Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Eminem » 22 окт 2021 15:51

CSKA 78 написа:Чекай ся, ако си преболедувал и си си направил тест, независимо дали е PCR или антигенен, тогава не виждам проблем да получиш сертификат! ;)
Но ако си от тези, които си мислят, че са преболедували от Ковид, но не са си направили тест, тогава имаш голям проблем!
Защото мисленето, че си преболедувал не означава, че си! :lol:
Може да си хванал настинка или грип, това няма да ти даде сертификат за преболедувал от Ковид! :shock: ;) :)

Да, но трябва да си направил тест в последните 6 месеца, иначе не важи.

И още нещо. Тези, които са го изкарали без симптоми, как да разберат, че са заразени, че да си направят тест и сега да могат да си вземат сертификат ?
Последна промяна от Eminem на 22 окт 2021 15:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10179
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот CSKA 78 » 22 окт 2021 15:57

Какво значи са го изкарали без симптоми?! Но и тест не са си направили?! Ти вече искаш някой да пръдне и сертификат да получи! :lol:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Eminem » 22 окт 2021 16:00

Тест за антитела ще докаже, че си го изкарал.
Повечето хора го карат без симптоми и сега са дискриминирани.
Защо този, който се е разболял преди повече от 6 месеца, има пср тест и има антитела, да не може да си изкара сертификат ? И те са дискриминирани!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Pichichi » 22 окт 2021 16:11

CSKA 78 написа:Чекай ся, ако си преболедувал и си си направил тест, независимо дали е PCR или антигенен, тогава не виждам проблем да получиш сертификат! ;)
Но ако си от тези, които си мислят, че са преболедували от Ковид, но не са си направили тест, тогава имаш голям проблем!
Защото мисленето, че си преболедувал не означава, че си! :lol:
Може да си хванал настинка или грип, това няма да ти даде сертификат за преболедувал от Ковид! :shock: ;) :)


Има хиляди хора които са преболедували но нямат качен в системата на his.bg положителен антигенен или PCR!
Лично аз имам 3 домашни антигенни теста когато се бях изолорал сам за 14 дни, два положителни и един отрицателен.
Не са качени в ситемата на министерството защото са правени вкъщи а не в лаборатория.
Имам два теста за антитела обаче които са качени в системата на his.bg защото лабораториите са задължени
да отчитат и тях. Първият ми тест за антитела е с положителни и за IgG и за IgM. Вторият е количствен само за IgG.
Всяка една лаборатория от април 2020-та ежедневно отчита към сайта на министерството всички тестове:
PCR, бърз антигенент тест, тестове за антитела.
Последна промяна от Pichichi на 22 окт 2021 16:25, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10179
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот CSKA 78 » 22 окт 2021 16:13

Нищо няма да докаже тестът за антитела, защото въобще не е сигурен!

Проблем: Тестовете за антитела не са достоверни


https://www.monitor.bg/bg/a/view/problem-testovete-za-antitela-ne-sa-dostoverni-210413
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10179
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот CSKA 78 » 22 окт 2021 16:16

Pichichi написа:
Има хиляди хора които са преболедували но нямат качен в системата на his.bg положителен антигенен или PCR!
Лично аз имам 3 домашни антигенни теста когато се бях изолорал сам за 14 дни, два положителни и един отрицателен.
Не са качени в ситемата на министерството защото са правени вкъщи а не в лаборатория.
.


Ти какво очакваш?! Да ти признаят теста, правен у вас ли?! :lol: PCR тестовете се правят единствено в лаборатория!
И се признават единствено лабораторни тестове! Защо ли?! :o
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Eminem » 22 окт 2021 16:17

Тогава и ваксините не са сигурни и достоверни.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Pichichi » 22 окт 2021 16:18

CSKA 78 написа:Нищо няма да докаже тестът за антитела, защото въобще не е сигурен!

Проблем: Тестовете за антитела не са достоверни


https://www.monitor.bg/bg/a/view/problem-testovete-za-antitela-ne-sa-dostoverni-210413


Ей БОГУ!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

"Хора, които имат имунитет, са малтретирани по този начин. С цялото си уважение към именитите ми колеги, които излизат пред вашата камера и които не са прегледали и един болен с коронавирусна инфекция. Анализират какви били антителата, че едните бели срещу целия вирус, другите срещу половината. Глупости. Да седнат и да си прочетат "Буквара на Тягоненко и Митов" и да видят, че там има щамове в коронавирусното семейство, които са човешки. Хората още през 80-те са написали колко типа антитела се произвеждат от човешкия организъм. Човек, който има имунитет, не е показано да се ваксинира. Целта на ваксинирането е да се генерират антитела, тоест да настъпи имунизация. Защо да се ваксинираме? Пожар гаси ли се с бензин? Когато човек си дърпа имунитета за опашката, той може да се обърне и да му отхапе главата", посочи доц. Атанасов.

Шефът на COVID отделението в спешния център доц. Петър Атанасов


Не очаквам да ми признаят тестовете за наличие на антитела които са подадени в системата им!

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10179
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот CSKA 78 » 22 окт 2021 16:30

Хора, които имат имунитет срещу какво?! Срещу настинка ли?! Надали! Срещу грип?! Едва ли! Срещу Вариола?! Да, това вече е истина! Срещу полиомиелит?! Също е истина, но заради ваксините срещу последните два изброени от мен вируси!

Мангъров си го знаем! Той е по приказките! Изхвърля се като чекия на мокър пясък :lol: , а след това следва опровержение от по-запознатите от него! Аз още си чакам колективния имунитет, обещан от него още през 2020 година! Също така чакам кога вирусът сам ще намали вирулентността си и ще изчезне, което пак беше обещано от него за лятото на 2020 година! :shock: :lol:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Pichichi » 22 окт 2021 16:40

Това не е Мангъров, това е шефът на Ковид отделението на Пирогов доц. Петър Атанасов!
Той директно заяви в ефир че персоналът на отделението е прекарал болестта и няма да се ваксинират!
Ако не им разрешат да работят то няма да има медицински персонал който да лекува болните!
В момента огромен процент от медицинските лица в България оспорва заповедта на министъра!

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/medicinskifederacii-se-obiaviha-sreshtu-novite-merki-6132837


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта