Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот NOMER14 » 16 юли 2021 08:36

От 2-3 дена спадът на заразени спря. Дано да е само флуктуация или поне леко лятно покачване като миналогодишното.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 16 юли 2021 09:30

NOMER14 написа:От 2-3 дена спадът на заразени спря. Дано да е само флуктуация или поне леко лятно покачване като миналогодишното.

Да, бе, флуктуация... Просто бяха леко разконцентрирани покрай изборите.
Ама откога се заявиха за новата вълна през септември? 06.09 - 6:30 - да сте готови със сърфовете... И да сте ваксинирани на 70% поне!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7wChFcoZg4o[/youtube]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот NOMER14 » 16 юли 2021 10:14

Няма да е 6-и. 6-и септември е неработен ден.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 16 юли 2021 15:44

NOMER14 написа:Няма да е 6-и. 6-и септември е неработен ден.

Прав си, не съобразих... Просто ми хареса като дата.
Може да я отместим за 9.IX. 9:00 тогава. Но няма да ни се размине - обещали са ни, а тези обещания винаги ги спазват, за разлика от всички други. Ще сърфираме, това е!
(...дано само гърците удържат фашизоидите докъм 20-ти поне - тая година лепнах ковида точно преди първото море и няма да е гот, ако лепнат задължителна ваксинация точно преди второто... А лекарите вече ги подпукаха там. :cry: )

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 юли 2021 20:00

Изобретателят на ПСР-теста ( за съжаление човека вече не е на този свят ) ... Изрично е казал, че този метод не само не трябва, но и ще дава сериозни отклонения, ако чрез него се опитват да диагностицират определени щамове.
Той не е създаден за диагностика, обаче "умниците" го ползват точно за това и точно на тая база, на тия фалшиви резултати лепят, локдауни, мерки и т.н. простотии.
Що ли се учудвам та те пренебрегват мнението на доказан вирусолог ( при т'ва Нобелов лауреат ) ... Люк Монтание, та на нЕк'ъв ПСР-изобретател ли ще вЕрват. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 16 юли 2021 23:40

THE G.A.M.E написа: пренебрегват мнението на доказан вирусолог ( при т'ва Нобелов лауреат ) ... Люк Монтание, та на нЕк'ъв ПСР-изобретател ли ще вЕрват. :roll:

Те ако само го пренебрегват - трябва да е щастлив професорът...
Първо им каза, че са го произвели този вирус. И им каза от какво са го сглобили. Сега им рече, че с ваксинациите докарват "мутации" и "делти"... Чудя се как не са го пратили още при Мълис.

favaca8888
Мнения: 4128
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот favaca8888 » 21 юли 2021 17:48

Хвърляйте боб да ни се размине, но навсякъде във всички държави имам чувството,че нямат търпение да затворят :lol:
Правете секс, пари и се забавлявайте,че ни чака дълга есен и зима межу стените ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 22 юли 2021 00:27

favaca8888 написа:Хвърляйте боб да ни се размине, но навсякъде във всички държави имам чувството,че нямат търпение да затворят :lol:
Правете секс, пари и се забавлявайте,че ни чака дълга есен и зима межу стените ;)

Ми... ще ни остане само сексът, предполагам. :lol:
Не знам за есента и зимата, ама догодина се очертава още по-сериозно положението. След Италия, Франция и Гърция, днес чета, че оня идиот Кунчев "смятал", че и у нас лекарите трябва задължително да бъдат набодени. Ся се чудя дали да стягам багажа за Танзания, дали да сменям професията. Ама ги разбирам хората, наскоро искаха задължителна ваксинация за лекарите в Англия с мотива: при 60% набодено народонаселение, лекарите са на 10%. Кофти имидж създават.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот insaneboy1 » 22 юли 2021 09:17

Най-добре смени професията, лекар антиваксър е вреден за обществото, макар че се съмнявам да си истински лекар, а не нещо повече от шарлатанин

Anulo mufa

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът в България

Мнениеот Real » 22 юли 2021 09:42

insaneboy1 написа:Най-добре смени професията, лекар антиваксър е вреден за обществото, макар че се съмнявам да си истински лекар, а не нещо повече от шарлатанин

Ако "антиваксър" е противник на ваксините - определено не съм такъв. Ако е някой, който се съмнява силно в безопасността на ковид-отварите - в съсловието 90% сме такива.

Какво е вредно за обществото... Предстои да разберем. 5 до 10 години ни трябват, освен ако "ефективността" на "ваксините" рязко (и "изнендващо") не скочи догодина...
"...It could sound worrying that the majority of people dying in England with the now-dominant Delta (B.1.617.2) variant have been vaccinated. Does this mean the vaccines are ineffective? Far from it, it’s what we would expect from an effective but imperfect vaccine."


В какво се съмняваш и в какво вярваш - слабо ме вълнува. ;)

Остани си със здраве! (...или се ваксинирай, твое право е.)
Последна промяна от Real на 22 юли 2021 09:54, променено общо 1 път.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта