Регистриран на: 07 юни 2008 06:41
Контакти:

Re: Нета на КейбълТЕЛ.

Мнениеот penkov87 » 26 юли 2010 07:29

и бях на тия слбаци но се отказах щото пстояно стоях без нет

Jimmy8
Мнения: 535
Регистриран на: 10 авг 2008 16:35
Контакти:

Re: Нета на КейбълТЕЛ.

Мнениеот Jimmy8 » 26 юли 2010 07:44

fearbless написа:Здравейте има ли някой който да ползша услугите на тия КейбълТЕЛ? В последните 4 вечери (тази е 4-тата) нета ми постоянно пада в периода 21:30-22:00.Или по-точно модема ми показва,че има нет,но нито ми отшарч Мозилата,нито ми предава съобщенията ш скайпа... а ми показва абонатите и някой път пък показва,че скайпа е в процес на свързване... изобщо е нещо много дразнещо.Предните 2 вечери започна да прави така и го прави някъде до 00:30-1:00.Днес спря в 21:30 .... и сега гледам,че има и реших да попитам тук.Интересното е ,че днес ги викахме и смениха модема,но резултата е същия.Утре пак ще ги викам няма начин,но ако някой е имал такъв проблем нека сподели.Много странни симптоми има... в точно определен час... модема показша,че има нет,а то неможе да отвори Мозилата изобщо.. Мерси предварително! Ако имате идеи от какво може да бъде тоша нещо казвайте! Мерси предварително!

И аз съм на КейбълТел,но от тая седмица минавам на Визио.Поне нета им е най-бърз.
Изображение
http://www.BetsHighway.com - Top Bookmakers of the World
http://www.AutosHighway.com - The Best Autos Portal

mfca
Мнения: 441
Регистриран на: 11 апр 2009 00:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нета на КейбълТЕЛ.

Мнениеот mfca » 26 юли 2010 09:07

Бях на този оператор и разбирам всички, които в последните дни се оплакват от тях. За тези, които са от София мога да кажа - Мегалан! Това е качество...всеки си преценява за цената, но аз държа на качеството на услугите и обслужването.
“Прост народ - слаба държава”

Потребителски аватар
howmen
Мнения: 287
Регистриран на: 08 окт 2008 15:57
Контакти:

Re: Нета на КейбълТЕЛ.

Мнениеот howmen » 26 юли 2010 10:10

mfca написа:Бях на този оператор и разбирам всички, които в последните дни се оплакват от тях. За тези, които са от София мога да кажа - Мегалан! Това е качество...всеки си преценява за цената, но аз държа на качеството на услугите и обслужването.

Какво обслужване в МЕГАЛАН :mrgreen:
Една година и нещо бях при тях,обикновенно съм нон стоп в движение и за това си предплащах с два-три месеца напред!!!
Последният път дошъл за таксите някакъв "мърльо" и като не му се отворило почнал да тряска на вратата и да псува на майка.... :idea:
Пуст късмет че не съм се прибрал в този момент :mrgreen:
Два месеца след това имах нет от тях без да им плащам и накрая като дойдоха за таксата ги пратих при майками да си вземат парите....от година и нещо съм на юролайн,с договор за две години и такса от 26лв скороста ми е 5.5МВ+- 500к според натоварването,само веднъж крашна сървъра(12часа) за това време и хората пощуряха да се извиняват като им се обадех да неговорим че имат 24часова подръжка и винаги са в готовност да изпратят екип да провери дали вината не е в твоя телевизор :P
*************************************************************
Сега много се хвалят и от тези новите с безжичният нет Ви-МАХ....но все още нямат добро покритие ;)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ReBorn1982 и 125 госта