Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Ще гласувате ли на евроизборите и за кого

Анкетата завърши на 26 май 2019 19:30

ГЕРБ - СДС
76
24%
БСП за България
64
20%
ДПС
3
1%
ВМРО - БНД
17
5%
Демократична България - Обединение
34
11%
Воля - Българските родолюбци
6
2%
Друга партия, коалиция, или независим кандидат
37
11%
Не подкрепям никого
25
8%
Няма да гласувам
61
19%
 
Общо гласове: 323

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот POPCORN » 20 май 2019 08:36

bsz1916 написа:Аз засега не виждам друг освен Десислава Иванчева , който да е показал че се бори срещу МАФИЯТА . Ако реша да гласувам , вероятно ще е за нея .

иванчева като и видиш физиономията и ти става ясно каква хитра п...а е . тя ако не е взимала пари и искала да се облажи, аз съм трамвай :) :)
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот WPWW » 20 май 2019 09:21

Тоя народец на луната ли живее, не разбрахте ли, че Борисов е марионетка на Пеевски, та още повтаряте ако не е герб щели да са бсп-дпс... Свинчо диктува на Прасчо. Държи го с компромати, един от които е Мишо Бирата, тогава Пеевски се е намесил и е спасил Боко от затвор. Разбирам да нямат интернет хорицата, но при цялата информация и всички криминални деяния на Боко, гласоподавателите му трябва да се вкарат в психодиспансер за умствено изостанали.

"Троловете на Шиши", това е обозначение за привържениците на двуглавата свиня Боко-Пеевски.

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот anker1878 » 20 май 2019 09:38

От 29 години винаги гласувам . Винаги за СДС . Тази кампания с № 12.


Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот vg_vasilev » 20 май 2019 11:26

bsz1916 написа:Аз засега не виждам друг освен Десислава Иванчева , който да е показал че се бори срещу МАФИЯТА . Ако реша да гласувам , вероятно ще е за нея .


Ако я познаваше лично надали би мислил така.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот Warped » 20 май 2019 15:35

Ако Пищова се кандидатира ще гласувам за него.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот Alex » 20 май 2019 17:07

Ама аз не съм казал, че Иванчева е чиста като бистра вода. Казвам, че жената на проурора си е купила апартамент от основния свидетел по делото за цена на половината на данъчната оценка и че тоя арест и всичко, което се случи след това е явна гавра с държавата и показва, че прокуратурата ни е инструмент на мафията да смачка всички неудобни в държавата

На фона на другите възможни избори (не съм запознат с независимите кандидати), тя ми е фаворит... Най-малкото за да започне леко да се подяжда тая огромна организирана И ЦИНИЧНО БЕЗСРАМНА престъпна група, която в момента е овладяла всички системи в държавата.
Защото няма какво да се лъжем. ГЕРБ, ДПС, БСП и т.н. са ЕДНО нещо, субсидирано от ЕДНА група от хора, която е овладяла цялата държава и само разпределя функции на подопечните си. Виждаме, че такова нещо като съд/прокуратура и каквото и да било напрактика не съществува в България. Има сложени хора, които получават директни заповеди от тези, които са ги сложили там.

И не си правете илюзии, че като спирате автобуси с турци или като гласувате за националисти променята нещо. Те са едно, водят битка по между си, за да вханат по-голям процент от работодателя им после, които е един и същ. Същото е и с ГЕРБ и БСП, те не са във война. Имаме нужда от управляваща парти и от много гнусна и противна опозиция, с която управляващата партия да плаши народа, че това им е единствената алтернатива, а реално и двете са на подчинение на едно и също място. (представете си един град и вие сте човекът, който доставя наркотиците... вас не ви интересува коя групировка ще ги продава по улиците, стига да върви търговията и да няма проблеми. Вие снабдявате и едните, и другите... Та същото е и с държавата и партиите. И хората получават фалшивото усещане за контрол, че като гласуват за едните и псуват другите, променят нещо... Еми не... Мафията притежава и управляващите и опозицията и така си гарантира, че това е нейната държава... а кой "продава наркотиците" тоя мандат не е от такова значение... И затова всички казват, че живеем в овладяна държава)
[center]Изображение[/center]

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот Вълчан » 20 май 2019 17:59

Тюху тюху тюху.....Единствено Марешки държи фронта.Супер добра цена на лекарства и гориво.И си ги държи въпреки останалите....
Няма вили и апартаменти без пари взети от обкръжението му.......е навремето може би. :mrgreen:

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот Alex » 20 май 2019 18:09

Вълчан написа:Тюху тюху тюху.....Единствено Марешки държи фронта.Супер добра цена на лекарства и гориво.И си ги държи въпреки останалите....
Няма вили и апартаменти без пари взети от обкръжението му.......е навремето може би. :mrgreen:

Не знам дали си наясно, че Марешки държи лекарствата с рекетьорски прийоми от 90-те години... Отвори си аптека с цени по-ниски от неговите и виж какво ще стане...
[center]Изображение[/center]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Ще гласувате ли на евроизборите и за кого?

Мнениеот pomiqr272 » 20 май 2019 19:09

Златко Иванов: Аз не съм гласувал никога и няма да гласувам. Знаеш ли защо? Не искам да правя богати хора, които не са го заслужили. Ставаш определен фактор. Как ставаш фактор? Създаваш партия. Лъжеш хората. Отиваш в парламента. Ставаш богат. Ставаш вътрешен министър. Ставаш министър-председател. Ставаш президент. А добре де, как си станал? Или главен секретар, който ти размахва пръст, като ти си.. Ти си знаеш как си станал главен секретар, а забравяш откъде си тръгнал и казваш на другите нколко са лощи"! Велик.
Последна промяна от pomiqr272 на 20 май 2019 19:20, променено общо 1 път.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 147 госта