С Днём Победы!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

С Днём Победы!

Мнениеот Martin_K » 09 май 2019 08:48

С Днём Победы!
Вечная память и вечная слава героям!

Ако го нямаше този ден, нямаше да я има и Европа.
Слава на народа, изнесъл на плещите си основната тежест на войната!
А ние може да се гордеем, че в края на тази решителна за човечеството война дадохме своя принос за унищожаването на кафявата чума.

https://www.youtube.com/watch?v=qijZwhmhNvo

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 09 май 2019 09:35

СЛАВА НА РУСИЯ !

Изображение

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот WPWW » 09 май 2019 09:46

Нямаше да я има Европа, интересно мнение. Може би Европа скоро няма да я има ако не се появи някой Адолфо.

Mirmex
Мнения: 7
Регистриран на: 01 мар 2012 15:39
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Mirmex » 09 май 2019 10:34

И Вие не знаете какво точно празнувате, слава на Вашите "поробители" властвали над страната ни 45г., а и до ден днешен с техните наследници. Не потъпквайте паметта на дедите ни, хилядите загинали в борбата за един национален идеал за обединение на всички територии населени с хора с българско самосъзнание. Всъщност празнувате загубата на Македония, Тракия, Поморавието, Северна Добруджа, .... "голям празник", "голяма победа"!

kanarche
Мнения: 85
Регистриран на: 15 ное 2010 01:27
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот kanarche » 09 май 2019 10:38

Много лъха на комунистически клишета тази тема! Ден на Победата си е за СССР- една държава, която вече я няма, Русия си приписва всички активи , но последните години все повече се превръща в руски империализъм. Още по- зловещо и цинично е в този ден, на който в Европа се говори за обединение и примирение, да поставиш символ на опустушените Донецка и Луганска области, които Русия постави в ужасяващо положение ми прилича повече на платен репортаж!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 09 май 2019 10:41

Доколкото знам, България е загубила войната и страната ни е била окупирана. Може би в някоя паралелна вселена (в която живее авторчето на темата), нещата са стояли иначе!?... :roll: 8-)
П.П. Колкото до победата, ще видим на кого тя ще се усмихне тази вечер, лично аз съм за отборите, чиито имена започват с "А" - "Арсенал" и "Айнтрахт" (на немски = единство, единодушие, съгласие)... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот kiril.a.d » 09 май 2019 12:15

С днем Победы, дорогие друзя...и вся остальная сволочь! :lol:
Ето, обединих ли ви СССР и Русия? - каква разлика м/у двете?...Ама в Русия назрявал империализъм? - ми няма как да е друго, в отговор на Американския империализъм, заместил Съветския империализъм ;)
То и аз се чудя, защо американците решиха да заместят СССР и да станат Съветски Американски Щати?...
Апропо, за тези които се чудят как съм обединил СССР и Русия - ми с наздравицата!
В СССР - С днем Победы!
В Русия - За Царя, Отчества и вся остальная сволочь, господа офицеры!

...капитане, ти офицер ли си или остольная сволочь? :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: С Днём Победы!

Мнениеот kiril.a.d » 09 май 2019 12:26

Captain Stottlemeyer написа:Доколкото знам, България е загубила войната и страната ни е била окупирана. Може би в някоя паралелна вселена (в която живее авторчето на темата), нещата са стояли иначе!?... :roll: 8-)
П.П. Колкото до победата, ще видим на кого тя ще се усмихне тази вечер, лично аз съм за отборите, чиито имена започват с "А" - "Арсенал" и "Айнтрахт" (на немски = единство, единодушие, съгласие)... 8-)

Бе знаеш ти, ама защо бъркаш знанията си???
Да, България беше окупирана от германците - и се разплащаха тук с фалшиви български лева, печатани в Германия, на стойност 80 000 000 лв!!! Съсипаха ни икономиката и 6-тото място по развитие в света, през 1939 г....
Дядо ми, който е бил директор на банков клон тогава, не ги проклетисваше толкова, колкото баба ми, която си палела печката с тези фалшиви германски лева!
А България е призната за губеща страна - въпреки нашето участие в края на войната и освобождаването на Белград и Будапеща от германците - от същите тези, на които някои днес се радват че не сме БОЛГАРИЯ , а Provincia Bulgarika! - върнахме се 2000 години назад и язък за освободителния поход на Кхан Аспарух...Е, ще чакаме да се роди нов такъв...

Апропо, Капитане, не знам защо живееш в паралелна Вселена, но друг път питай историци, какво-как и защо се е случило на Земята, а не да слушаш политиците, които пишат историята, като победители! - чувал ли си Византия и историците и, какво са писали за Болгария! ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

THE G.A.M.E
Мнения: 49956
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: С Днём Победы!

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 май 2019 13:32

Дядо Сталин е изискал от западните си съюзници България да бъде извадена от плана за възстановяване "Маршал".
Сега можеше да сме със стандарта и икономиката на една Австрия, например, но... "Братята" ни върнаха в 1-ви клас. :|

Така че, тези българи, които в момента не са доволни от икономиката, заплатите и пенсиите си, нека храчат по Дядо Сталин и неговите наследници. 8-)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: С Днём Победы!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 09 май 2019 13:50

Кире, живеем в свободна страна и всеки има право на гледна точка и мнение, което да изразява свободно. Както е казал един велик французин: „Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш“. А понеже си имам по-сериозни занимания, отколкото да водя безсмислени спорове по форумите, ще послушам съвета на един велик руснак: „...Хвалу и клевету приемли равнодушно, и не оспаривай глупца!...“... :lol:
Бъди жив и здрав, празнувай си твоя „ден на победата“, може да пратиш и честитки на внучките на победителите, които обслужват внуците на победените в кварталите с червени фенери в Хамбург и др. градове... 8-)
Аз пък скромно ще отбележа Деня на Европа с нейния химн - „Одата на радостта“.
https://www.youtube.com/watch?v=a23945btJYw
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта