Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот favaca8888 » 18 яну 2022 19:55

Глупости!
Спортистите ги удря в сърцето, защото просто много го натоварват!Нали са спортисти ?
И като прибавим и "стимулите" и допинга, после "чистенето".Организмът ни не е мандра !
Също така съм забелязал хора които по принцип си правят джогинг всяка сутрин.Супер хора, браво ! Няма лошо.
Но не спирайте да тичате ! Същото се отнася и за хората,които спортуват.Не спирайте, а ако сте решили да спирате, се отказвайте плавно, а не рязко!Все по-често се случват инфаркти,сърдечни арести и инсулти - за съжаление :?
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 яну 2022 14:01

Dust написа:Предното ми мнение е към колегата THE G.A.M.E
Не съм учител, за да преподавам и доказвам к'вото и да било.
На няколко пъти съм слагал клипове с припадащи и умиращи след бодене, който иска, ще си ги намери.

Агуеро доказано сложи край на кариерата си след боцкане, ама т'ва нема да го чуеш или прочетеш в официалните медии.
Щото тези са част от масрафа на фарма-мафията.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 яну 2022 14:05

90 % "ваксиниран" Израел, УЖ трябваше вече да са забравили за "короната"... Тц, тц, че имало и смъртни случаи след бодене, ама т'ва е конспирация, видеото е фалшиво ... :?

https://www.facebook.com/10000832146118 ... 060525932/
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 яну 2022 16:00

Препаратите са на три партиди.
Едната е плацебо, втора, която е "олекотена", тоест все пак са се опитали да направят "ваксина", и трета - която действително си е доста кофти субстанция ...

https://www.facebook.com/10000097435271 ... 116883091/
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот favaca8888 » 20 яну 2022 09:47

Ха-ха-ха ! Дир.бг :


СЗО препоръча на световната общност да премахне или облекчи международните ограничения за пътуване, съобщи БНТ. Експертите заявиха необходимостта от "отмяна или облекчаване на зеления сертификат", тъй като той не носи ползи и продължава да допринася за икономическия и социален стрес, изпитван от страните.
Организацията подчертава неефективността на подобни мерки, която е породена от опит да се предотврати международното разпространение на щама Омикрон чрез забрана за пътуване.

Що се отнася до изискването на пътниците да носят маски, да предоставят данни от тестове за коронавирус или сертификати за ваксинация, такива действия трябва да се основават на оценка на риска и да не създават финансова тежест за пътуващите, смятат от организацията.

СЗО смята, че не трябва "да се изискват доказателства за ваксинация срещу Ковид за международни пътувания като единствено средство или условие за влизане в страната", смятат експертите и добавят, че достъпът до ваксини в света остава ограничен, а разпространението им е крайно неравномерно.

На десетото си заседание преди седмица комисията заключи, че COVID-19 продължава да бъде извънредна ситуация за общественото здраве от международно значение.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Dust
Мнения: 8042
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Dust » 20 яну 2022 12:03

Отдавна съм споделил личното си мнение тук в темата, че от зеленият сертификат няма никаква полза от здравен характер.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот DanailG » 20 яну 2022 12:21

Най-логично е с времето да започнат да отпадат една по една мерките. Да сме живи и здрави и тук да започва да отминава всичко и да не се налагат повече ограничения и извънредни положения.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот insaneboy1 » 20 яну 2022 12:34

THE G.A.M.E написа:Препаратите са на три партиди.
Едната е плацебо, втора, която е "олекотена", тоест все пак са се опитали да направят "ваксина", и трета - която действително си е доста кофти субстанция ...

https://www.facebook.com/10000097435271 ... 116883091/

Направо не мога да си представя IQ-то на човек, който може да се хване на подобен клип. :lol:

Anulo mufa

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот DanailG » 20 яну 2022 13:36

Аз спрях да го чета тоя. Като искам филми си ги тегля, неговите вече не са ми интересни.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17571
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот pomiqrat » 20 яну 2022 15:58

Пак го гледай, за да вденеш https://www.youtube.com/watch?v=91SjEAZkQ-g

Какво стана с африканската чума? Измряха ли животните или вече ги изядохме и техните деца и внуци?
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта