КАСАПНИЦА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

КАСАПНИЦА

Мнениеот birabecks » 24 сеп 2008 00:37

Темата не е спортна,обаче...Пребиха журналист! Разследващ журналист,неудобен за правителството и за много екс и настоящи ченгета.Знам ,че когато не спорим за любимите си клубове,общо взето сме на един акъл...Знам и как умело и убедително можете да псувате и обиждате опонентите си.Направете го този път на правилното място! Мястото е Frognews.bg в "коментари".Защо там ли? Защото "ТИКВИТЕ" не четат спортни сайтове.На тях не им пука за спорта.Обаче Frognews ще прочетат най-малко от любопитство.Покажете им какво мислите за бандата,наречена "правителство",ДАНС,МВР, ДАМС и пр.капути.Ако искате използвайте собственият си "никнейм".Аз лично така направих.Няма модератор,така че...
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: КАСАПНИЦА

Мнениеот samobotev » 24 сеп 2008 07:43

Аз вече писах :D .И едно хубаво ги оплюх всички педали начело на България.
Ама само с писане няма да стане,трябва народа да се дигне и да протестира както беше 96-97 година иначе нищо няма да се промени.Аз лично съм убеден,че рано или късно чашата на търпението ще прелее,дано само тия дето ни управляват да се усетят навреме и поуправят малко тази държава,че иначе прелеели чашата ще стане страшно.
От опит знам,че тия дето най много търпят после правят най големите золуми

Потребителски аватар
gentile
Мнения: 113
Регистриран на: 05 авг 2008 09:47
Местоположение: Пловдив

Re: КАСАПНИЦА

Мнениеот gentile » 24 сеп 2008 09:29

Само ще кажа-бахти държавата!

Bushwacker
Мнения: 117
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:14
Местоположение: София , Надежда
Контакти:

Re: КАСАПНИЦА

Мнениеот Bushwacker » 24 сеп 2008 10:30

samobotev написа:Аз вече писах :D .И едно хубаво ги оплюх всички педали начело на България.
Ама само с писане няма да стане,трябва народа да се дигне и да протестира както беше 96-97 година иначе нищо няма да се промени.Аз лично съм убеден,че рано или късно чашата на търпението ще прелее,дано само тия дето ни управляват да се усетят навреме и поуправят малко тази държава,че иначе прелеели чашата ще стане страшно.
От опит знам,че тия дето най много търпят после правят най големите золуми


Aз достатъчно търпях , мисля че чашата почва да прелива . Не ме е яд аз как живея , яд ме е за пенсионерите за инвалидите , яд ме е че гледам стари баби как ме молят за 1 левче за :cry: хляб и най много ме е яд за тия които се гаврят с тях , е това вече ...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 148 госта