Наглеци ли са българските спортни програми?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот metodito » 18 юни 2019 21:54

dindan написа:
doktora25 написа:Аз когато ви го говорех, че трябва да ги спрем тия неща в зародиш и никой за нищо подобно да не плаща вие си го местехте от единия крачол в другия. Без оплаквания, много моля. Сега чакаме Шампионската лига по Войо.

Е къде да гледаме,писна ми да търся стриймове които забиват.

А при мен не забиват. С каква програма гледаш? Ако е flash/html, забрави. Това е жива мъка. С AcePlayer много рядко имам грижи. Все още се и намират "сопки" също. Да са живи и здрави руските хора, че инак никакъв международен футбол не мога гледам.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 19 юни 2019 08:59

Отговора е само един и той е ясен : Докато ги плащаме, ще стават все по-нагли и по-скъпи !

Като доказано гнусен народ, има у нас, българите, типични балканско-ориенталски черти.... Селските комплексари, измислените новобогаташи и въобще всякакви комплексирани отрепки, обичат да казват : Дреме ми на дедовия, и 200 лева да стане, ще си плащам, защото мога.

Веднага след "демокрацията", се появиха разни утайки, които забогатяха, експлоатирайки желанието на булгаристанчето да е повече от другите, да се покаже, да се изтъкне, да демонстрира благосъстояние и т.н. Така се появиха Евгени Минчев, "стилист" Капанов, Дим Дуков и др. Последните двама отвориха фризьорски салони в центъра на София. И двамата бяха абсолютни некадърници като фризьори, но прическите в техните салони струваха 200-300 лв. и това привличаше вкякакви коври, мутреси, гаджета на бизнесмени, певачки, манекенки и др. в техните салони.
С една единствена цел - за да могат после, седнали в някое модерно заведение, да кажат на приятелките си : А пък вчера, като бях при Капанов....

Ако бяхме единни като поляците по времето на Солидарност и Лех Валенса, можеше и да стане нещо, но не сме, и цените ще си растат точно както си искат от каналите. А ние ще си протестираме иззад компютрите и после тихичко, чинно ще си плащаме.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот insaneboy1 » 19 юни 2019 09:52

Спирайте ги бел пичове. Като толкова искате да го гледате по ТВ си купете един HDMI кабел, свързвайте лаптопа и си гледайте мачовете на телевизора. Не е нормално с тия тъпи студия, коментатори и една висша лига диемаджиите да искат толкова пари. А сега въпросът ми е 3 месеца като няма мачове диемаджиите какво предават? Нищо. Обаче таксата си я плащаш, защото го направиха задължително с договор. Макс Спорт същата история. Вече и Шампионска лига платена... Не е нормално цялата ми кабеларка да е 100+ канала за 10 кинта, а да плащам за два допълнителни канала още 14 лв. Та той един месец интернет е толкова.

Предполагам сега типично по български ще ми се отговори как едно левче увеличение не е нищо (нищо че като ги смятам от вече са 8 лева увеличение), как като българи искаме всичко да гледаме и нищо да не плащаме и поредните заучени фрази в защита на демагозите и олигарсите.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Warped » 19 юни 2019 09:57

Верно е че за тия пари нищо не дават. Обаче има хора като стареца ми дето трябва да гледат по ТВ.
Неразбират нищо от интернет, стриймове и тн .
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 19 юни 2019 10:26

Според мен, не всички оператори са на договор, само ти говорят простотии, че да изглежда така.... Аз на вилата съм с Булсатком и си плащам както ТВ, така и Диемите месец за месец.

Може би, защото като се включвах преди 10-тина години, Булсатком имаше такава опция и си купих цялото оборудване в началото, в брой, така че, сега и антената, и кабелите и приемниците са си мои, нямам договор, само отивам с офиса им и казвам - плащам ТВ за Март и Април и Диемата за Април... Ако зимата не съм плащал 3-4 месеца, напролет ми взимат 3 лв. такса за включване, и то само за ТВ, за Диемата няма такси, това е.

Този месец ми изтече договора с Вива за ТВ и НЕТ. Питах в офиса им може ли абонамента ми да не вскючва Диемите, а да ги плащам отделно, месец за месец, каза че може, но не било препоръчително.... :lol:
Така че, питайте настойчиво и не се оставяйте некви селянчета да ви превъртят с абонаменти.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот NOMER14 » 19 юни 2019 21:35

Сигналът от ТВ-то закъснява с около 5 секунди. Стриймовете с много повече - 20-40 секунди. Е, как да залагаме на живо по стриймове?
Защо не коментирате, че Нова не дава от половин година дартс?


favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот favaca8888 » 09 мар 2021 18:39

Като данъкоплатец на тая територия искам Държавата ,чрез БНТ 1 /2/3/4 да ми дава български футбол БЕЗПЛАТНО!

Чуждопоклонниците да се оправят и да си плащат.Аз 2 пъти няма да им плащам.
Призовавам никой да не плаща на Домус ага повече! Некадърна,крадлива и лъжлива делиорманска мастия !!!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот ImmortaL_1000 » 22 мар 2021 19:36

Много ясно точат пари от нас за глути .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот dindan » 10 май 2021 12:47

Някой ако има добра алтернатива нека сподели.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast



Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта