Коронавирусът в България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот metodito » 03 май 2020 15:26

pomiqrat написа:
WPWW написа:В момента се прикрива бум на инфарктите, ще се окаже вярно, че новата 5 G мрежа е нещо ужасно, но дори да не е от нея, очевидно с някаква технология се атакува сърдечно-съдовата система и то на младите хора. И тези случаи ги пишат ковид бз никакви доказателства, не конспирация, направо неугледна манипулация.

Коронавирусът прикрива престъпления срещу човечеството чрез уж комуникационни технологии. Ред европейски държави са стопирали изгрждането на новата мрежа, но нашето правителство в шумкарския си стил е започнало да монтира предаватели, без дори да се организира диспут.


Всичко е ясно. Добре дошъл. Шайката от възраждане разпространяваща фалшиви новини.

Човек, това как ще обясниш.

https://nova.bg/news/view/2020/04/15/28 ... %81%D0%B5/

Не е само в Русе, не е само в България. Не, не е 5G (поне според мен - не знам да има работеща 5G мрежа у нас). Обяснението е лесно - паник атаки, депресии, масово необслужвани случаи, масово случаи, в които го заболява сърцето и отива при доктора най- най- накрая. Побъркаха хората с това "грипче". Това е за мен причината. Не са фалшиви новини. И е добре да не четеш на Пеевски парцалите.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17534
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот pomiqrat » 03 май 2020 15:27

WPWW написа:
pomiqrat написа:
WPWW написа:В момента се прикрива бум на инфарктите, ще се окаже вярно, че новата 5 G мрежа е нещо ужасно, но дори да не е от нея, очевидно с някаква технология се атакува сърдечно-съдовата система и то на младите хора. И тези случаи ги пишат ковид бз никакви доказателства, не конспирация, направо неугледна манипулация.

Коронавирусът прикрива престъпления срещу човечеството чрез уж комуникационни технологии. Ред европейски държави са стопирали изгрждането на новата мрежа, но нашето правителство в шумкарския си стил е започнало да монтира предаватели, без дори да се организира диспут.


Всичко е ясно. Добре дошъл. Шайката от възраждане разпространяваща фалшиви новини.


Кое е фалшива новина, за сърдечните атаки, които са в пик и лекарите не могат да обяснят защо/или така им се казва/ :?: Или че повечето държави са отложили 5 G заради нарастващи безпокойства :?:

Свали малко капаците, какво възраждане те гони. Както преди нарочваха всеки националист че е от атака, сега са ви промили мозъците с друга партийка.

П.С. Засегнати са и много хора, които не пият и не пушат. В Хонконг са се вдигнали на въстание и унищожават поголовно монтираните 5 G предаватели, вероятно има причина. За лекарката също написаха, че сърцето е спряло, но без никакви доказателства веднага написаха ковид, крещяща неморална манипулация, в която влизат и лекарите.


Фалшиви новини, че някой реже нещо. Ходи да създаваш сайтове с фалшиви новини и ги разпростратявай във фейсбук. Рибки много.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17534
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот pomiqrat » 03 май 2020 15:32

metodito написа:
pomiqrat написа:
WPWW написа:В момента се прикрива бум на инфарктите, ще се окаже вярно, че новата 5 G мрежа е нещо ужасно, но дори да не е от нея, очевидно с някаква технология се атакува сърдечно-съдовата система и то на младите хора. И тези случаи ги пишат ковид бз никакви доказателства, не конспирация, направо неугледна манипулация.

Коронавирусът прикрива престъпления срещу човечеството чрез уж комуникационни технологии. Ред европейски държави са стопирали изгрждането на новата мрежа, но нашето правителство в шумкарския си стил е започнало да монтира предаватели, без дори да се организира диспут.


Всичко е ясно. Добре дошъл. Шайката от възраждане разпространяваща фалшиви новини.

Човек, това как ще обясниш.

https://nova.bg/news/view/2020/04/15/28 ... %81%D0%B5/

Не е само в Русе, не е само в България. Не, не е 5G (поне според мен - не знам да има работеща 5G мрежа у нас). Обяснението е лесно - паник атаки, депресии, масово необслужвани случаи, масово случаи, в които го заболява сърцето и отива при доктора най- най- накрая. Побъркаха хората с това "грипче". Това е за мен причината. Не са фалшиви новини. И е добре да не четеш на Пеевски парцалите.


Хора масово друсат или зобят. Други пият по 3-4 енергийни и 5-6 кафета с тях. Един познат изпиваше между 6 и 8 монстъра на ден и отделно пиеше кафе. Беше програмист и отделно цъкаше на игри и почина от инфаркт на 26.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот metodito » 03 май 2020 16:09

Докторът от материала на НОВА казва, че това е необичайно.

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот WPWW » 03 май 2020 16:35

metodito написа:
pomiqrat написа:
WPWW написа:В момента се прикрива бум на инфарктите, ще се окаже вярно, че новата 5 G мрежа е нещо ужасно, но дори да не е от нея, очевидно с някаква технология се атакува сърдечно-съдовата система и то на младите хора. И тези случаи ги пишат ковид бз никакви доказателства, не конспирация, направо неугледна манипулация.

Коронавирусът прикрива престъпления срещу човечеството чрез уж комуникационни технологии. Ред европейски държави са стопирали изгрждането на новата мрежа, но нашето правителство в шумкарския си стил е започнало да монтира предаватели, без дори да се организира диспут.


Всичко е ясно. Добре дошъл. Шайката от възраждане разпространяваща фалшиви новини.

Човек, това как ще обясниш.

https://nova.bg/news/view/2020/04/15/28 ... %81%D0%B5/

Не е само в Русе, не е само в България. Не, не е 5G (поне според мен - не знам да има работеща 5G мрежа у нас). Обяснението е лесно - паник атаки, депресии, масово необслужвани случаи, масово случаи, в които го заболява сърцето и отива при доктора най- най- накрая. Побъркаха хората с това "грипче". Това е за мен причината. Не са фалшиви новини. И е добре да не четеш на Пеевски парцалите.



Може да не е 5 G, но има някаква технологична атака, хората дори не подозират какво се случва. При всички случаи фалшивия ковид е паравана, с който крият действията си.

Който търси фалшиви новини, да гледа брифингите на ганьо борисов и щаба за промиване на мозъци, това не е.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wATu8Wz99gQ[/youtube]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот metodito » 03 май 2020 16:49

WPWW написа:

Може да не е 5 G, но има някаква технологична атака, хората дори не подозират какво се случва. При всички случаи фалшивия ковид е паравана, с който крият действията си.

Който търси фалшиви новини, да гледа брифингите на ганьо борисов и щаба за промиване на мозъци, това не е.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wATu8Wz99gQ[/youtube]

Значи.. не съм много наясно с 5G и с физиката. Знам, че над 160 учени внесоха през миналия месец в Еврокомисията петиция за забавяне на налагането на технологията в Европа до изясняване на рисковете. Подписана е основно от онколози, радиолози и тъ нъ. Знам също, че Словения отложи налагането на технологията. Но не съм наясно с физика, вълни и такива неща. Нещо за втория "банд", на който ще излъчва технологията и херците си нещо.
Освен това знам, че лидер в доставката и налагането ще е Хуауей - най-големият доставчик на мрежово оборудване в света. Едва ли е случайно, че Тръмпо ги взе на нож.
Технологията ще даде бум на "Интернет на нещата", автономния транспорт и тъ нъ, и тъ нъ - това е индустрия за трилиони долари. Няма как да бъде спряна.

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот WPWW » 03 май 2020 16:56

Чрез тези ем вълни могат да атакуват както психически, така и физиологически. В момента се отчитат статистики, но истинските причини не се казват.

И точно сега Бил Гейтс тръгнал да агитира за слагане на чипове - картината се изяснява, ковид пандемията бе инсценирана да "убеди" хората, че им трябват нови ваксини и чипове, а чрез 5 G ще контролират всеки с чип.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот Real » 03 май 2020 16:57

pomiqrat написа:Влизам в някакъв клуб и всички записващи устройства охраната ги изискваше. Викам си тез луди ли са? Не бяха луди. Имаше състезание за бутилка уиски. Която най-бързо свърши мъж със свирка я получава :mrgreen: Жената сама си избира мъж.Не бях виждал толкова много пияни и надрусани хора.

:lol: Развратно за разбиранията ми, но поне не извратено.
Моят първи сблъсък беше по-гаден. Преди 20-тина години (толерастите и еврогейските ценности още не доминираха), влизам в едно живописно местенце, кафе, ром, гледка към вълните и мелниците... Обаче нещо ми е криво. И не мога да зацепя. Ама все по-криво ми става... И изведнъж, поне 15 мин. по-късно, осъзнавам, че през 2-3 столчета, нейде в периферното ми зрение, двама добре сложени мъже... опитват да си изсмучат езиците... Басси! Кафе обичам, ром също, плясъкът на вълните - още повече... Ама не си допих, пък и не знам как не върнах вече изпитото...

(П.П. ...изкарах 2-3 дни там, повече не стъпих. Не знам как е сега, ама... плюя на всичките живописни пейзажи, ако уличките ще са пълни с пощипващи се по дупетата мъжаги и мацки, разхождани от яки женуря с вид на морски пехотинци...)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот metodito » 03 май 2020 17:01

[offtopic]
WPWW написа:Чрез тези ем вълни могат да атакуват както психически, така и физиологически. В момента се отчитат статистики, но истинските причини не се казват.

И точно сега Бил Гейтс тръгнал да агитира за слагане на чипове - картината се изяснява, ковид пандемията бе инсценирана да "убеди" хората, че им трябват нови ваксини и чипове, а чрез 5 G ще контролират всеки с чип.

Да, ако го погледнеш на фона на чипирането е логично. 5Г ще помогне на контрола на милиони IoT (Internet of Things) чипове и агрегирането и анализа на данни от тях в реално време. Но не бях слагал в уравнението човек досега.

Замисли се друго обаче, човек. Нямаше ли да е по-лесно просто да бяха пуснали на пазара една такава... услуга. Подкожно имплантиране на чип, който осигурява телефония, Интернет и всьо, при това безплатно - Епъл, Самсунг, няма значение от кого. Овченаселението щеше да се избие да се чипира. Два милиарда щяха да се чипират за седмица. Защо им е да пускат това вирусче?Не мислиш ли така?[/offtopic]
Последна промяна от metodito на 03 май 2020 17:04, променено общо 1 път.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Коронавирусът дойде в България

Мнениеот Real » 03 май 2020 17:04

metodito написа:Да, ако го погледнеш на фона на чипирането е логично. 5Г ще помогне на контрола на милиони IoT (Internet of Things) чипове и агрегирането и анализа на данни от тях в реално време. Но не бях слагал в уравнението човек досега.[/offtopic]

Ако и вместо "човек" сложиш "човечество" - уравнението ще ти излезе съвсем. ;)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта