Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот NOMER14 » 29 юли 2021 01:19

Все пак нашия форум се чете от журналята.
Преди 2 седмици попитах къде с Слави и как е, щото от обявяване от него кабинет от един бункер на запис без никой да го пита, не се ми се чинише добре? Гледам вчера няколко мисирки и един блъснат пуяк са почнали да го дирят?

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17582
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот pomiqrat » 29 юли 2021 14:27

metodito написа:
pomiqrat написа:
metodito написа:
pomiqrat написа:Деактивираха ми профила във фейсбук през, който пишех за вируса :lol:

Някой "отговорен" човек те е изтропал.


Препълнено е с шестаци и педали. Поне се сетих да си направя друг профил.

В Досиетата Х разказваха как ще инсценират нападение от изнънземни. Обаче не виждам как китайци и руснаци ще се вържат. По-действителто изглижда чипирането. След 20 години вероятно ще има технологии, които ще го предоставят и днешната младеж с удоволствие ще свърже мозъка си с интернет.

Кукловодите нямат народност. То и сега се вижда това. Но пък без финансова изгода нищо не правят. Не разбирам защо ще им е. Не разбирам и сега този цирк защо им е. За година и половина са прехвърлени сериозни пари от едни джобове към други. Трябваше вече да са се спрели.


Печалбата на пфайзер за тази година е 5.56 млрд. долара. Тея с тестовете ще са с 50. А онези, които изкупуват бизнесите и налагат монопол? Вероятно са същите.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот insaneboy1 » 30 юли 2021 20:34

Сега се сетих антиваксърите на кои ми напомнят - на флат ъртърите, тия дето смятат че Земята е плоска. Световната конспирация да заблуди населението, че Земята е кълбовидна да са научи какви са ефектите от това, че вярват в кълбовидната земя. Но НЕ - не всички са овце, мишки и слепи фолоуъри - някои прогледнаха и видяха истината, че Земята е плоска, а нека ние овцете сме примирени и заблудени и вярваме в тва кълбо. :mrgreen:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 юли 2021 20:50

insaneboy1 написа:Сега се сетих антиваксърите на кои ми напомнят - на флат ъртърите, тия дето смятат че Земята е плоска. Световната конспирация да заблуди населението, че Земята е кълбовидна да са научи какви са ефектите от това, че вярват в кълбовидната земя. Но НЕ - не всички са овце, мишки и слепи фолоуъри - някои прогледнаха и видяха истината, че Земята е плоска, а нека ние овцете сме примирени и заблудени и вярваме в тва кълбо. :mrgreen:
Като махнем конспирацията, че 5-жи ъпдейтва ваксините и т.н. кое останалите съмнения не е вярно ? :roll:
Че не са проверени за странични ефекти, че са в изпитателен срок, че не премахват никаква заплаха от "вируса" ( картината на заразените в някои страни, които са си ваксинирали по голямата част от населението е доста интересна... По принцип слагам кавички на "заразените", но в този случай предпочитам да не слагам ) ... И стигаме до факта - Защо е нужна ваксина за "болест", която около 80 % от "заразените', "преболедуват" без симптоми ? :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот insaneboy1 » 30 юли 2021 21:14

THE G.A.M.E написа:
insaneboy1 написа:Сега се сетих антиваксърите на кои ми напомнят - на флат ъртърите, тия дето смятат че Земята е плоска. Световната конспирация да заблуди населението, че Земята е кълбовидна да са научи какви са ефектите от това, че вярват в кълбовидната земя. Но НЕ - не всички са овце, мишки и слепи фолоуъри - някои прогледнаха и видяха истината, че Земята е плоска, а нека ние овцете сме примирени и заблудени и вярваме в тва кълбо. :mrgreen:
Като махнем конспирацията, че 5-жи ъпдейтва ваксините и т.н. кое останалите съмнения не е вярно ? :roll:
Че не са проверени за странични ефекти, че са в изпитателен срок, че не премахват никаква заплаха от "вируса" ( картината на заразените в някои страни, които са си ваксинирали по голямата част от населението е доста интересна... По принцип слагам кавички на "заразените", но в този случай предпочитам да не слагам ) ... И стигаме до факта - Защо е нужна ваксина за "болест", която около 80 % от "заразените', "преболедуват" без симптоми ? :?

Ами например, защото другите 20% може да умрат? 3-4% смъртност малко ли е? Това са 3-ма мъртви души на 100 човека, или понеже броим човешки живот както броим домати на пазара, щом не е 33% смъртност не се брои? Доказателства, че ваксината работи вече има на доста места, като мога да ти пусна статии, в които изследване показва, че 99% от починалите в редица региони с висока ваксинация са на НЕваксинирани хора. А ваксината е с ефективност 94% срещу алфа варианта и 88% срещу делта, тоест винаги може да се намери смъртен случай на ваксиниран човек в регион с много ниска ваксинация, за да ни "оборят" с този аргумент. Отделно антиваксърите вадят другия аргумент, че ваксиниран човек пак може да е позитивен за ковид. Ами това е така, ама в повечето случаи ще го изкара безсимптомно, докато не е сигурно как ще го изкараш без ваксина.

Аз не знам вие къде живеете, та не познавате нито един починал от ковид, при положение, че толкова хора починаха от това, или се успокоявате, че тия хора примерно са имали проблеми със сърцето или диабет... а вие като нямате, спокойни сме айде тва е измислена болест, ами тия хора не заслужават ли да живеят? Тоя диабет е високорисков фактор да умреш от ковид, но ако не хванеш ковида можеш да живееш дълги години с диабета или астма или хипертония. Едва ли не се изкарва, че ковида никой не убивал, защото човекът имал високо кръвно и видиш ли от това умрял.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 31 юли 2021 01:00

insaneboy1 написа:
99% от починалите в редица региони с висока ваксинация са на НЕваксинирани хора.

Интересно. Англия регион с висока ваксинация ли е? Щото оттам твърдят, че 75% от ковид-починалите са боцнати с две дози...
Това сигурно, щото са много ваксинираните и вирусът не намира ненабоден, за да го убие? Ама процентът на "ваксинираните" беше към 55 по това време. Т.е. при 1:1 боцкани към небоцкани сред населението, имаме 3:1 сред смъртните случаи. Това на ефективността на ваксината ли да го отдадем?

Аз пък (ще подесетя - НЕ СЪМ антиваксър!) ваксърите не ги разбирам. Нали сте набодени? Защитени от де що има алфи, делти, йероглифи и пиктограми. Що така постоянно и истерично настоявате и другите да се ваксинират? Оставете ни да мрем, бе! Ще има повече ресурси и благоденствие за вас. Прекрасен Нов Свят!
Или ще ми кажеш, че ви разнасяме вирус (от който смятате, че сте защитени)? А вие не го ли разнасяте?
ваксинираните могат да се заразяват и да предават този вариант толкова лесно, колкото и неваксинираните.
Това съобщава в. "Вашингтон пост" като цитира вътрешен доклад на Центровете за контрол и превенция на заболяванията в САЩ.

Или те затормозват едни над 11 000 смъртни случая от ваксини само в САЩ? Минат ли се чувстваш?

Недей, всичко е наред и ти си напълно защитен от напълно безопасна субстанция... Чуваш прибоя, наоколо пърхат пеперуди, птиците пеят... Вече си почти безсмъртен. Още 2-3 "игли" и ще си напълно безсмъртен... Що ти трябва да се занимаваш с нек'ви плоскоземци, тъпо неваксинирано стадо, лумпени безотговорни...Що?

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот insaneboy1 » 31 юли 2021 01:16

В мнението си казах защо ваксинираните не са напълно защитени за да избегна подобни въпроси, но явно продължаваш да не четеш. Ваксината е с 88% и 94% ефективност и около много НЕваксинирани пак може да се заразиш.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот NOMER14 » 31 юли 2021 01:18

346
Минахме максимума от миналото лято - 330.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Thsmith » 31 юли 2021 04:14

Каква трагедия!
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот favaca8888 » 31 юли 2021 10:49

insaneboy1 написа:Сега се сетих антиваксърите на кои ми напомнят - на флат ъртърите, тия дето смятат че Земята е плоска. Световната конспирация да заблуди населението, че Земята е кълбовидна да са научи какви са ефектите от това, че вярват в кълбовидната земя. Но НЕ - не всички са овце, мишки и слепи фолоуъри - някои прогледнаха и видяха истината, че Земята е плоска, а нека ние овцете сме примирени и заблудени и вярваме в тва кълбо. :mrgreen:



Ааа тука ще трябва да си намерим отделна "стая" с тебе :lol:
Защото аз смятам,че Планетата ни е кръгла,но Земята по която се движим е абсолютно плоска :o :shock: :lol:
Колкото до анти-ваксарите не смятам техната кауза за удачна, но всеки има право да рискува да умре за своя собствена сметка.
;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта