Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот amoros » 10 дек 2019 11:12

Освен принудените да пишат за да подкрепят махането на коментатора,не видях смислена причина.Има един образ който настоява да го махнели защото бил казвал ЦСКА а не Литекс ,но да се надяваме че като порасне ще спре да се излага.Друг е въпроса за останалите те си пазят работното място. Ако шефа им каже ,че слона хвърчи ще го потвърдят.

Радо
Мнения: 621
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот Радо » 10 дек 2019 11:56

Да спрем да гледаме Нова телевизия и как ще им дойде акъла в главата.

И " Господари на ефира " паднаха от ефира на Нова.

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот rane » 10 дек 2019 15:25

Най-добре ще е цялата телевизия да я закрият! Махането на един безкрайно необективен журналист няма да промени нищо. Те останалите, така или иначе си остават слагачи на определени хора и отбори!
Не знам кога изтича договорът за излъчване на пръвенството, но се надявам то да започне да се излъчва по друга телевизия, далеч от лапите на агата. Не че шансовете за това са големи, докато Бейко е на власт :|

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 дек 2019 15:42

rane написа:Не знам кога изтича договорът за излъчване на пръвенството, но се надявам то да започне да се излъчва по друга телевизия, далеч от лапите на агата. Не че шансовете за това са големи, докато Бейко е на власт
Боко може да си спечели доста позитиви, ако нареди да са дадът на БНТняколко милиона, с които Националната ТВ да закупи правата.
Имат 4-ри канала, спокойно ще покрият всички мачове. 8-)

Безплатен футбол за народа, тоест зрелище... Като нема лЕб, пак ще е нещо. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

rane
Мнения: 1776
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот rane » 10 дек 2019 16:01

THE G.A.M.E написа:
rane написа:Не знам кога изтича договорът за излъчване на пръвенството, но се надявам то да започне да се излъчва по друга телевизия, далеч от лапите на агата. Не че шансовете за това са големи, докато Бейко е на власт
Боко може да си спечели доста позитиви, ако нареди да са дадът на БНТняколко милиона, с които Националната ТВ да закупи правата.
Имат 4-ри канала, спокойно ще покрият всички мачове. 8-)

Безплатен футбол за народа, тоест зрелище... Като нема лЕб, пак ще е нещо. :lol:
Да, мечти :!:

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот reddevil80 » 10 дек 2019 19:09

bubka написа:
reddevil80 написа:За каква свобода на словото говорите, вие наред ли сте? Коментаторът е журналист, който предава от мястото на събитието. Който не знае значението на думата журналист, да си го провери. Та за свободия на словото тук няма място. Ако иска да изкаже мнението си, да го направи където трябва, статийка в сайт, колонка във вестник, коментарно студио в телевизия където иска, но при репортаж от мястото да ме извинява, доста елементарен опит за влияние. Не се подавайте на глупавите коментари в dsport или в спортното шоу на Дарик. Там тълкуват свободата на словото, както дявола евангелието


Ужасяващо..... :( :( :( :( . Ти си уникално тъп, бате......

Значи, ако след края на мача в коментарното студио каже: "при съответната ситуация трябваше да се отсъди дузпа за Локо Пловдив" може, но ако го е отбелязал в хода на срещата в момента на самото положение е какво?.. свободия?..и трябва да го уволнят за това???????...при положение, че обективната истина, която видя цяла България, освен зеленоочилатковците, беше, че дузпа наистина имаше. Тебе от коя психиатрия те извадиха, бе. Мале, мале....Заради утайки като теб сме зле като държава....дори не заради некадърни политици, а заради такова простолюдие като тебе :shock: :shock: :shock:


Абе ти верно ли си такъв малоумник? От 15 поста не успя ли да разбереш, че зрителите недоволстват от двойният аршин с които гледа живото предаване, за това ти казвам, че няма право да коментира отсъжданията на съдията, когато не коментира всички ситуации! Ако иска да е журналист, Илианчо трябва да разгледа ситуациите от целият мач и да не пропусне да коментира някоя, както отмененият гол заради "засада" 15тина мин. по-късно, както и други ситуации в мачовете които коментира. Пак ти казвам коментарно студио след мача, който иска да го слуша, хората си плащат за мачовете, а не Илиянчо да си избира кое отсъждане на съдията да коментира, защото минава в графата от журналист на лъжец. Започне ли така и пропусне ли само една ситуация, всичко отива на кино, това ти обеснявам, минава за лъжец и ако има морал, просто си подава оставката сам!, ако няма морал, го виждаш изтипосан в медиите да се жалва като ни лук ял, ни лук мирисал удобно ги прескача или още по-нагло цитирам думите му в удобните за "свободомислещият" Илиянчо "Правилно решение на съдията, няма две мнения!" Такива са думите на Илиянчо, 10-тина изтъркани клишета, които не спира като латерна да повтаря по 90 мин., как знаел кой футболист какво можел "Той, това много добре го умее" и разбира се най-важното, да се съмнява в определени ситуации в отсъжданията на съдията, когато се играе мач на Лудогорец. Демек съдията подпира Лудогорци! Мнението което иска да втълпи в слушателят на Диема, не в зрителят, т.к. смятам, че всеки който вижда, може да се усети, освен ако не е пълен малоумник. На другият полюс в мачове на ЦСКА - София, когато съдията сгреши в тяхна полза или не се разглежда ситуацията, или се неглижира. Да не говорим, че последните няколко месеца от миналото първенство и повторения не показваха, когато съдията грешеше в тяхна полза. И не знам защо се правиш на малоумен и ни занимаваш с глупости два дни тука, когато въпреки мантрите на илиян еневците по Диема, хората виждат истината и ти казват, че място за такива няма в национален ефир. Ако си фен на ЦСКА-София, пусни си телевизия тяхна, гледай коментари като неговият, но само там, по национална мрежа излъчваща мачове за всички фенове, на всички отбори, такива мижутурки нямат място. Двоен аршин в преките излъчвания на мачовете по Диема. Нека да изразява мнение, но то да е базирано на факти, а това че от всички коментари на Илиянчо има 10 % истина, това не журналист, това е един лъжец който цитира положение, което е съмнително и за топ съдиите на България дали има дузпа или не, Илиянчо осъди съдията, че е сгрешил на 100% и е трябвало да посочи дузпа. Защо не осъди Илиянчо страничният съдия за отсъдена несъществуваща засада, отново в този мач? Или това някак си няма голямо значение, то не е важно, а? Ама и продукт си ти на бившите гонгаджии. Да не говорим, че и вчерашното им предаване започна с лека закачка по случая когато Томислав Русев пита екипа си дали можел да изрази мнение????? Тъжно е, когато главен редактор на предаване, се прави на интересен, когато за всички е ясно, че всеки може да изразява мнение, стига да има доказателства за това, а не дърдори някой глупости по 90 мин и от тях да има 10% истина и да се хване за едно от тези 10 процента и да плаче, че го уволнили заради това. Скандално нагъл трябва да си, за да го направиш това, че и твои колеги, които се оказаха, че нямат никакъв журналистически морал, се въвлякоха и се принизиха толкова ниско!
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

emil1964
Мнения: 3
Регистриран на: 09 окт 2019 05:42
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот emil1964 » 10 дек 2019 20:11

Илиян Енев е пристрастен Левскар.Казвал съм му го лично на момчето в Пловдив след коментар на мач на Ботев.Но е позорно да бъде принуден да напусне , защото не иска да е слуга на Домуса.Този комунуид е най-вредният и гнусен, повече дори и от Венци търбуха, за бългрския/бразилския и румънския футбол.Идва времето да бъде бит с камъни.Дано и ББ да го разбере и замени с друг удобен и по-малко гнусен пич.САМО БОТЕВ ПЛОВДИВ, благодарим ти БОЙКО!!!!! :)

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот bsz1916 » 11 дек 2019 08:41

Гледах последните 2 мача на ЦСКА 1948 предавани по ДИЕМА СПОРТ - срещу Берое за купата и срещу Локомотив Сф за първенството . Направи ми впечатление че коментаторите нито веднъж не сгрешиха името на отбора и не го нарекоха с името на бившия ЦСКА . Това ме кара да мисля , че постоянното бъркане на името на отбора на ЦСКА - София ( София ) с това на несъществуващия вече бивш български гранд , не е само от глупост и некомпетентност , а се изпълнява някаква поръчка целяща да внуши на зрителите абсурдната теза че между 2 - та отбора има нещо общо . Освен това правят впечатление и опитите тук да ни внушат , че това твърде закъсняло изгонване на " спортния коментатор " Илиян Енев е заради коментарите му на мача Лудогорец - Локомотив Пд . Защото това беше един от малкото обективни коментара на иначе крайно пристрастния и необективен " журналист " и " спортен коментатор " - освен неотсъдената дузпа за Локомотив Пд , Енев и госта му в студиото коректно отбелязаха и неправилно отменения гол на Лудогорец . Така че няма как коментарът му на тоя мач да е причината за изгонването . Просто тук някои се опитват да отклонят вниманието от истинските причини за изгонването му , а такива има предостатъчно . Аз се учудвам не че Илиян Енев е изгонен , а че го търпяха прекалено дълго и че само той е изгонен . Защото в тая телевизия има и други подобни " спортни коментатори " които са срам за тая професия .

Chivas
Мнения: 137
Регистриран на: 15 сеп 2010 12:57
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот Chivas » 11 дек 2019 20:59

bsz1916 написа:Гледах последните 2 мача на ЦСКА 1948 предавани по ДИЕМА СПОРТ - срещу Берое за купата и срещу Локомотив Сф за първенството . Направи ми впечатление че коментаторите нито веднъж не сгрешиха името на отбора и не го нарекоха с името на бившия ЦСКА . Това ме кара да мисля , че постоянното бъркане на името на отбора на ЦСКА - София ( София ) с това на несъществуващия вече бивш български гранд , не е само от глупост и некомпетентност , а се изпълнява някаква поръчка целяща да внуши на зрителите абсурдната теза че между 2 - та отбора има нещо общо . Освен това правят впечатление и опитите тук да ни внушат , че това твърде закъсняло изгонване на " спортния коментатор " Илиян Енев е заради коментарите му на мача Лудогорец - Локомотив Пд . Защото това беше един от малкото обективни коментара на иначе крайно пристрастния и необективен " журналист " и " спортен коментатор " - освен неотсъдената дузпа за Локомотив Пд , Енев и госта му в студиото коректно отбелязаха и неправилно отменения гол на Лудогорец . Така че няма как коментарът му на тоя мач да е причината за изгонването . Просто тук някои се опитват да отклонят вниманието от истинските причини за изгонването му , а такива има предостатъчно . Аз се учудвам не че Илиян Енев е изгонен , а че го търпяха прекалено дълго и че само той е изгонен . Защото в тая телевизия има и други подобни " спортни коментатори " които са срам за тая професия .


От 1954 твои коментара в този форум, 1954 са за ЦСКА-София и нито един за Берое... регистриран през 2016г... интересно защо точно тогава си се регистрирал.
Защо не вземеш да поучиш малко, да излезеш от селото си, да кандидатсваш за работа в телевизията и да си коментираш на воля и безпристрастно как ЦСКА-София = Микре = Литекс = ГМО..
Защо нито веднъж не изкоментира как Локо Пловдив е Велбъжд или Берое - Олимпик Галата ?!?! Или пък, че Левски ползва стадион без наем и защо е още в ефбет лигата при задължения от 30+ милиона..или че този Левски въобще не е оригиналния клуб... А да, защото си фен на отбора от квартал Подуене... Много болка и срам ли са ти причинили от ЦСКА? Комплексите ти са прекалено дълбоки и няма как да ти се помогне.
ЦСКА - На терена и в живота !!!

bsz1916
Мнения: 2512
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот bsz1916 » 11 дек 2019 21:32

Chivas написа:
bsz1916 написа:Гледах последните 2 мача на ЦСКА 1948 предавани по ДИЕМА СПОРТ - срещу Берое за купата и срещу Локомотив Сф за първенството . Направи ми впечатление че коментаторите нито веднъж не сгрешиха името на отбора и не го нарекоха с името на бившия ЦСКА . Това ме кара да мисля , че постоянното бъркане на името на отбора на ЦСКА - София ( София ) с това на несъществуващия вече бивш български гранд , не е само от глупост и некомпетентност , а се изпълнява някаква поръчка целяща да внуши на зрителите абсурдната теза че между 2 - та отбора има нещо общо . Освен това правят впечатление и опитите тук да ни внушат , че това твърде закъсняло изгонване на " спортния коментатор " Илиян Енев е заради коментарите му на мача Лудогорец - Локомотив Пд . Защото това беше един от малкото обективни коментара на иначе крайно пристрастния и необективен " журналист " и " спортен коментатор " - освен неотсъдената дузпа за Локомотив Пд , Енев и госта му в студиото коректно отбелязаха и неправилно отменения гол на Лудогорец . Така че няма как коментарът му на тоя мач да е причината за изгонването . Просто тук някои се опитват да отклонят вниманието от истинските причини за изгонването му , а такива има предостатъчно . Аз се учудвам не че Илиян Енев е изгонен , а че го търпяха прекалено дълго и че само той е изгонен . Защото в тая телевизия има и други подобни " спортни коментатори " които са срам за тая професия .


От 1954 твои коментара в този форум, 1954 са за ЦСКА-София и нито един за Берое... регистриран през 2016г... интересно защо точно тогава си се регистрирал.
Защо не вземеш да поучиш малко, да излезеш от селото си, да кандидатсваш за работа в телевизията и да си коментираш на воля и безпристрастно как ЦСКА-София = Микре = Литекс = ГМО..
Защо нито веднъж не изкоментира как Локо Пловдив е Велбъжд или Берое - Олимпик Галата ?!?! Или пък, че Левски ползва стадион без наем и защо е още в ефбет лигата при задължения от 30+ милиона..или че този Левски въобще не е оригиналния клуб... А да, защото си фен на отбора от квартал Подуене... Много болка и срам ли са ти причинили от ЦСКА? Комплексите ти са прекалено дълбоки и няма как да ти се помогне.

Никога не коментирам ЦСКА защото народът е казал - " ЗА МЪРТВИТЕ ИЛИ ДОБРО , ИЛИ НИЩО " . Тук става въпрос за административно телепортирания в елитната група против всякакви правила и закони отбор на ЦСКА - София ( София ) - бившия Чавдар ( Етрополе ) . Наистина човек трябва да е изключително тъп , за да сравнява случаите Локомотив и Белбъжд или Берое и Олимпик с тоя с ЦСКА - София ( София ) , Защото там има обединяване между 2 отбора , а бившия ЦСКА не се е обединявал нито с Чавдар ( Етрополе ) , нито с Литекс ( Ловеч ) и няма нищо общо със създадения на база тия 2 отбора нов отбор ЦСКА - София ( София ) . А ако беше малко по - грамотен щеше да прочетеш , че най - голямата част от коментарите ми - 906 бр . са за отбора на Берое .


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 146 госта