Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9238
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот bubka » 09 дек 2019 22:33

goshopileto написа:Значи въпросният Енев е уволнен заради коментар на мача Лудогорец-Локомотив, но не уволнен веднага, а след половин месец, като междувременно е коментирал и други мачове.


Ако все пак си беше направил труда да се справиш с адблока :lol: и да прочетеш преди да коментираш :roll: щеше да знаеш, че е свален от ефир още за следващия мач, а след това не е допуснат до екипа, отразяващи последният кръг....така че не - междувременно не е коментирал други мачове.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

goshopileto
Мнения: 546
Регистриран на: 30 авг 2019 19:38

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот goshopileto » 09 дек 2019 22:36

Адблокът не е мой проблем, а на сайта, който в един момент се явява радетел за свободата на словото, а в друг потъква правото на информация.
Ако зависи от мен, всички журналисти, които упорито твърдят, че ЦСКА-София е ЦСКА са за уволнение, защото повтарят и разпространяват лъжлива информация, при това не неволно, а с умисъл.
Последна промяна от goshopileto на 09 дек 2019 22:42, променено общо 3 пъти.
[rimg]https://a.radikal.ru/a15/2002/e5/6301ddc0a894.gif[/rimg]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9238
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот bubka » 09 дек 2019 22:37

reddevil80 написа:
bubka написа:
reddevil80 написа:
Собствено мнение може да има вкъщи, на работа трябва да е професионалист.


reddevil80 написа:... Собствено мнение ...


Аз говоря за твоето собствено мнение, не това на журналиста, не четеш. Решаваш, че България е на 111-то място, не защото множество независими неправителствени организации извън пределите на БГ са ни разбрали отдавна, че за нищо не ставаме, а защото си си изградил някаква собствена имагинерна представа, в която даден човек не те кефи и спрямо това проектираш върху цялата държава :o :shock: :shock: :shock: .Logic????? No logic here.... :(

И да, човека го уволняват точно защото е професионалист - защото видя съответната ситуация и изкоментира съвсем професионално, както би направил всеки друг западноевропейски коментатор - "Ето как Томашевич поведе тук топката и Сисиньо го спъна. При това в наказателното поле – това трябваше да е дузпа". Край. Точка. За това в България уволняват - да коментираш обективно и безпристрастно дадена ситуация. Срам!

И какви са тея глупости, дето си написал за ЦСКА, даже не съм те чел докрай. Цялото това нещо щеше да има смисъл, ако го бяха уволнили след коментар/поредица коментари във връзка с ЦСКА, а не заради конкретен единичен коментар в трети мач, който сам по себе си няма ама абсолютно никакво отношение с червените :shock: :shock: .


знаеш ли защо си изфирясал за мен! Защото когато ти подхвърлят, че някой е уволнен заради една ситуация, а това е излязло от въпросният уволнен журналист, и го повторят 100 медии, че е така, то някак се превръща в истина за тях. А когато има и ей такива баламурници като теб, които наистина да повярват на това. Пак ти казвам, че той е уволнен, защото когато коментира тази ситуация, не трябва да мълчи за отмененият гол за Лудогорец от несъществуваща засада няколко минути по-късно или други грешки на съдията. Съдиите са хора, а от неговата уста излиза, че трябва да са безгрешни роботи, които умишлено грешат в полза на по-силният. Ако са му я споменали само тази ситуация, и не са споменали грешките му, които пак казвам са очебийно умишлени в полза на конкретен отбор или формиращи мнение или омраза към друг, то това е основното което е трябвало да му обърнат внимание. Тяхна грешка е, и ако са пропуснали това, то той спокойно вече може да си играе мръсно по медиите, да се изкарва жертва едва ли не, че и драми да има относно това негово уволнение във форуми да пишем за него. Лека вечер на всички!



Ей, Богу! :shock: :shock: :shock: За толкова години в този форум съм виждал какви ли не тежки психически случаи. Тебе нещо съм те пропуснал. Откъде се взе? Имаш малко мнения, явно заради това. Пази си ги малко на брой, та да не ти се смеят хората.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9238
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот bubka » 09 дек 2019 22:40

goshopileto написа:
bubka написа:
goshopileto написа:Значи въпросният Енев е уволнен заради коментар на мача Лудогорец-Локомотив, но не уволнен веднага, а след половин месец, като междувременно е коментирал и други мачове.


Ако все пак си беше направил труда да се справиш с адблока :lol: и да прочетеш преди да коментираш :roll: щеше да знаеш, че е свален от ефир още за следващия мач, а след това не е допуснат до екипа, отразяващи последният кръг....така че не - междувременно не е коментирал други мачове.


Как е коментирал Арда-ЦСКА-София тогава?
Адблокът не е мой проблем, а на сайта Факти, но ти И това не си разбрал!


Има го не само във Факти. И на много други места. Ти явно това не си разбрал.

И на мен ми е проблем монополът на делиорманските медии, но си търся и алтернативни източници, не само такива контролирани от вашия благодетел.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот reddevil80 » 09 дек 2019 22:52

bubka написа:
goshopileto написа:
bubka написа:
goshopileto написа:Значи въпросният Енев е уволнен заради коментар на мача Лудогорец-Локомотив, но не уволнен веднага, а след половин месец, като междувременно е коментирал и други мачове.


Ако все пак си беше направил труда да се справиш с адблока :lol: и да прочетеш преди да коментираш :roll: щеше да знаеш, че е свален от ефир още за следващия мач, а след това не е допуснат до екипа, отразяващи последният кръг....така че не - междувременно не е коментирал други мачове.


Как е коментирал Арда-ЦСКА-София тогава?
Адблокът не е мой проблем, а на сайта Факти, но ти И това не си разбрал!


Има го не само във Факти. И на много други места. Ти явно това не си разбрал.

И на мен ми е проблем монополът на делиорманските медии, но си търся и алтернативни източници, не само такива контролирани от вашия благодетел.



не е коментирал Арда-Цска_София от вчера, вчера го коментира друг, но той беше в същият тон, това искам да кажа, че и тоя не беше журналист, т.к. не коментираше истината, а си измисляше. Това е срамното, ако гледате ще видите, че съм прав. Не слушайте само и не повтарятейте като папагали, гледайте и мислете. Ако отново не ви се получава, сменете спорта
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

goshopileto
Мнения: 546
Регистриран на: 30 авг 2019 19:38

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот goshopileto » 09 дек 2019 23:02

bubka написа:
goshopileto написа:
bubka написа:
goshopileto написа:Значи въпросният Енев е уволнен заради коментар на мача Лудогорец-Локомотив, но не уволнен веднага, а след половин месец, като междувременно е коментирал и други мачове.


Ако все пак си беше направил труда да се справиш с адблока :lol: и да прочетеш преди да коментираш :roll: щеше да знаеш, че е свален от ефир още за следващия мач, а след това не е допуснат до екипа, отразяващи последният кръг....така че не - междувременно не е коментирал други мачове.


Как е коментирал Арда-ЦСКА-София тогава?
Адблокът не е мой проблем, а на сайта Факти, но ти И това не си разбрал!


Има го не само във Факти. И на много други места. Ти явно това не си разбрал.

И на мен ми е проблем монополът на делиорманските медии, но си търся и алтернативни източници, не само такива контролирани от вашия благодетел.


Проблем не са ти медиите, а това, че и с новия любим отбор не можете да хванете ръка да сте шампиони, а така приветствахте идването на Литекс в София и на Ганчев в частност.
Надявам се някой ден и у нас да стане като в Англия и да престанат коментиранията на съдии и футболен съюз от президенти, треньори и играчи, както и да престанат поръчковите съдийства, защото ги има, и не са само от един отбор, както се опитвате да го изкарате някои фенове.
[rimg]https://a.radikal.ru/a15/2002/e5/6301ddc0a894.gif[/rimg]

Chivas
Мнения: 137
Регистриран на: 15 сеп 2010 12:57
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот Chivas » 10 дек 2019 07:50

Малко инфо за всички капацитети - какво значи свобода на словото? - Изразява се в свободата на всеки да изказва публично мнението и възгледите си без намеса и натиск от страна на властта, упражняване на цензура или налагане на наказание.

Ето затова сме на 111-то място, защото вие нямате и идея за какво говорим въобще тук.. за вас единственото важно е, че журналистът Енев НЕ нарича ЦСКА с имена като ЦСКА-София, Микре, ГМО-то и т.н... Но за вас няма никакво значение, че никой не нарича Локо Пловдив - Велбъжд, Берое - Олимпик Галата, Ботев Пловдив - Металик Сопот, че Пирин е фалирал 1547 пъти, че Лудогорец не е основан през 1945, а преди 10-тина години и т.н. и т.н. Двоен стандарт? Лицемерие? Избирателна памет? Наричайте си го както си искате. Вие по-умни и щастливи от това няма да станете, а аз по-глупав и нещастен - също.
ЦСКА - На терена и в живота !!!

Gepet
Мнения: 16
Регистриран на: 13 юни 2019 22:05
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот Gepet » 10 дек 2019 10:38

Доста съм изненадан от оценката за Енев от голяма част от прежде изказалите се?!Този е абсолютно измислен журналист ,един от плеядата недорасляци соросоиди свели журналистиката в случая спортната до поръчкова?!Момче което демонстрираше обвързаноста си.Това не значи ,че толерирам подхода на Киро Гела,напротив без това да променя мнението ми за несретника! ;)

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот reddevil80 » 10 дек 2019 10:59

Chivas написа:Малко инфо за всички капацитети - какво значи свобода на словото? - Изразява се в свободата на всеки да изказва публично мнението и възгледите си без намеса и натиск от страна на властта, упражняване на цензура или налагане на наказание.

Ето затова сме на 111-то място, защото вие нямате и идея за какво говорим въобще тук.. за вас единственото важно е, че журналистът Енев НЕ нарича ЦСКА с имена като ЦСКА-София, Микре, ГМО-то и т.н... Но за вас няма никакво значение, че никой не нарича Локо Пловдив - Велбъжд, Берое - Олимпик Галата, Ботев Пловдив - Металик Сопот, че Пирин е фалирал 1547 пъти, че Лудогорец не е основан през 1945, а преди 10-тина години и т.н. и т.н. Двоен стандарт? Лицемерие? Избирателна памет? Наричайте си го както си искате. Вие по-умни и щастливи от това няма да станете, а аз по-глупав и нещастен - също.

За каква свобода на словото говорите, вие наред ли сте? Коментаторът е журналист, който предава от мястото на събитието. Който не знае значението на думата журналист, да си го провери. Та за свободия на словото тук няма място. Ако иска да изкаже мнението си, да го направи където трябва, статийка в сайт, колонка във вестник, коментарно студио в телевизия където иска, но при репортаж от мястото да ме извинява, доста елементарен опит за влияние. Не се подавайте на глупавите коментари в dsport или в спортното шоу на Дарик. Там тълкуват свободата на словото, както дявола евангелието
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9238
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Илиян Енев принуден да напусне "Нова Броудкастинг Груп" заради "Лудогорец"

Мнениеот bubka » 10 дек 2019 11:09

reddevil80 написа:За каква свобода на словото говорите, вие наред ли сте? Коментаторът е журналист, който предава от мястото на събитието. Който не знае значението на думата журналист, да си го провери. Та за свободия на словото тук няма място. Ако иска да изкаже мнението си, да го направи където трябва, статийка в сайт, колонка във вестник, коментарно студио в телевизия където иска, но при репортаж от мястото да ме извинява, доста елементарен опит за влияние. Не се подавайте на глупавите коментари в dsport или в спортното шоу на Дарик. Там тълкуват свободата на словото, както дявола евангелието


Ужасяващо..... :( :( :( :( . Ти си уникално тъп, бате......

Значи, ако след края на мача в коментарното студио каже: "при съответната ситуация трябваше да се отсъди дузпа за Локо Пловдив" може, но ако го е отбелязал в хода на срещата в момента на самото положение е какво?.. свободия?..и трябва да го уволнят за това???????...при положение, че обективната истина, която видя цяла България, освен зеленоочилатковците, беше, че дузпа наистина имаше. Тебе от коя психиатрия те извадиха, бе. Мале, мале....Заради утайки като теб сме зле като държава....дори не заради некадърни политици, а заради такова простолюдие като тебе :shock: :shock: :shock:
Последна промяна от bubka на 10 дек 2019 11:16, променено общо 2 пъти.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: JACKO и 153 госта