Тодор Батков: „Не съм бил агент в ДС, изнудваха Чорни да даде 34 % от МТЕЛ, в-к „Стандарт“ и Левски“

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Тодор Батков: „Не съм бил агент в ДС, изнудваха Чорни да даде 34 % от МТЕЛ, в-к „Стандарт“ и Левски“

Мнениеот MORSKI » 25 мар 2021 17:48

Едно мое интервю с Тодор Батков.
Приятно четене
Ако ви хареса може да се абонирате за канала или попъп формата на сайта.

https://transitionstories.eu/todor-batk ... -i-levski/

Dani Kiki
Мнения: 770
Регистриран на: 13 дек 2009 13:57
Контакти:

Re: Тодор Батков: „Не съм бил агент в ДС, изнудваха Чорни да даде 34 % от МТЕЛ, в-к „Стандарт“ и Левски“

Мнениеот Dani Kiki » 25 мар 2021 19:58

Няколко пъти се опитвах да обяснявам тук във форумите винаги да се има "едно на ум" за агентите на ДС. Знаех за "агентурното минало" на Т. Батков от едно негово предишно интервю. Аз също съм служил в подобно софийско поделение 1978-80 г. и впоследствие научих, че имам "картонче" за отчет просто защото бяхме войници към системата на МВР и УБО. А такива сме били хиляди 18-19 годишни български момчета, които дори не знаехме какво е ДС! Затова и много се дразня, когато някои недорасли "капацитети" почнат задълбочено да обясняват за агент Тара, агент Николай и други такива.
Благодаря за интересното интерю. За някои неща се досещах, но друго си е да ги чуеш в прав текст от участник в събитията.
realno: Бройчо сега се оплаква като клиент изпуснал евтино олио? :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта