Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

shaolin300
Мнения: 1
Регистриран на: 05 ное 2018 03:41
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот shaolin300 » 02 юни 2020 15:00

Да, и на мен ми звъняха. Сега е моментът да дръпнат хора и звънят с пълна пара.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17443
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pomiqrat » 02 юни 2020 21:26

Кажете някой залог, с който да изкарам 100 хил., че ми се ходи на Малдивите
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

mizantrop
Мнения: 508
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 03 юни 2020 16:29

На мен пък ефбет ми са сърдити - спряха да ми дават безпл. залози - преди по 5-6 пъти седмично
и на всеки опит за залог ми свалят коеф - има такъв режим,вкарват те в него като почнеш да им светиш в червено :)
...след малко връщат стария коеф. - пак кликаш да заложиш - и пак се завърта жълтото кръгче ''междувременно коефициентът беше променен''
Winbet леко се пооткрехнаха да пускат бонуси за уикендите,но там пък и трите ми акаунта са с лимит 1,95 лв

Чакам нови букита,че това не е живот...вероятно Домусчиев и Пеевски ще направят нов,така мисля
А Божков беше цар - от 'седмиците' съм извадил най-много пари.Язък.

mizantrop
Мнения: 508
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 04 юни 2020 14:54

айде и в бет 365 - лимит....от днес - по 5 лв и нещо максимум ;)

как беше - в бет-а ли не гледаха ай-питата,ако играя с друг акаунт ?

...ден по-късно ми съобщават че съм ''ограничен'' и мога да изтегля всичките си средства...

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 590
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jembajemba » 06 юни 2020 20:05

И аз го знам в бета че не гледат ип-та.

Longjohn
Мнения: 18
Регистриран на: 10 юни 2020 09:40
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот Longjohn » 10 юни 2020 09:49

Палмите - и аз вече съм с лимит 1 лв. Издържаха ме 30 дни. И вече край.

mizantrop
Мнения: 508
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 10 юни 2020 15:33

Longjohn написа:Палмите - и аз вече съм с лимит 1 лв. Издържаха ме 30 дни. И вече край.


най-големите борсуци на света :)
за да нямаш проблеми сигурно трябва да слагаш по 5 мача в колонка минимум...
но така е - като има изобщо глупаци да играят колонки,а те сигурно са над 90 %

най-лошото е че няма един букмейкър като 7777,които предлагаха всекидневни бонуси - че и по 2-3 дневно имаше....там беше парАта :mrgreen:

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 590
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот jembajemba » 10 юни 2020 20:33

Пробвах се и аз в палмса, да видя що ги псуват хората толкова :)

Не заявих никакви бонуси, че съм чувал за патили си. Въпреки това, имаше условие за един път превъртане на парите, в което всъщност има логика. Обаче в комбинация с макс залог левче на ден, е трагедия. Извадих страхотен късмет че получих лимита след като превъртях депозираната сума, иначе да превърташ 700лв примерно с лимит левче на ден, може да сметнете колко дена ще са необходими.

За 15 години по сайтове за залози, това беше най-ужасната ми верификация. На сайта са написали - за верификация качете лична и дебитна карта. Качвам, след малко ме верифицираха. Викам бре - що се оплакват тия хора, не е толкова лош сайтът. Опитвам след няколко дена да тегля - тегленето отказано, искат допълнителна верификация: снимка на мен с личната карта, доказателство за адрес и удостоверение за настоящ адрес/адресна регистрация. Снимам се аз, пращам сметка за ток и оригинален нотариален акт, понеже съм собственик. Обаче не - личната карта приеха, другото греда. Комуналната сметка трябвало да бъде не сметка, а доказателство че съм я платил, с подпис и печат. А аз си плащам по нета, няма печати. Нотариален акт също не може, трябва да отида до общината да си изкарам удостоверение за настоящ адрес, за което имаше и такса даже. Кво да правя, отидох, изкарах и с тая част се оправих. Остана верификацията на адрес (странно защо им трябва и удостоверение за настоящ адрес, и комунална сметка- нали и двете доказват адреса). Платих си таксата за входа в изипей, подписи, печати, всичко, и доволен, им пращам документа. Не щеш ли, получавам пак същия отговор - моля качете комунална сметка... Питам - нали качих, кажете какво не е наред - получавам пак същия отговор да кача сметка, копи пейстнат. Добре че в чата се смилиха над мен - нямало моето име на документа. Не останаха повече сметки за плащане, отидох в банката. Изкарват ми извлечение,тръгвам си доволен, по пътя виждам че адресът е отрязан до вход, така го давала системата. Връщам се в банката, 20 минути всички служители от клона се чудят как да променят адреса в системата, че да излиза целият. Накрая направиха някаква врътка, ама системата щяла да се ъпдейтне чак на следващия ден. Пратих им все пак на палмса извлечението с орязания адрес, те пък взеха че го приеха и ме верифицираха. И горе долу това е, единственият плюс е че отговарят бързо.

С две думи - много са им зле кофициентите и има мегдан, ама са си измислили други начини да те откажат.

mizantrop
Мнения: 508
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 10 юни 2020 21:14

Аз отначало кат се регнах,надъних 5-6 залога арбитражи с по 100 лева - това в рамките на 5-6 дни и ме бамнаха на 1 лев...при това даже не бях излязъл на печалба при тях...бях депозирал 100 лева и имах текуща сметка към 80.
После след 3-4 месеца им писах и се смилиха да ме пускат на 10 лева - направих мисля че два залога - и пак на един лев.Само сингъли,аз колонки не играя.
Веднъж познах в една безплатна игра точния резултат на АЕК Ларнака - Левски 3-0 и наградата беше 50 лв безплатен залог,него нямаше как и и го дадоха.
Преди около месец гледам пак пуснаха безплатна игра за регистрирани потребители - за познаване на точен резултат - всеки ден по един футболен мач....и преди седмица промениха регламента и там - безплатна играта,ама трябвало да имаш реализирани залози за минимум 20 лв седмица назад - което с 1 лев лимит дневно как да стане...
Тия могат да спечелят световна класация за най-лош букмейкър.
А бонуси изобщо не съм опитвал да вземам от тях защото са само безпплатни залози,и то беше по някаква безумна схема - първо 25 % при 100 лв депозит май беше - с луди превъртания,после 50 % при следващи 200 лв депозит и т.н. - и пак повтарям - безплатни залози....
Безплатен залог по принцип се дава еднократно,пълен размер бонус - може да се изисква разиграване....Абсолютна отврат.
А от вчера и при Уинбет гледам бонус за купата на България - безплатен залог с 4-кратно превъртане за седмица...
Това го правят за такива като мен,дето знаят как се крадат бонуси - но принципно е пълно безумие да искаш превъртане на безплатен залог (в който като познаеш си връщат главницата и печелиш само горницата)
А докато още не бях под 'запрещение' съм попадал на много високи ставки в Палмите в сравнение с други букмейкъри и при опит да ги заложа - коеф. моментално падаше - тоест бяха фейк,само да ти хванат окото и да викаш - тия много високи коеф. имат,а реално не могат да се заложат.

Longjohn
Мнения: 18
Регистриран на: 10 юни 2020 09:40
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот Longjohn » 11 юни 2020 08:52

Аз взимах всички възможни бонуси. Мисля че имат пропуск и в лимитирането т.е. как поне да е по висок лимита. Ама накрая и мен ме хванаха. Изтеглих им 4 бонуса за по малко от 30 дни. И аз оплаквам още " седмиците" ама няма да се върне. И борсата и тя замина. Не знам какво остана.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ReBorn1982 и 19 госта