Наглеци ли са българските спортни програми?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Red Warrior » 18 юни 2019 15:30

Аз от самото начало не съм плащал по принципни съображения, но сега като гледам каква наглост е настанала нямам думи. Съгласен съм, че има един контингент от зрители, на които им дерат кожите. То поне да бяха вкарали ППЛ, ШЛ, ВЛ и ПД в два платени канала и толкова, а сега не знам колко са? Седем ли осем ли. Голям мазохизъм, но не е луд който яде баницата, а който му я дава. Аз си ходя на домакинските мачове на "Армията", а за гостуванията и чуждите първенства си плащам за интернет все пак. Пари на КИРО ТВ не давам :!:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

redchampions
Мнения: 224
Регистриран на: 13 май 2008 09:29
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот redchampions » 18 юни 2019 15:32

Аз съм на Виваком IPTV и не платих никаква неустойка. Изпратиха ми SMS, че цената на Диема Екстра се вдига и мога да се откажа без неустойка до 30 дни от датата на увеличението. И няма нищо ненормално в това - подписал съм договор за 2 години и в него пише, че ще плащам 6.99лв за Диема Екстра. След като те (Нова) едностранно променят договора, нормално е ако не искам да не се съглася. Така и направих - отказах се само от Диема Екстра без неустойка и договорът ми си продължава без нея.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот galin56 » 18 юни 2019 15:55

filo_123 написа:Който е фен на футбола 1-2 лева отгоре няма да го срутят, затова темата според мен е излишна. Ако заведеш детето си на стадиона и гледаш 90 мин. нашите некадърници, без значение за кой клуб става въпрос или националния ще даде 20 лева, колкото е абонамента за 2-3 месеца, през които можеш да гледаш висококачествен футбол. :)

Не е точно така. Аз не съм фен на футбола кой знае какъв последните години и въпреки това си плащах в началото(какво начало и сега платих за май последно) , защото можеше да ми се пригледа някой мач. Може би да е било 2 години най-много беше 3лв. После 4, 5 ,6 7, сега 8 до нова година 10лв. Е инфлация - хубаво , а ма на мен заплатата ми за последните 2 години не е скочила 3 пъти. Не че не мога и 10лв да дам но не е нормално на едно нещо за 2 години да му вдигнеш цената 3 пъти. А като дават българското първенство и най-елементарна статистика не могат да направят с владеенето на топката дори, да не говорим някакви други. Добре че английското само го препредават иначе и там ще е излагация.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот tornadooo » 18 юни 2019 16:58

Хайде дано ви дойде акъла най после. Наистина не ви разбирам, и както и аз съм казвал въпроса е принципен не е до парите. Нека доят наивните крави, нека ви дерат кожите докато нищо не остане. Имам си бърз нет, имам си огромен монитор, имам си стриймове безброй...кой е бонака сега?

Радо
Мнения: 612
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Радо » 18 юни 2019 17:18

dindan написа:Вижте какво получих днес по имейл от кабелния оператор в Русе:
Уважаеми потребители,
Поради промяна в ценовите условия на Нова Броудкастинг Груп и „А1 БЪЛГАРИЯ“ ЕАД, считано от 01.07.2019 влизат в сила следните промени:
- месечният абонамент за пакет Diema Extra, включващ каналите Diema Sport, Diema Sport 2 и Trace Sport Stars, ще струва 7,99 лв./мес. с ДДС.
- месечният абонамент за пакет Max Sport, включващ каналите Max Sport 1, Max Sport 2, Max Sport 3 и Max Sport 4, ще струва 5,99 лв./мес. с ДДС.

Промяната ще засегне всички съществуващи и нови абонати ползващи допълнителен пакет Diema Extra и/или Max Sport.

"Нетуоркс България" ЕООД ще продължи да удовлетворява желанието и интереса на своите потребители и ще продължи да предоставя и разпространява програмите включени в пакетите Diema Extra и Max Sport в своята мрежа. Запазвайки своите положителни политики и практики спрямо клиентите си, всички потебители на пакет Diema Extra ще продължат да ползват безплатно своят бонус безжичен Wi-Fi акаунт за мобилен интернет.

Е не са ли нагли,аз ги спирам!

Радо
Мнения: 612
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Радо » 18 юни 2019 17:19

И аз го получих от Мтел сега А1.

bluesupport
Мнения: 260
Регистриран на: 16 май 2008 15:56
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот bluesupport » 18 юни 2019 18:06

Както се изказаха няколко човека по-горе - въпросът е принципен! Никога не съм плащал на Киро Гела и няма да го направя. В нета има достатъчно качествени стриймове, ако на човек му се гледат мачове. На А1 също не гледам програмите просто, защото са супер нагли и още по-нагло лъжат клиентите си. На всичкото отгоре от години имат картелно споразумение с останалите оператори и всяка година си вдигат таксите.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот NOMER14 » 18 юни 2019 19:17

Уважаеми фенове,
Освен Диемите, Максовете и Евроспорт какви други програми гледате? Детски, недетски, чалги, животни, псевдоисторически?

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот защо » 18 юни 2019 19:46

redchampions написа:Аз съм на Виваком IPTV и не платих никаква неустойка. Изпратиха ми SMS, че цената на Диема Екстра се вдига и мога да се откажа без неустойка до 30 дни от датата на увеличението. И няма нищо ненормално в това - подписал съм договор за 2 години и в него пише, че ще плащам 6.99лв за Диема Екстра. След като те (Нова) едностранно променят договора, нормално е ако не искам да не се съглася. Така и направих - отказах се само от Диема Екстра без неустойка и договорът ми си продължава без нея.

Нещо не ми е ясно, аз не си плащам изобщо за телевизия, щото в нета мога да гледам каквото си искам, та верно ли има фиксирана цена в договора? Щото тогава би трябвало те да ти дължат неустойка. Иначе, и ти можеш да им пратиш есемес, че цената пада на 1,99 и ако не са съгласни, могат да се откажат от договора.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

redchampions
Мнения: 224
Регистриран на: 13 май 2008 09:29
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот redchampions » 18 юни 2019 20:51

Ха, прав си :) За това пък хич не съм се замислял, че те променят договора едностранно. Радостта от това да лиша Киро от моите пари надделя :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56 и 26 госта