Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот galin56 » 20 яну 2020 16:17

THE G.A.M.E написа:
Hameleon4o написа:Чудя се как никой не казва нищо за това, че последните 5 и малко години се налага мнение в хората - "Абе ние може да сме зле, но ще е по-зле ако БСП дойде на власт." и " Аз направих толкова много за тази държава, но ако дойдат комунистите ще съсипят всичко."?
Ами Бо'ко може да си го позволи да го каже, щото опозицията му е леле-мале.
Никой не им е виновен на БСП... След прехода бяха на власт няколко пъти и ги запомнихме с фалит и половина на Държавата ( като прибавим и 3-те преди 89-та, става интересно ) ... Както и с едно брутално орязване на всички субсидии и пари по различни евро-програми, и ако бяха продължили да управляват, кой знае, дали нямаше да преживеем дежавю с 97-ма.
Тъй че, ГЕРБ са боклуци, споделям това мнение, но ако алтернативите са още по големи боклуци, к'во праЙм ? :roll:

Горе долу и аз съм на това мнение. Бих го оприличил като избора на жена. Вярно, тая е грозна, но оная е още по-грозна и по-дърта. Като няма хубавица и добра домакиня взимаш каквото е най-добро като избор иначе си оставаш ерген. Всеки иска манекенка, ма кат няма.....

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот galin56 » 20 яну 2020 16:32

bubka написа:Проблемът е следният - на определена, малка част от хората покупателната способност се повиши. Търговците (хранителни вериги, застрахователи и т.н и т.н за каквото се сетиш) забелязаха това и надуха яко цените, ама яко. Проблемът е, че по-голямата част от хората повишението на доходите, което са получили за 10 години е или почти нулево, или е малък процент. То не може да компенсира масовото надуване на цените. Оттам към настоящият момент голяма част от населението обеднява, все още с бавни темпове, но нещата вървят само на зле и в даден момент на хората ще им дойде к*ра до г*за. Обаче дори когато това стане пак нищо няма да направят, защото сме мега малоумни и тъпи овце.

Не съм съгласен на 100% с теб. Не знам как народа масово обеднява ама от година на година по празниците а и не само магазините са претъпкани.
Примерно в нашия град има Кауфланд. Е казвам ти тоя магазин като се започна от около 20ти декември до нова година не се изпразнии. Опашки, опашки, количките претъпкани, няма места за паркиране отпред, всеки със сметка над 100лв на касата. Само за няколко дни тоя магазин навъртя оборот няколко милиона лева сигурно. Всички добре облечени и кой пенсионер, кой обикновен работник, шофьор и тн. Мисълта ми е не някакви баровци. Според мен мизерията в България силно се преувеличава. Има, но не е чак така, както някои се опитват да ни изкарат, че едва ли не по турско е било по-добре. Това вече е тъпотия за мен.

boro1964
Мнения: 69
Регистриран на: 25 юли 2015 22:36
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот boro1964 » 20 яну 2020 16:40

Gepet написа:Виждам,че отношение са взели и разумни младежи ,без да опростачват темата.
Страшно сте прави в много отношения,но да попитам за кого гласувахте през последните десетина години?!Никой не им е виновен на българите!Те не показаха качества да се противопоставят на Соросоизма!Избират си боковци,станишковци,гоцевци и други боклуци-българофоби!Обективно погледнато прилагането на Програмата"Сидеров"бе единственно полезния ход!/ако не сте я чели ,прегледайте я!/ Всичко друго е словоблудство ,като "златен палец","новини на турски",“етнически мир“и други буквално незначителни глупости!
Масова подкрепа на АТАКА е последния реален шанс на Родината ни!Помислете обективно, защото иначе ДПС,ГЕРБ и останалите ще продължават да налагат "елегантно"волята си,аргументирайки се с псевдо либерални постулати!Времето ни изтича,като пясък от детски шепички!Всичко друго е вегитиране до размиване на нацията ни ,каквата е целта на отвъд океанските юдио-масони и партньорите им от безличния ЕС!Нормално ли е наследниците на древен народ със забележително културно наследство да бъде управлявано по мутренски?Чалгата във всички сфери на обществения ни живот да се е превърнала в норма!Вземете се в ръце,няма място за много философстване,25 години бяха достатъчни!
Без да съм ничий адвокат е ясно ,че Сидеров като човек има свойте косури като всички нас,но нима Боко,Станишко,Гоце и останалите ги нямат?!Важно е ,че не е корумпиран лъжец и подлизурко като тях!


Посочил си Сорос като проблем и Атака като решение на проблема! Добре си, не се притеснявай! А Путин с него какво ще правим!

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот meteorit » 20 яну 2020 20:06

Направо е абсурдно някакви тролове-гербери да обясняват колко добре се живее в България :!: Казват, че имало разлика, ами 2020 година, няма как да е като 93-а, покрай боклука се вкарват и 15-20 годишни возила. Има и такива с нови, но те са паляци с кредити и изобщо не отразяват стандарта или са от боклучавия "елит". А асфалта по магистралите се чупи за 2 месеца, ето това е крадливата КОМУНИСТИЧЕСКО-КАПИТАЛИСТИЧЕСКА ШАЙКА НА ГЕРП-СИК и техните ремонти.

Ако има някакъв напредък тези години, той е ВЪПРЕКИ правителството. Румънците дори са пред нас, СРАМНО е най-корумпираната държава да няма осъден министър за толкова години.

А това че народа търпял щото няма алтернатива е примитивно робско ПРИМИРЕНИЕ. "Сносни" управленци няма да чакат язовирите да пресъхнат, за да почнат едва тогава да свикват малоумните мутренски конференции на тъпата мутра Борисов, на която той вчера каза "300 литра в секунда текат към Перник, чуйте ме добре!" :mrgreen: :lol: Поредната изродска простотия на един самозабравил се простак и идиот :!:

"СНОСНИ" управленци няма да НАПЪЛНЯТ СТРАНАТА С БОКЛУК, защото драги роби, в момента дишате рак, в името на това управляващата мафия да си напълни джобовете с още няколко десетки милиона евро. Думата екология била комунистическа/откъде такива промити образи бе/ :lol: :x :?: :?: Природоопазване добре ли е? А здравеопазване?

Считайте щом в Македония/за страните от ЕС да не говорим/ дори е немислима такава боклучийска афера, докъде е стигнало нивото на Държавност в България:

Македонец за боклука: Внасяме го само в България, в Скопие е незаконно

Горан Ангелов е управител на най-голямото депо за отпадъци в Република Северна Македония. Той категорично заяви, че никога не е имало партньорство с „Блацион“ ООД. “В страната ни Македония никога не сме внасяли каквито и да са отпадъци, защото това е забранено. Това сме правили само и единствено в съседна България”, каза още Горан Ангелов.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот galin56 » 20 яну 2020 21:28

Оф бате, аз му казвам, че никога не съм гласувал за ГЕРБ, той ми вика герберски трол. Смешка, аман от такива "бунтарчета" дето само редят проблемите, а не предлагат решения. Има една фейс група Няма Такава Държава. Върви там, там всяка втора публикация, е робиии дайте да бутаме парламента. Върви там и бутай като не си трол, роб и си отворен.
Аман от политически неграмотни хора само дето знаят да плюят, а не могат да вържат две грамотни изречения и да предложат нищо смислено. Ама всеки ден палят парламента.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот parvanoff » 21 яну 2020 04:51

[offtopic]
meteorit написа:Направо е абсурдно някакви тролове-гербери да обясняват колко добре се живее в България :!: Казват, че имало разлика, ами 2020 година, няма как да е като 93-а, покрай боклука се вкарват и 15-20 годишни возила. Има и такива с нови, но те са паляци с кредити и изобщо не отразяват стандарта или са от боклучавия "елит". А асфалта по магистралите се чупи за 2 месеца, ето това е крадливата КОМУНИСТИЧЕСКО-КАПИТАЛИСТИЧЕСКА ШАЙКА НА ГЕРП-СИК и техните ремонти.

Ако има някакъв напредък тези години, той е ВЪПРЕКИ правителството. Румънците дори са пред нас, СРАМНО е най-корумпираната държава да няма осъден министър за толкова години.

А това че народа търпял щото няма алтернатива е примитивно робско ПРИМИРЕНИЕ. "Сносни" управленци няма да чакат язовирите да пресъхнат, за да почнат едва тогава да свикват малоумните мутренски конференции на тъпата мутра Борисов, на която той вчера каза "300 литра в секунда текат към Перник, чуйте ме добре!" :mrgreen: :lol: Поредната изродска простотия на един самозабравил се простак и идиот :!:

"СНОСНИ" управленци няма да НАПЪЛНЯТ СТРАНАТА С БОКЛУК, защото драги роби, в момента дишате рак, в името на това управляващата мафия да си напълни джобовете с още няколко десетки милиона евро. Думата екология била комунистическа/откъде такива промити образи бе/ :lol: :x :?: :?: Природоопазване добре ли е? А здравеопазване?

Считайте щом в Македония/за страните от ЕС да не говорим/ дори е немислима такава боклучийска афера, докъде е стигнало нивото на Държавност в България:

Македонец за боклука: Внасяме го само в България, в Скопие е незаконно

Горан Ангелов е управител на най-голямото депо за отпадъци в Република Северна Македония. Той категорично заяви, че никога не е имало партньорство с „Блацион“ ООД. “В страната ни Македония никога не сме внасяли каквито и да са отпадъци, защото това е забранено. Това сме правили само и единствено в съседна България”, каза още Горан Ангелов.
[/offtopic]
Май трудно схващаш, затова ще се опитам да ти го обясня като на дете. Как очакваш да имаме стандарт като на западните държави, като спахме 20 години, точно когато трябваше да дърпаме здраво напред? Та те и хората, които не спаха тогава като Полша, Чехия, Унгария и т.н. не могат да стигнат стандарта на белите държави, а ти очакваш да го стигнем за 10 години. Наистина ли? И ти ако се чувстваш като мизерник, клошар и прецакан не мисли, че всички се чувстват като теб...
Вземи се поинтересувай и по темите, за които пишеш. Кога са се крали тръби и са се нарушавали резервните връзки към алтернативните язовири, за да се получат сегашните катаклизми. И контрола, който се осъществява къде е спал тогава. Помисли и от колко време не е валял дъжд например. И въпреки всичко защо няма криза в София и Варна например. Хубаво е да си задаваш правилните въпроси, а не само да слушкаш какво говори кака ти Корнелия. Същото е и с боклуците. Знаеш ли, че повече изнасяме боклук, отколкото внасяме? И че боклука се гори не само в България? Проблемът е, че нямаме качествени инсталации за горене на боклук. Но и тук контролните органи, които са хора като теб и мен са спяли... И като говорим за боклук сигурно сме най-боклучивата нация... Навсякъде, където отида сред природата и за риба е пълно с всякакви боклучаци. Ежедневно виждам как хора си хвърлят фасовете и всякакви други гадости от прозорците на колите, които не са много стари междувпрочем. Често виждам и как хора си хвърлят боклуци от терасите и въобще не им пука, като им насочиш вниманието към тази простотия. Сигурно след всеки човек трябва да се сложи полицай да го наблюдава... Няма как да стане... Но и колко хора познаваш, които са глобени за това, че хвърлят боклуци някъде? Сигурно Борисов трябва да ги глоби... Колко строителни отпадъци виждам пръснати из горите. Правил си някой банята и защо да не си изхвърли мазилката в гората... И като ти виждам разсъжденията няма изобщо да се учудя ако и ти ръсиш боклуци навсякъде около себе си, но после обвиняваш държавата за всичко и всички...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот meteorit » 21 яну 2020 14:15

parvanoff написа:Знаеш ли, че повече изнасяме боклук, отколкото внасяме?


Имаш самочувствие без покритие, защото умен човек никога няма да се остави да го манипулират като теб. Слушаш медиите контролирани от герб и техните господари и си мислиш, че имаш мнение :?: Даваш като пример, че не всички се чувствали прецакани. Да, в София има хора с прилични доходи, но все така живеещи в мизерия и боклук, смесен с лъскави магазини. Но всичко това е измама, защото държавата не произвежда нищо, всичко е услуги, IT, застраховки и пр. Нищо не се произвежда, имаше шанс за един Южен поток и боко го осра, защото колониите нямат право да са енергиен фактор.

За къде се изнася тоя боклук, като си информиран, какъв точно е боклука? Няма развита, нито развиваща се държава, която да приеме доброволно да стане кенефа и бунището на света, освен мутренска герберова маймунария, командвана от една примитивна мутра с 1 прочетена книга в живота си.

В Стара Загора, Луковит и още много места/и още повече за които не се казва, засега/ е установено, че боклукът съдържа ТОКСИЧНИ ОТПАДЪЦИ. Оставен на открито, за да се изгори и всички роби да дишат от смрадта, за резултатите върху здравето всеки с основно образование може да се досети.

Токсичен отпадък и боклук от страни от третия свят, където върлуват ЕПИДЕМИИ може да се внася само в една територия, управлявана от мутри. Но това не може да се проумее от промити мозъци като теб, надишани с токсичен халюциногенен боклук и възхваляващи едноклетъчната мутра. Казваш, че не си хвърлящ боклука по улицата и в парка, но в същото време подкрепяш да ни превърнат в бунище. И ако италианската жандармерия не беше направила разкритие, подлогите на бкп-герб щяха да си мълчат :!:

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот galin56 » 21 яну 2020 14:57

Аз за последно казвам и спирам вече, ако не се нещо развие темата. Никой не защитава Бойко и не казва че е най-чистия и успешен държавник в света. Даже напротив - бивш(а може би и настоящ) мафиот-сикаджия и ако става на въпрос за критики мога да го критикувам 200 страници. Въпроса е, че от 90та година насам не се предложи нищо по-стойностно от никой друг и само при него държавата има някакво постоянно, макар и минимално развитие от година на година.
Ако се появи някаква хубава алтернатива аз съм сигурен, че Бойко ще бъде издухан на първите избори, но за сега няма.
Вторите по вот примерно - БСП са направо комични.
Сутринта кака Кури в Нова се тепка 15 минути и водещите като и зададоха няколко конкретни въпроси и какво тя предлага, накрая вика , Ами аз съм само политик, за предложения си има специалисти :lol: Ми що не си доведе някой с теб на който имаш доверие :)
И каква ви е критиката: Ами предлагам първо да се ремонтира стената на Белмекен, че е рискова и тогава да се прихваща вода :)
А човека(Караниколов) вчера каза че се обмисля прихващане на поток преди самия язовир , а самия язовир Белмекен си стои на 50% от години и сега няма да превиши тези 50% и самата стена няма да има по-голямо натоварване върху нея от досегашното.
Просто не е подготвена да предложи нещо смислено и няма и капацитет. Може само да критикува и да се излага.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17622
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот pomiqrat » 21 яну 2020 15:48

Стига с тоя бойко. Държавата върви, защото получава пари от ЕС. Всеки щеше да се справи по същия начин. Представям си, ако си намалят кражбите на 10%. Без ЕС държавата щеше да е оредяла много повече.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

parvanoff
Мнения: 1757
Регистриран на: 11 юли 2009 16:44
Контакти:

Re: Правителството на герб ни превърна в бунище. Оставка!

Мнениеот parvanoff » 21 яну 2020 16:10

[offtopic]
meteorit написа:
parvanoff написа:Знаеш ли, че повече изнасяме боклук, отколкото внасяме?


Имаш самочувствие без покритие, защото умен човек никога няма да се остави да го манипулират като теб. Слушаш медиите контролирани от герб и техните господари и си мислиш, че имаш мнение :?: Даваш като пример, че не всички се чувствали прецакани. Да, в София има хора с прилични доходи, но все така живеещи в мизерия и боклук, смесен с лъскави магазини. Но всичко това е измама, защото държавата не произвежда нищо, всичко е услуги, IT, застраховки и пр. Нищо не се произвежда, имаше шанс за един Южен поток и боко го осра, защото колониите нямат право да са енергиен фактор.

За къде се изнася тоя боклук, като си информиран, какъв точно е боклука? Няма развита, нито развиваща се държава, която да приеме доброволно да стане кенефа и бунището на света, освен мутренска герберова маймунария, командвана от една примитивна мутра с 1 прочетена книга в живота си.

В Стара Загора, Луковит и още много места/и още повече за които не се казва, засега/ е установено, че боклукът съдържа ТОКСИЧНИ ОТПАДЪЦИ. Оставен на открито, за да се изгори и всички роби да дишат от смрадта, за резултатите върху здравето всеки с основно образование може да се досети.

Токсичен отпадък и боклук от страни от третия свят, където върлуват ЕПИДЕМИИ може да се внася само в една територия, управлявана от мутри. Но това не може да се проумее от промити мозъци като теб, надишани с токсичен халюциногенен боклук и възхваляващи едноклетъчната мутра. Казваш, че не си хвърлящ боклука по улицата и в парка, но в същото време подкрепяш да ни превърнат в бунище. И ако италианската жандармерия не беше направила разкритие, подлогите на бкп-герб щяха да си мълчат :!:
[/offtopic]
А защо си мислиш, че ти не си манипулираният? Сигурно си виждал всички документи от преноса на този буклук. През кои държави е минал и т.н. Като те слушам все едно слушам Корнелия. Сигурно и слушаш речите по цял ден. И стига обижда като селяндур. Вземи помисли малко. Аз не съм казал, че съм прав за всичко, а си изказвам мнението. Нито съм толкова компетентен, нито пък съм виждал документи и т.н. Но поне се опитвам да вкарам малко логика в нещата. И най-вече не си позволявам да обиждам-особено пък хора, които са на върха на държавата-критики може, но какво е това "боко тиквата" и подобни-селяния за мен. Например-какво говориш за Южен поток-какво му е по-различното от новия? А да си чувал и за конекторите с Гърция? Вероятно не, защото не слушаш какво говорят специалистите по въпроса, а черпиш информация от агенция "ЕЖК". А че цената на газта отдавна падна и то немалко сигурно изобщо не знаеш... За бизнеса какво да ти кажа-сигурно няма да разбереш. Как се прави двойно по-голям брутен вътрешен продукт от 1989-та без бизнес само ти вероятно може да обясниш... Как сме втори по производство на розово и лавандулово масло в света също няма да кажеш. От хора в бизнеса знам, че дори и производството на оръжие се е увеличило-не е проверена информация все пак. Как правим компютрите и въздушните възглавници на почти всички коли в Европа-сигурно и това не си чувал. Тя съседката няма как да ти го каже. Все още си произвеждаме хапчета, а знаеш вероятно кои са най-печалившите бизнеси в цял свят... Оръжието и хапчетата да ти кажа... Един от най-големите заводи за сода в света е в България.Най-голямата кравеферма на Балканския полуостров е тук. И още, и още-няма да ти изброявам всичко. Производство имаме предостатъчно-не е това проблема. Има много течове от данъци и такси-това е огромният проблем, но както казах всичко е до контролни органи, които за съжаление са толкова корумпиране, че няма накъде повече... И е нормално-днес някой плюе по държавата, а утре я краде и се чуди защо не вървим напред... Бях млад и се мъчех да променя нещата, с каквото мога-най-вече на площада. Никъде няма да видиш да съм плюл по някой форум, дори и по бс/к/п, въпреки че никак не са ми приятни. Нещата не се променят така, а само се увеличава омразата и отчаянието на хората, които ти се връзват... Младите са хората, които трябва да носят просперитета, но за съжаление не виждам светлина в тунела. Особено като чета хора като теб. Та ти нямаш уважение към събеседниците си, въпреки че са хора, които изобщо не познаваш. Това ме навежда на мисълта, че ако случайно се намърдаш на някоя висока позиция и можеш да си гепиш нещо, ще го направиш. Как да не го направиш като не уважаваш хората, които не познаваш-как ще управляваш техните данъци без да си цъкваш оттам. Затова и не очаквам чудеса, а се примирявам с по-малкото зло. А е ясно за мен кое е то.
А за колегата над мен-върни се във времената на "батко и братко" и виж колко пари ни спряха от еврофондовете. Няма да казвам повече...
само Левски и България
Memento mori, homine, quia pulvis es et in pulverem reverteris!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта