Наглеци ли са българските спортни програми?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот dindan » 17 юни 2019 19:53

Вижте какво получих днес по имейл от кабелния оператор в Русе:
Уважаеми потребители,
Поради промяна в ценовите условия на Нова Броудкастинг Груп и „А1 БЪЛГАРИЯ“ ЕАД, считано от 01.07.2019 влизат в сила следните промени:
- месечният абонамент за пакет Diema Extra, включващ каналите Diema Sport, Diema Sport 2 и Trace Sport Stars, ще струва 7,99 лв./мес. с ДДС.
- месечният абонамент за пакет Max Sport, включващ каналите Max Sport 1, Max Sport 2, Max Sport 3 и Max Sport 4, ще струва 5,99 лв./мес. с ДДС.

Промяната ще засегне всички съществуващи и нови абонати ползващи допълнителен пакет Diema Extra и/или Max Sport.

"Нетуоркс България" ЕООД ще продължи да удовлетворява желанието и интереса на своите потребители и ще продължи да предоставя и разпространява програмите включени в пакетите Diema Extra и Max Sport в своята мрежа. Запазвайки своите положителни политики и практики спрямо клиентите си, всички потебители на пакет Diema Extra ще продължат да ползват безплатно своят бонус безжичен Wi-Fi акаунт за мобилен интернет.

Е не са ли нагли,аз ги спирам!
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Eminem » 17 юни 2019 20:01

8лв за диема е напълно незаслужена и нереална цена, т.е трябва да е под 8.
Пакетите скоро ще станат 10 лв.

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот dindan » 17 юни 2019 20:08

И наглеците на Киро не са го обявили на сайта си още.
Ще има много изненадани,и дано има отлив.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast


Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот doktora25 » 17 юни 2019 20:19

Аз когато ви го говорех, че трябва да ги спрем тия неща в зародиш и никой за нищо подобно да не плаща вие си го местехте от единия крачол в другия. Без оплаквания, много моля. Сега чакаме Шампионската лига по Войо.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот dindan » 17 юни 2019 20:41

doktora25 написа:Аз когато ви го говорех, че трябва да ги спрем тия неща в зародиш и никой за нищо подобно да не плаща вие си го местехте от единия крачол в другия. Без оплаквания, много моля. Сега чакаме Шампионската лига по Войо.

Е къде да гледаме,писна ми да търся стриймове които забиват.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast


Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот galin56 » 17 юни 2019 21:44

Ми май от тая година може и аз да го спирам. При положение, че не съм от най-запалените фенове и на месец гледам максимум 3-4 мача от Англия и България ... Да давам по 10 лева при положение че останалите ми 150-200 канала на кабелната за 2 телевизора са 20лв. То като се замислиш ако ги даваш за билети или нещо подобно са малко, но 10 лева за един канал а за 150 канала 20 лева, нещо ми се вижда несъразмерно голяма цена за българския пазар.
И то щом аз се замислям дето 10 лева не са ми проблем на месец, представям повечето хора как разсъждават, за които 10 лева не е толкова малко.

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот dindan » 17 юни 2019 21:58

Там е работата,че вече не са 10 лева,а 14,всяка година ги вдигат.
И Ако предлагат нещо ново да се замисля,но заради едни англичани да давам 8 лева,забрави,френски,български,и там други измислени дето дават по Диема не гледам.
може само заради шампионската лига да си пусна Макса от септември.
Ще мислим и търсим решение Dark net.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast


gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот gkostadinov » 18 юни 2019 00:47

Сръбските канали Арена Спорт и Спортклуб дават всичкия спорт от целия свят без пари, Румънските Digi Sport пак дават доста спорт.. програмата на тях не им знам точно, но мисля и те са без пари.
Тук разбира се гледаме как е в развитите държави Англия например, където се плаща за мачовете.. ама кое по-точно ни е като Англия та да се угледаме в тях ? :lol:
В Боколандия единственото сигурно нещо е стриганайето на българите навсякъде и всички нива.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот Непринуден » 18 юни 2019 03:14

gkostadinov написа:Сръбските канали Арена Спорт и Спортклуб дават всичкия спорт от целия свят без пари, Румънските Digi Sport пак дават доста спорт.. програмата на тях не им знам точно, но мисля и те са без пари.
Тук разбира се гледаме как е в развитите държави Англия например, където се плаща за мачовете.. ама кое по-точно ни е като Англия та да се угледаме в тях ? :lol:


Националния отбор! И техния и нашия не се вписват с балансираната квалификационна група, където общо взето останалите са с някакви (по-големи или по-малки) шансове, а мачовете и на англичаните и на българите са безмислени и ясни.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Наглеци ли са българските спортни програми?

Мнениеот vg_vasilev » 18 юни 2019 09:42

Да, наглеци са.
Плащаш за Диема Спорт 2, по която дават мачове , но не всички и правят тъпи анализи от рода брой вдишвания на играчите . Към нея кои други програми са пълнеж? Диема, Диема Спорт 1 , Диема Фемили, Ринг. Отделно мачовете ги разхвърлят и по Нова Спорт, БТВ, БТВ Екшън. А сега набиха и още 5 Мтелски програми.
И когато почне мач имаш 20 програми, по които евентуално би могъл да почне мача. Отделно , че времената за провеждане на мачове са безумни.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта