5G ще ни унищожи ли

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Sorcerer
Мнения: 97
Регистриран на: 24 сеп 2013 20:45
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот Sorcerer » 04 май 2020 08:52

metodito написа:Хубаво се гъбаркаш, но убеден ли си, че подписалите призива към еврокомисията са в някаква тотална грешка?
https://www.researchgate.net/publicatio ... _radiation
http://www.5gappeal.eu/category/news-articles/

Бахмааму: Женева налага 3-годшишен мораториум над 4G+ и 5G
rts.ch/info/regions/geneve/11125794-moratoire-de-trois-ans-sur-la-4g-et-la-5g-a-geneve.html
Според мен все нещо има.

-Тя Женевата сигур гони нейни си интереси, кат например, че самата тя е изостанала в това направление и ще гледа да наваксва, но без да дава баницата на друг :idea: А па вий си мислете, че са се загрижили за тоя де клати гората...
А на антипрогресърите може много да им харесва, че Боинг ползват още 16 битови компоти, е падат от време на време, ама са безвредни и не се налага да си носите алуминиевите шапки с перки :)
Едно време на онова мъгливо островче де се е пръкнал футбола, са чупили становете, че щели да останат без работа, но то било преди да се светнат, че могат и да се преквалифицират...
А на нашите ритнитопковци, (все пак коментираме в спортен сайт) няма да им попречи ако поиграт с парцалена топка - тъкмо няма да се спука, като я сритат с ботушите :)
Левски това е България

filcolins
Мнения: 514
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот filcolins » 04 май 2020 11:23

Политици и бюрократи загрижени за доходите и здравето на хората - това е виц.

Ninja
Мнения: 29
Регистриран на: 15 авг 2019 22:00
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот Ninja » 04 май 2020 12:07

Въздушния трафик спадна драматично и вече не става да ни пръскат с кемтрейлс! Сега минават на 5G :lol:

Бих искал да попитам паникьосаните от 5G как им е съзнанието след като рутера на съседа им ги блъска на същата честота от години :lol:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17743
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот pomiqrat » 04 май 2020 12:32

Ninja написа:Въздушния трафик спадна драматично и вече не става да ни пръскат с кемтрейлс! Сега минават на 5G :lol:

Бих искал да попитам паникьосаните от 5G как им е съзнанието след като рутера на съседа им ги блъска на същата честота от години :lol:


Сега разбрах всичките проблеми в живота ми откъде идват :cry:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

favaca8888
Мнения: 4141
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот favaca8888 » 04 май 2020 12:46

Морално със сигурност.Човекът ще се превърне в плужек,лентяй и дебел егоцентрик.
А ? Ма той вече се е превърнал :lol:
Вече чисто физически няма нито едно доказателство че е безвредна 8-)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12846
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот Eminem » 05 май 2020 15:25

Ninja написа:Въздушния трафик спадна драматично и вече не става да ни пръскат с кемтрейлс! Сега минават на 5G :lol:

Бих искал да попитам паникьосаните от 5G как им е съзнанието след като рутера на съседа им ги блъска на същата честота от години :lol:

5G може да работи на много по-големи честоти от рутера. И на практика, те ще имат възможността да избират каква честота да ти пускат във всяка една секунда. Освен това, интензитетът при 5G е много по-силен.
Първо се запознайте с тази система и тогава се правете на забавни. Сега не сте, само показвате колко сте незапознати и майтапите ви са доста жалки.

CSKA69
Мнения: 4545
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот CSKA69 » 06 май 2020 09:44

И от позицията на какъв го казваш - на прочел няколко материала и изгледал няколко клипа в интернет ли :?: Завършил инженер ли си :?: Защото аз не съм, но познавам няколко такива ;) Когато ги попитах за този въпрос, те ми отговориха кратко и ясно - Не си губи времето за глупости :idea: :lol: :arrow:
Изображение

Изображение

favaca8888
Мнения: 4141
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот favaca8888 » 06 май 2020 10:27

CSKA69 написа:И от позицията на какъв го казваш - на прочел няколко материала и изгледал няколко клипа в интернет ли :?: Завършил инженер ли си :?: Защото аз не съм, но познавам няколко такива ;) Когато ги попитах за този въпрос, те ми отговориха кратко и ясно - Не си губи времето за глупости :idea: :lol: :arrow:


Да бе :lol: :lol: :lol:
Те и за короната много знаеха :P
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот doktora25 » 06 май 2020 12:58

Дано Грета се заеме. На нея обръщат достатъчно внимание.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12846
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: 5G ще ни унищожи ли

Мнениеот Eminem » 06 май 2020 16:58

CSKA69 написа:И от позицията на какъв го казваш - на прочел няколко материала и изгледал няколко клипа в интернет ли :?: Завършил инженер ли си :?: Защото аз не съм, но познавам няколко такива ;) Когато ги попитах за този въпрос, те ми отговориха кратко и ясно - Не си губи времето за глупости :idea: :lol: :arrow:

От инженер до инженер има огромна разлика. Това, че някой е инженер, не означава, че е запознат с IT технологията и вълните. А без да ги изучава, абсолютно нищо не може да каже по темата.
Свойствата на вълните и как влияят е цяла наука!
А честотният спектър на 5G е общоизвестен факт и всеки може да види голямата разлика между честотите на 4G и честотите, които ще използват за 5G.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта