Тема за спортни джакпоти

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Тема за спортни джакпоти

Мнениеот mizantrop » 01 окт 2020 19:51

Играете ли спортни джакпоти ?
За момента единствените на пазара са от държавното Спорт тото с 10,12 и 13 срещи,Superjack с 11 мача от Winbet,а също и един джакпот,който бих нарекъл ''безумен'' в Palmsbet и няма да го вземаме под внимание в настоящата тема - 15 мача с 1 лев залог за 500 000 лева.
И така - да започнем с държавното тото.
Допреди месец залогът за колонка там беше като по времето на комунизма - 0,10 лв на колонка.Печалбите в първа група достигаха докъм няколко хиляди лева.Ниската цена на залог даваше възможност за атака с големи комбинации.Сега вдигнаха залога на 0,20 лв и нещата с печалбите се подобриха още.Разбира се - за да се хване първа печеливша група,трябва да изкачиш едва ли не планина,но за мен цел втора или трета печеливша група си струва.
Положението с джакпота в Уинбет пък е следното - 1 лев залог на колонка и фиксирани джакпоти - за 11 познати 50 000 лева,втора група - за 10 познати 5000 лева фонд,трета група - за 9 познати 500 лева и четвърта група - за 8 познати 50 лева.Всички тези премии се разделят поравно ако има повече от един познал участник в съответната група.

Аз лично ползвам системи с колкото се може по-малко или ако може изобщо да няма твърди знаци.
От друга страна пълното комбиниране е много скъпо - за мен то също не е вариант.
В книжките за Спорт тото има разписани системи гарантиращи 2-ра и 3-та група,но за 2-ра група примерно е дадена за 6 тройни,а в тези за 3-та група - до 8 тройни.
Най-оптималният начин за мен е ползването на непълни системи.Най вече такива с ''основен знак''.
Тези от вас,които са играли едно време знаят какво значи това,за незнаещите обяснявам накратко - да си представим че комбинираме само тройни прогнози,примерно пет тройни резултата 1Х2 - първият знак е основен знак, 'единицата' е основен знак....тоест основният ни знак е този,за който предполагаме че има най-голяма вероятност да излезе.
Та - система с 5 тройни при получени 0,1,2,3 грешки в основния знак гарантира 2-ра група.Тоест - трябва да познаем поне 2 основни знака от 5-те.Системата е 21 колонки....Иначе 5 тройни пълно комбиниране излиза 243 колонки.Точно това почти десетократно редуциране на колонките ни върши работа
Тази система,разбира се може да се използва и за десет мача - аз го наричам ''система по система'' - можем да наложим всяка колонка от мачове с номер от 1 до 5 с колонките от мачове от 6 до 10 - но така вече стават 441 колонки и минаваме в трета група....
Най-оптимално би било да се ползва система с основни тройни - примерно 10 тройни даващи 2-ра група при 0,1,2,3,4,5,6 грешки дори - и то без да пускаме колонките с 0,1,2,3 грешки - нереалистично е да хванем 7,8,9 или 10 от основните знаци.
Аз все още съм в търсене на идеалната схема,затова и пускам тази тема - ако някой има идеи и е готов да ги сподели - моля да ги постне тук.
Най-бруталната система в книжката на Спорт тото пък е с 5 тройни,едва 13 колонки и при 5 грешки в основния знак дава печалби само от 1-ва и 2-ра група - тоест играете първи знак,този който смятате че има най-малък шанс да излезе...
Ако се появи някой математик и съумее да разработи система с 8,9 или 10 тройни,даваща 2-ра група при голям брой грешки в основния знак - като цитираната по горе - тая система цена няма да има !

Някой ако пази стари вестници ''Спорт тото'' от 80-те и 90-те също би могъл да помогне на темата,като ги прегледа за някои интересни системи.Там поместваха често,и хубавото беше че отдолу в табличките с потенциални печалби даваха и процентите вероятност...А в книжката със системи на тотото това е умишлено спестено...

Amistad81
Мнения: 1
Регистриран на: 16 дек 2021 00:39
Контакти:

Re: Тема за спортни джакпоти

Мнениеот Amistad81 » 16 дек 2021 00:47

Пичаго и аз се опитвам да го хвана ама не става играя система R7 със 7 тройни гарантира ти при 13 олучени 11 и пак не става . Тука във Швеция е много дебел джакпотът но не мога да го хвана


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта