Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Сашо
Мнения: 444
Регистриран на: 23 апр 2014 17:46
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Сашо » 20 яну 2022 17:33

Те хубаво всички измекяри си играят циркаджийската роля и потриват ръчички за новопечатани хартийки от плана за възстановяване заради изпълнените заповеди (извинете - поетите ангажименти, синонима е сравнително нов и го забравям), но дали ще се започне това печатане в залеза на кеша....?, дали измекярите над тях нямат планове и за самите тях?! Ооо да, със сигурност :) Само да се натрупа достатъчно критична маса за изтърканите гръцки букви, чували и трупове, а тя вече започва да се трупа съдейки по уличните панаири из цяла европа, и тогава вече може да започне Великата депресия. И ще!
Ваксите може би ще излязат от фокус скоро. Те си свършиха тяхната работа. Колкото, толкова...

Да обобщим: ВирОс има!! Много е страшно! :o

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 яну 2022 18:10

Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 яну 2022 18:15

След Великобритания и призива на СЗО, Израел също обмислят премахването на "сертификатите".
Проблема е, че "конспираторите' доста отдавна стигнаха до извода, че сертификатите, освен незаконно-дискриминационни, са и абсолютно безсмислени.
Понеже на хората с малко повечко от 2 гр. мозък отдавна беше ясно, че "фЪксините", заразяват, предават, а и като "бонусче" докарват разни неща, като парализа, левкемия, миокардити, че и смърт.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 яну 2022 18:18

Сашо написа:Ваксите може би ще излязат от фокус скоро. Те си свършиха тяхната работа. Колкото, толкова...
Мда, задава се лов на вещици.
Имам чувството, че доста бушони ще изгорят.
Както локални ( местни политици, лекари, журналисти ) ... Така и глобални.

А 2-3 умника тука, ще се чудят к'во да плещят.
Ако въобще имат доблестта да си признаят, че са били подведени и са сбъркали.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 яну 2022 18:35

Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17579
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот pomiqrat » 20 яну 2022 19:01

След години докато си подреждаш старите дрехи ще откриеш маска. И ще се усмихнеш с носталгия, докато си оправяш скафандъра :lol:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот favaca8888 » 22 яну 2022 20:01

Мангърката преподава :
Към момента всичко каквото знам, го научавам от медиите. Лично до мен нищо не е достигнало. Това обяви пред Dir.bg доц. Атанас Мангъров, след като днес от Софийската районна прокуратура обявиха, че са се самосезирали и е започнала проверка по твърдения на инфекциониста, че "564 души, които са починали след зараза с коронавирус, са починали, защото са ваксинирани".
По същата причина и Управителният съвет на Българския лекарски съюз обяви, че сезира Столичната комисия по професионална етика.
"Просто мога да кажа, че това е много сериозен опит от две различни направления да ми се запуши устата, защото явно някои хора считат, че са носители на сакралното познание, а останалите трябва да са послушни опитни свинчета, които трябва да изпълняват безпрекословно техните нареждания", обясни доц. Мангъров.
Инфекционистът смята, че все още ваксините не са добре проучени за страничните им действия.
"Ваксините са в трета фаза на клинични изпитвания, а разрешението за употребата им е дадено под условие. За да се направи една истинска ваксина, са необходими минимум 10 г.", коментира още д-р Мангъров.

Медикът допълни, че в Eвропейската агенция по лекарствата вече има доклад от 1700 страници със странични действия на ваксините.

"Това, което си мислех, когато говорех в студиото, бе, че имаме хора, които са ваксинирани и са починали. В такъв случай може да си зададем въпроса, че явно ваксините в конкретния случай не са действали, защото има други хора, които имат същите характеристики и същите заболявания, но не са починали. А това може да е една много сериозна нежелана странична реакция. Като цяло липсата на ефект от имунизацията, демек няма ефект от ваксината, също е нежелана реакция. Всяка ваксина се прави, за да не се разболява човек, а тези хора са ваксинирани, но са се разболели и починали. Можеше ли, ако не бяха ваксинирани, да не са починали?", разсъждава още доц. Мангъров.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот insaneboy1 » 22 яну 2022 20:19

Този е за лудницата.

Anulo mufa

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот favaca8888 » 22 яну 2022 21:01

insaneboy1 написа:Този е за лудницата.

То всички сме за лудницата,нормални нема :)
Вчера Борис Джонсън ме изкефи.Няма вече ограничения ,а къртят мивки по заразени на ден :lol:
И всички викат Yeahhhh все едно Англия е вкарала гол на финал на световно :lol: Няма такъв Парламент!??
Та, така за лудниците.....
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот DanailG » 22 яну 2022 21:59

Правилно. Да покаже най-после тая държава, че има закони, и те трябва да се спазват от всички. Не някав психично болен да говори глупости в национален ефир и да си мисли, че няма грижи. Да си носи последствията.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта