Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

dunav84dunav
Мнения: 51
Регистриран на: 21 окт 2018 19:22
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот dunav84dunav » 15 фев 2024 15:36

Вече има не малко инбет пунктове, но за моя голямо съжаление там не се предлагат завишените коефициенти, които има на сайта. Иначе всичко друго си е като в сайта, не са орязани коефициентите. И е с фишове като еврофутбол едно време. А относно меджик бета, там нямат никаква толерантност към схеми и арбове и не стават за дългосрочен партньор. Отделно са груби в чата.

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 15 фев 2024 20:34

Аз живея във В.Търново и още не съм чул тук да има наземен пункт на Инбет.
Но това звучи яко,няма как да има лимит на приносител на фиш :) ...вярвам ще е анонимно.

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jembajemba » 15 фев 2024 20:43

Ето списък: https://inbetsport.com/help/bukmeikyrska-mreja
В самия град Велико Търново не пише да има засега.

dunav84dunav
Мнения: 51
Регистриран на: 21 окт 2018 19:22
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот dunav84dunav » 17 фев 2024 19:06

вчера направих залог в инбет пункт. като еврофутбол едно време е с фишове. само ме притеснява, че има едно правило, че може да анулират залози ако се усъмнят, че има нарочно натрупване на залози на една селекция в различни пунктове.

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 17 фев 2024 19:48

То това е сигурно заради уредени български мачове,понеже имат всички групи в нашия футбол,не виждам причина да ти отменят залог за победа на Ман Сити примерно...
има ли спредовете за играчи баскетбол,или не знаеш....спортингуин днес ми намалиха на 20 лв макс. залог за баскет.

El_Capitano_Puyol
Мнения: 1594
Регистриран на: 21 ное 2023 21:01

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот El_Capitano_Puyol » 17 фев 2024 19:51

Още 2008г. имах акаунт в бета. Сега вече така направиха нещата, че да не печелиш почти нищо, и вече се отказах...
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 17 фев 2024 22:01

Видяхте ли, бре? :shock:
Бет563 пуснали 20 кинта безплатен при залог от 20 лв. на 3+ с минимум 1.5 селекция в клетата ни Ефбет лига. Демек, в най-лошия случай, това в 100% кешбек.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

jokercheto82
Мнения: 93
Регистриран на: 08 юни 2023 18:37
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jokercheto82 » 18 фев 2024 00:15

dunav84dunav написа:вчера направих залог в инбет пункт. като еврофутбол едно време е с фишове. само ме притеснява, че има едно правило, че може да анулират залози ако се усъмнят, че има нарочно натрупване на залози на една селекция в различни пунктове.



То това все едно е в интернет сайтове и новите модерни правила, че могат да си правят каквото искат на база подозрение или защото най просто казано могат да си го позволят...

Мен пък Евербвет ме приключиха, сложиха ми лимит още преди на залог номер 3 докато бях стартирал началният бонус, съответно не бях стигнал да бонус парите и реших да го откажа, въпреки лимита обаче не ми бяха спряли бонусите и забелязах един недостатък на сайта, че ако направих колонка дори единият мач да е на коеф. 1,01 може да слагаш доста повече, но се натрупаха пари и трябваше да заява теглене и получих имейл, че са ми спряни бонусите, жалко защото наистина са много и то добри, поне проблеми с теглене и документи нямах

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 18 фев 2024 07:46

TristaNNN написа:Видяхте ли, бре? :shock:
Бет563 пуснали 20 кинта безплатен при залог от 20 лв. на 3+ с минимум 1.5 селекция в клетата ни Ефбет лига. Демек, в най-лошия случай, това в 100% кешбек.

това при губещ залог ли е ?
при всички положения е супер бонус,подобен на тоя който беше в бетано,където го намалиха на 50 %,със стопроцентов винаги си напред...трябва да проверя обаче на мен дали ми го предлагат,не съм залагал от 4 години в бета,а тогава ми бяха спрели бонусите...

dunav84dunav
Мнения: 51
Регистриран на: 21 окт 2018 19:22
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот dunav84dunav » 18 фев 2024 09:43

jokercheto82 написа:
dunav84dunav написа:вчера направих залог в инбет пункт. като еврофутбол едно време е с фишове. само ме притеснява, че има едно правило, че може да анулират залози ако се усъмнят, че има нарочно натрупване на залози на една селекция в различни пунктове.



То това все едно е в интернет сайтове и новите модерни правила, че могат да си правят каквото искат на база подозрение или защото най просто казано могат да си го позволят...

Мен пък Евербвет ме приключиха, сложиха ми лимит още преди на залог номер 3 докато бях стартирал началният бонус, съответно не бях стигнал да бонус парите и реших да го откажа, въпреки лимита обаче не ми бяха спряли бонусите и забелязах един недостатък на сайта, че ако направих колонка дори единият мач да е на коеф. 1,01 може да слагаш доста повече, но се натрупаха пари и трябваше да заява теглене и получих имейл, че са ми спряни бонусите, жалко защото наистина са много и то добри, поне проблеми с теглене и документи нямах


Аз в евербет съм на 2лв макс бет и дори по-малко ако е висок коефициента. Та искаш да кажеш, че ако добавя селекция на 1.01 и стане колконка ще ми позволи да заложа доста повече от 2лв?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: slash1912 и 178 госта