Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9099
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот bubka » 15 окт 2021 23:21

Те сега са се поразвили, даже са официални спонсори на някои европейски отбори, особено по Италия. Искат да си изчистят имиджа и като цяло има много по-малко негативни коментари, отколкото в миналото. Ако ти е още валиден акаунта и имаш все още някакви кинти в него може да ги пробваш.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

BorislavD
Мнения: 5
Регистриран на: 17 мар 2016 10:20
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот BorislavD » 19 окт 2021 16:29

1X-bet са мошеници. Преди няколко години се регистрирах там, поиграх, поспечелих и като се опитах да си изтегля парите, не искаха да ми ги изплатят и след цял ден писане с някакви от екипа им, се съгласиха да ми върнат поне депозита (от смешните 50лв). Затова не съветвам никой да залага там, защото нервите ще са повече от евентуално изплащане на печалба...

Хубаво е че има нови букита, наличието на сезам и 8-те се отразява на баланса. За жалост мен на 10-я ден 8-те ми резнаха бонусите. Понеже бях без бонуси и в 7-те (разбира се след доста време игра, не на 10-я ден), се чудех дали не ползват базата данни за клиенти на 7-те...
Други има ли вече лимитирани в Сезам или 8-те?

Дано с тези alpha не стане същото като със sportingwin - обявяване, че почват и после "безкрайно" чакане на лиценз.
По мое мнение чуждестранните букита не режат за всяко нещо и са по-търпеливи към спечелилите някое и друго стотаче

Поздрави на всички и успехи

mizantrop
Мнения: 508
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 29 окт 2021 20:13

Алфауин отвориха.
Голямо разочарование.Спортната платформа - едно към едно с Уинбет,Сезам и 8888.....
Бонусите - непревземаеми.За началния първо трябва да си загубиш твоя личен баланс,после да въртиш бонуса 6 пъти на 1,60 коеф.
Кешбек 10 % за бг мачове,ако ти губи основния залог,но минимум 10 лв....тоест трябва да заложиш 100,да ги загубиш и тогава ти дават 10 лв.....Тези са абсолютни злета.
Сега кво остава - да чакаме Бетано,Бетуей,Спортингуин (заради борсата) и държавното тото да отвори букмейкър....
Баси загубеняците.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 31 окт 2021 21:30

mizantrop написа:Алфауин отвориха.
Голямо разочарование.Спортната платформа - едно към едно с Уинбет,Сезам и 8888.....
Бонусите - непревземаеми.За началния първо трябва да си загубиш твоя личен баланс,после да въртиш бонуса 6 пъти на 1,60 коеф.
Кешбек 10 % за бг мачове,ако ти губи основния залог,но минимум 10 лв....тоест трябва да заложиш 100,да ги загубиш и тогава ти дават 10 лв.....Тези са абсолютни злета.
Сега кво остава - да чакаме Бетано,Бетуей,Спортингуин (заради борсата) и държавното тото да отвори букмейкър....
Баси загубеняците.

Каква е тази схема, поясни ако обичаш, даскале. Какво значи кешбек ако ти губи основния залог и какво е основен залог, това не е да затвориш залог (кешаут), нали? :oops:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

mizantrop
Мнения: 508
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 01 ное 2021 07:55

Кешбек е един уж бонус,който на практика е неизпълним....
Това е разликата между спечелени и загубени залози за определен период (за ден,да кажем),която ако е минус - получаваш тази разлика в бонус-баланса....да кажем вчера си на минус 20 лева - дават ти 20 лева,които трябва да превъртиш 5-6 пъти...обаче тъпото е че можеш да ги залагаш едва когато си занулиш реалния баланс,и то има срок - да кажем седмица.В 8888 обаче тоя кешбек е 100 %,докато при тия алфа - 10 %.
Значи ако да кажем имаш в момента 200 лв твои пари в баланса и ти дадат 20 лв кешбек,трябва да си изиграеш твоя баланс до нула,едва тогава можеш да залагаш тия 20 лв кешбек....ама ако е в алфата - 10 % са 2 лв....изиграваш си твоите 200 до нула,за да ти дадат 2 лв,които трябва да превърташ 6 пъти на 1,60 коеф. - не е ли тъпо ! :)
Ако пък решиш да си изтеглиш 200-те лева губиш бонуса кешбек :)
Същото е и с началния бонус в алфауин - първо трябва да загубиш реалния си баланс,едва тогава почваш да превърташ бонуса....докато при другите букмейкъри не е така.Явно спортните залози не са им приоритет,щом такива рестриктивни бонуси дават.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 04 ное 2021 09:24

Пичове, имам сериозни подозрения, че 8888 дават бонусите, или по-конкретно игрите за бонуси, на индивидуално ниво. Тоест, всекиму възможност за определен залог и рвспективно - всекиму индивидуален бонус. Кажете, моля ви, какво ви предлага 8888 за днес, питам само за оферти футбол. На мен ми дава 50% безплатен залог до 10 кинта при колонка от минимум три мача от ЕКТ и минимален общ коефициент 1.5. Също така ми дава машинки за всеки гол в двата мача, ако заложа колонка от минимум 2 събития на мачовете на Зоря Луганск и Спортинг Брага с минимум 20 лева при минимален общ коефициент 1.5. На вас какво ви предлага сайта, с какво ви блазни? Мизантроп, благодаря за горната информация, дано никому не се налага да се възползва от тоя кешбек бонус.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

mizantrop
Мнения: 508
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 04 ное 2021 14:51

Подозренията ти са верни - по първия бонус на мен ми дават 50 % фрийбет до 25 лв,а по втория - минимума ми за залог е 50 лв и игрите,които ще получа са на стойност 0,50 лв.......но общо взето явно се понапълни сайта им и посвиха щедростта на бонусите - в началото на Октомври почти всеки ден ми даваха фрийбет от 20,30,40 и 50 лв без да искат да залагам нищо :)
Даже от месец насам не се е явявала и оферта ''бонус-презареждане''.
Играй в Сезам risk-free има днес.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 04 ное 2021 21:18

Опаааа, какво установих съвсем случайно преди малко. :shock:
Посрещане в B*т3*5. Tука, както знаете, при 2-0 за домакините на залог със знак 1 директно ви се изплаща печалбата и залогът е успешен. Какво става обаче, ако имате и успореден залог Х (нормално да има, покрай посрещането) на същия мач, чийто знак 1 вече е затворен и печалбата ви е изплатена - има ли възможност мачът да завърши 2-2, 3-3? А има ли възможност гостите да се активизират, да върнат един гол за резултат 2-1 и да се вдигне сумата за затваряне на залога Х? 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 04 ное 2021 21:41

За да подплатя горното откритие с реален пример, ще посоча мача Рейндърс - Яблонец. При 2-0 ми затвориха залога като печеливш, но понеже статистически не се виждаше как гостите могат да вкарат гол или два, си затворих хикса на левче. Мачът свърши току що при резултат 2-2. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 ное 2021 21:53

Не знам, ама на Генк - Уест Хям след 30-тата мин. тъча беше 2.5 а "свободният удар 3.25... При 16 поредни залога по 11 лв. на тъч и 8 на "свободен удар" = 13 успешни... И накрая след 80-тата мин. закриха този тип залози. :lol:
Пресметнах, че ако цъках по 26 лв. на тъч+20 на "свободен удар", щях да съм 100+ кинта отгоре. :lol:

В интерес на истината, в големи периоди мача беше накъсан, не при всички двубои човек може да има такъв успех.
Хубаво е при този тип залози, да се гледа мача, за да се види агресивността и дали отборите рискуват в атака.
Щото аутовете и корнерите също може да са често явление, а не е желателно. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ReBorn1982 и 14 госта