Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

boro1964
Мнения: 69
Регистриран на: 25 юли 2015 22:36
Контакти:

Re: Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Мнениеот boro1964 » 20 дек 2019 23:46

goshopileto написа:
red1973 написа:
gychon написа:Този е изпушил и говори несвързано. Личи му, че не казва истината. Веднъж им искал 51%, после 10 млн. на година...Не се разбира и за заканата за убийството, физически ли ще ги ликвидира или ще ликвидира бизнеса им. С помощта на Домусчиев ли ще ги трепе или покрай тях и Домусчиев. Имал записи, които щял да вади, ами какво чака?


Може ли да има по-големи биклуци от тези??? Някой знае ли колко съдби са разрушени от бизнеса им!!!


Някой някого да е накарал насила да играе хазарт, да залага? Дори тук, във форума има тема за залагания, а и постоянно се размята коефициенти преди всеки мач, особено на Гостите от миналото и на Левски.


Ти да си чул някой насила да са го накарали да се друса? Хазарта е много тежка и почти нелечима болест.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Мнениеот Alex » 21 дек 2019 03:47

Иначе гледам акаунти с по 3 мнения коментират.

Във фейсбук също е пълно с платени тролски групи с по 20 лайка, дето всеки ден ми заливат профила със спонсорирани публикации срещу двамата братя.

Иначе и едните и другите са един дол дренки де, да си се избиват. Заради тях години наред в България нямаме читави букмейкъри и Бетфеър изгониха (навремето и бет365), само и само да имат монопол върху бизнеса...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Мнениеот trokadero_ » 21 дек 2019 11:43

Колко неща ще лъсват с времето ... спокойно

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Мнениеот Mirosvel » 21 дек 2019 13:12

red1973 написа:
loko1 написа:„Въобще няма вътрешен проблем. Проблемът е, че Васил Божков ни заплаши с убийство – мен и брат ми, ако не му прехвърлим нашия семеен бизнес, който ние сме изграждали 30 години.

Ние сме партньори с него в едни фирми, в едни бизнеси, но в други бизнеси сме конкуренти. Той на 12 юни тази година ни заплаши, че ако не му прехвърлим нашия бизнес - 51%, ще ни убие заедно с Кирил Домусчиев“. Това съобщи Цветомир Найденов, един от собствениците на Efbet, в интервю за предаването „Денят с Веселин Дремджиев“ по TV +.

„Той го каза това пред мен, брат ми и пред баща ми“, поясни Найденов.

Бизнесменът разкри, че един от сигналите, които са подадени до Прокуратурата, освен че има за заплаха за убийство, има и за рекет, защото Божков им е поискал 10 млн. на година.

„Заплаши ни, че ни е купил за 40 млн. мен и брат ми. Тези разговори ги имаме и ще ги извадим пред всички. Ще представим случая такъв, какъвто е“, заяви отново Цветомир Найденов.

https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/574132

ФутБолни новини от Ефбет Лига ...



И двамата са пълни боклуцу!


А Черепа какъв е?? Същата измет, с разликата , че капката мозък, която има в главата си я ползва за мислене, а тези двамата и тая капка, която им е дал господ не я ползват по предназначение!

gychon
Мнения: 7
Регистриран на: 01 юни 2019 07:34
Контакти:

Re: Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Мнениеот gychon » 21 дек 2019 13:44

Сбогом,Черепило

Разделяме се и в Еврофутбол,и в 12 те игрални зали,където имаш участие ...26 години ти стигат за лапане от въздуха. Ние “Еврофутбол” и казина сме имали и преди теб,имаме и ще имаме много след теб. Не си хаби усилията да искаш срещи с нас,не искаме нито да те виждаме,нито да те чуваме,защото ти знаем мръсните интригантски номера. Продължавай да ни заливаш с помия с лайнометите ти,много ни забавляваш,кажи му на Славчо Марков да пише малко по-разнообразно ченгесарските си статийки и да слага по някоя истина,че омръзва леко с тези лъжи.Черепило,ти имаш интересен подход в лайняната медийна атака : опитваш се да припишеш твоето житие и битие на нас - курви,убийства,рекети,търговия с влияние,корумпиране на полицаи,прокурори и нап служители....само очаквам да напишеш,че и ние купуваме антики и картинката ще бъде пълна! И да ти припомним това,което сме ти казвали в очите: Нас от теб,не ни е страх! Ама щял си да ни убиваш,ама щял си да ни заключваш,ама щял си да ни фалираш... ама не ни пука от теб,Чери!

П.С. Върни на Държавата 265 000 000 лева неплатени данъци от Национална лотария,че скоро ще ти извадим и още 205 000 000 лева неплатени данъци и от други две твои фирми!

П.С. 2 Вписвай си в Търговския регистър отчетите си така,че да могат да се четат...сещаш ли се? Просто както правят всички останали фирми в България.

П.С. 3 тези чужденци - килъри,които се крият из костинбродско си ги пращай обратно в Украйна. Няма да стане!

П.С. 4 Аз съм си фен на ЦСКА,но уважавам Левски и съм бил спонсор на клуба 7 години.....дори,когато нямаха пари да си платят тока и водата!!! Смятам,че институция като Левски заслужава да има за собственици честни и добри хора,а не някакви крадци на данъци,рекетьори и мошеници!

Даже знае къде Черепа е скрил килърите и че са от Украйна.

gychon
Мнения: 7
Регистриран на: 01 юни 2019 07:34
Контакти:

Re: Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Мнениеот gychon » 21 дек 2019 13:59

Dinko Dinkov Не разбирам, Г-н Черепа и г-н Домусчиев искат да ви убиват или г-н Черепа иска да убие вас и г-н Домусчиев?
Скриване или докладване на това
Харесване
· Отговор · 18 ч.

Отговор няма...
Това е от Фейсбука на Цветомир.

emanuilman
Мнения: 132
Регистриран на: 21 май 2015 11:04
Контакти:

Re: Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Мнениеот emanuilman » 21 дек 2019 19:08

Черепа само за тия 250 милки трябва да лежи доживот...ако имаме държава... :shock:

goshopileto
Мнения: 546
Регистриран на: 30 авг 2019 19:38

Re: Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Мнениеот goshopileto » 21 дек 2019 20:53

boro1964 написа:
goshopileto написа:
red1973 написа:
gychon написа:Този е изпушил и говори несвързано. Личи му, че не казва истината. Веднъж им искал 51%, после 10 млн. на година...Не се разбира и за заканата за убийството, физически ли ще ги ликвидира или ще ликвидира бизнеса им. С помощта на Домусчиев ли ще ги трепе или покрай тях и Домусчиев. Имал записи, които щял да вади, ами какво чака?


Може ли да има по-големи биклуци от тези??? Някой знае ли колко съдби са разрушени от бизнеса им!!!


Някой някого да е накарал насила да играе хазарт, да залага? Дори тук, във форума има тема за залагания, а и постоянно се размята коефициенти преди всеки мач, особено на Гостите от миналото и на Левски.


Ти да си чул някой насила да са го накарали да се друса? Хазарта е много тежка и почти нелечима болест.


Могат да те "зарибят" с наркотик и без да знаеш, че го правят. С хазарт как става?
[rimg]https://a.radikal.ru/a15/2002/e5/6301ddc0a894.gif[/rimg]

goshopileto
Мнения: 546
Регистриран на: 30 авг 2019 19:38

Re: Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Мнениеот goshopileto » 21 дек 2019 20:54

gychon написа:
Dinko Dinkov Не разбирам, Г-н Черепа и г-н Домусчиев искат да ви убиват или г-н Черепа иска да убие вас и г-н Домусчиев?
Скриване или докладване на това
Харесване
· Отговор · 18 ч.

Отговор няма...
Това е от Фейсбука на Цветомир.


Той, Цветомир, ще тръгне да отговаря на всеки малоумник, който му пише във фейса. Що не питаш нещо Чери и да видим кога ще ти отговори?!
[rimg]https://a.radikal.ru/a15/2002/e5/6301ddc0a894.gif[/rimg]

goshopileto
Мнения: 546
Регистриран на: 30 авг 2019 19:38

Re: Найденов: Васил Божков ме заплаши с убийство

Мнениеот goshopileto » 21 дек 2019 20:58

Mirosvel написа:
red1973 написа:
loko1 написа:„Въобще няма вътрешен проблем. Проблемът е, че Васил Божков ни заплаши с убийство – мен и брат ми, ако не му прехвърлим нашия семеен бизнес, който ние сме изграждали 30 години.

Ние сме партньори с него в едни фирми, в едни бизнеси, но в други бизнеси сме конкуренти. Той на 12 юни тази година ни заплаши, че ако не му прехвърлим нашия бизнес - 51%, ще ни убие заедно с Кирил Домусчиев“. Това съобщи Цветомир Найденов, един от собствениците на Efbet, в интервю за предаването „Денят с Веселин Дремджиев“ по TV +.

„Той го каза това пред мен, брат ми и пред баща ми“, поясни Найденов.

Бизнесменът разкри, че един от сигналите, които са подадени до Прокуратурата, освен че има за заплаха за убийство, има и за рекет, защото Божков им е поискал 10 млн. на година.

„Заплаши ни, че ни е купил за 40 млн. мен и брат ми. Тези разговори ги имаме и ще ги извадим пред всички. Ще представим случая такъв, какъвто е“, заяви отново Цветомир Найденов.

https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/574132

ФутБолни новини от Ефбет Лига ...



И двамата са пълни боклуцу!


А Черепа какъв е?? Същата измет, с разликата , че капката мозък, която има в главата си я ползва за мислене, а тези двамата и тая капка, която им е дал господ не я ползват по предназначение!


Знаеш ли колко пункта има в Европа Ефбет? Това от хора, които не могат да мислят, е направено. Какво ли щеше да е, ако можеха да мислят.... :o :mrgreen:
[rimg]https://a.radikal.ru/a15/2002/e5/6301ddc0a894.gif[/rimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: FLANKER и 32 госта