Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17582
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот pomiqrat » 15 яну 2022 22:08

Когато затвориш Британия, за да я предпазиш от ковида, но не пречи да нарушаваш собствената си заповед
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... =532646950
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот fcb_bg » 15 яну 2022 22:51

CSKA 78 написа:
fcb_bg написа:
CSKA 78 написа:Не, явно ти си малоумен! Чети хубаво! Преди 1-2 века е имало същите съмнения и "основания" както сега, които се оказали напълно безпочвени! Антиваксъри и вярващи в конспирации са попречили да се унищожат напълно болести като морбили и рубеола! Сега стана ли ясно, или все още не можеш са светнеш?! Ха-ха!

Да, де, това са ваксини. За това им вярвам.
Сегашните пратиха ръководстото нс държавата онлайн.
Ти верно окупира Топ 1 на малоумниците. Дръж фронта, има 2-ма дето напират да те бутнат.


Май тебе няма кой да те бутне, Малоумник №1! Муа-ха-ха! Кои са били ваксини?!
Защото малоумниците като теб са попречили да има ваксини против морбили и рубеола още през 1998 година! Чак през 2019 година комбинираната ваксина против морбили и рубеола става задължителна в Германия! Аве, дали има хапчета за увеличение на умствения капацитет?! Ако има вземи няколко...Шепи! Ха-ха!

Ваксини са това, дето ми слагат на мен и детето ми и забравяме за морбилите и рубеолите и ги хващат адски малко хора. Това са ваксини.
Сегашните не са ваксини. И 28 да ми сложиш, с бустер и сертификат пак заразявам и ме затварят.
Вдяна ли, Олигофрен?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10179
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот CSKA 78 » 15 яну 2022 23:30

fcb_bg написа:
CSKA 78 написа:
fcb_bg написа:
CSKA 78 написа:Не, явно ти си малоумен! Чети хубаво! Преди 1-2 века е имало същите съмнения и "основания" както сега, които се оказали напълно безпочвени! Антиваксъри и вярващи в конспирации са попречили да се унищожат напълно болести като морбили и рубеола! Сега стана ли ясно, или все още не можеш са светнеш?! Ха-ха!

Да, де, това са ваксини. За това им вярвам.
Сегашните пратиха ръководстото нс държавата онлайн.
Ти верно окупира Топ 1 на малоумниците. Дръж фронта, има 2-ма дето напират да те бутнат.


Май тебе няма кой да те бутне, Малоумник №1! Муа-ха-ха! Кои са били ваксини?!
Защото малоумниците като теб са попречили да има ваксини против морбили и рубеола още през 1998 година! Чак през 2019 година комбинираната ваксина против морбили и рубеола става задължителна в Германия! Аве, дали има хапчета за увеличение на умствения капацитет?! Ако има вземи няколко...Шепи! Ха-ха!

Ваксини са това, дето ми слагат на мен и детето ми и забравяме за морбилите и рубеолите и ги хващат адски малко хора. Това са ваксини.
Сегашните не са ваксини. И 28 да ми сложиш, с бустер и сертификат пак заразявам и ме затварят.
Вдяна ли, Олигофрен?

Олигофрен е съседа, който те е напрАвил! Ха-ха! И понеже по бащина линия си олигофрен на квадрат въобще и не разбра, че малоумниците като теб са попречили на ваксината да бъде създадена през 1998 година!

Антиваксъри успяха да отнемат Нобеловата награда на д-р Морис Р. Хилеман, чийто продукт най-вероятно можеше да победи морбилите и рубеолата, но през 1998 г. д-р Андрю Уейкфийлд ще заяви, че именно тази ваксина създава аутизъм при децата. След близо 10 години, разследването ще покаже нещо друго, ваксината се бори само и единствено с това заболяване, а благодарение на глупостта на Уейкфийлд, Хилеман никога няма да може да получи признание, макар и същото лекарство да е приложено върху собствените му деца.


Този д-р Андрю Уейкфийлд е еквивалент на нашия Мангъров! След време може да се докаже, че даже и конспиративните олигофрени като теб да са сигурни във ваксините против Ковид, като ги приемат за истински ваксини! Но вече злините са причинени и заради малоумниците много хора са починали!

ПП С по-горното не искам да убеждавам някого да се ваксинира, това си е негова работа! Но ще е по-добре някои малоумници да не пречат, както и да се опитват да убеждават други хора да не се ваксинират!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Thsmith » 16 яну 2022 02:04

Между другото, Мангъров си лекува хора с ковид без маска и наистина си се мъчи да набляга на чай и витамини с минимални лекарства. Мислех, че това са саркастични намеци, но вчера бях на вечеря с един приятел. Децата му са на 7 и 9 години и преди две седмици са изкарали домашно ковида с него.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот DanailG » 16 яну 2022 08:51

Искам недай си боже ти се заразиш, да се лекуваш с чай и витамини, става ли.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19903
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

оО

Мнениеот Drunken_Master » 16 яну 2022 09:56

DanailG написа:Искам недай си боже ти се заразиш, да се лекуваш с чай и витамини, става ли.

А настинката с какво се лекува ? С лексотан ли ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19903
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

оО

Мнениеот Drunken_Master » 16 яну 2022 09:57

Thsmith написа:Между другото, Мангъров си лекува хора с ковид без маска и наистина си се мъчи да набляга на чай и витамини с минимални лекарства. Мислех, че това са саркастични намеци, но вчера бях на вечеря с един приятел. Децата му са на 7 и 9 години и преди две седмици са изкарали домашно ковида с него.

Чай, ракия... Излекувани ли са децата ? Излекувани са... Останалото няма никакво значение.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот fcb_bg » 16 яну 2022 10:10

Ей, силно се надявам тая глуповатата латерна като е поспал нощес да му е дошъл акъла.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот DanailG » 16 яну 2022 11:29

Настинката да. Да не бъркаме коронавируса с настинка, че е нелепо и буди смях.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19903
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

oO

Мнениеот Drunken_Master » 16 яну 2022 12:33

DanailG написа:Настинката да. Да не бъркаме коронавируса с настинка, че е нелепо и буди смях.

Аз, брат ми, майка ми, баща ми, и двете ми лели са го минали... Нищо по-различно от настинка. Не знам кое е нелепото в случаят.
В същото време имам познат, който се ваксинира с Пфайзер и една седмица след боцкането... почина. Надуха му се краката, не можеше да ходи направо.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта