Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 10 яну 2022 19:40

При печеливша схема е най-добре да се ползва борса...с две ръце се кръстя да тръгне Спортингуин.
Държавното тото и те анонсираха още от 2020-та че ще пускат онлайн залози с коеф. но не ми се вярва да стане...би било златна жила,там няма как да те лимитират,щото държавно...те така или иначе последните 5-6 години са на загуба (не знам къде ми се изгубиха емотиконите,да се изхиля)

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 10 яну 2022 21:58

Някой от вас занимавал ли се е със залози на американски футбол ?....нямам предвид мидлинг за различни опции за играчи...този спорт ми е абсолютно непонятен,развитието на играта,правилата - но преди няколко дни имах един залог за краен резултат премач,после го следих на живо по бет 365,примерно отбор А срещу отбор Б,фаворит беше отбор А с коеф. 1,18...нещо такова - за победа срещу 5,00 за отбор Б.....обаче се случи така че аутсайдера все повеждаше,фаворита изравняваше и към края на мача резултата беше 20 на 20....и вече оставаха няколко минути,ми направи впечатление че коефициентите за победа рязко се обърнаха няколко пъти и в двете посоки,без да има промяна на резултата....първо беше 1,20 срещу 4,50 за отбор Б,след минута вече наобратно - 4,50 срещу 1,20...и то пак казвам - без резултата да се промени....не знам от какво зависи,може би като напада единия отбор рязко му пада коеф. ли какво,но реално ако бях заложил на 4,50,само след минута можех да сложа и за другия отбор на 4,50.
В крайна сметка аутсайдера спечели с 26 на 20,буквално в последните секунди.

BorislavD
Мнения: 5
Регистриран на: 17 мар 2016 10:20
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот BorislavD » 11 яну 2022 16:12

Много долно от страна на 8-те. Досега палмите държаха рекорда и дори си мисля, че дори и да имам шанса да се регистрирам пак там, при положение, че бързо лимитират и верификацията е истински ужас - изобщо не си заслужава човек да се занимава с тях.

Направо се чудя Niki378 как си успял да превъртиш бонуса и да направиш добри пари. За да вземеш бонуса от 250 лв доколкото си спомням трябва да превъртиш 8 * 250 = 2 бона и беше за под 30 дена нали? А коефициентите на 8-те за мен са доста зле...
Мен на 9-я ден ми спряха бонусите там за спечелени някакви си 300 кинта и веднага си закрих акаунта, просто няма смисъл без бонуси човек да се занимава с тях.
Слагате всички европейски под един знаменател и сигурно донякъде е така, но бет-а не съм чул да размотават така, а и за спечелени няколко стотака не те режат...
Аз от ефбета от скоро имам странни лимити, в които не мога да намеря логика. Лимит от 1.5лв/2.5/3.5 за колонка !? Но на същите събития като единични мога да сложа повече (пак лимит, но по-висок). Що за глупак ще реже клиент, който слага колонка на срещи от топ първенствата...
А тези от ДКХ (или заместника им) само точат пари за заплати, пак от нашите данъци

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 11 яну 2022 19:10

Бетано отвори...в случай че не сте видели още.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 яну 2022 19:37

От БЕТ365 досега съм дръпнал към 3 бона, но не на веднъж а на части.
За сега няма изглед да ме лимитират, но ако някой все пак е с лимит там, да сподели кога и как се е получил, да си имам "обеца" на ухото.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 11 яну 2022 20:39

THE G.A.M.E написа:От БЕТ365 досега съм дръпнал към 3 бона, но не на веднъж а на части.
За сега няма изглед да ме лимитират, но ако някой все пак е с лимит там, да сподели кога и как се е получил, да си имам "обеца" на ухото.


В бет 365 имам профил още от отварянето...разбира се едно време играех колонки и тем подобни глупости и губех най-редовно,така че - профилът ми беше железен....После,към 2018-та като се преориентирах,вече си теглех нормално,нямаше проблем.
Колизията дойде 2020-та - първо затвориха ''седмиците'' началото на Март,после дойде и това спиране на спортните състезания заради тая простотия и останаха съвсем малко първенства за залагане пролетта и лятото....и почнах да жуля само арбитражи в непопулярни първенства - да кажем футбол Беларус,баскетбол Тайван,футзал,хандбал - изобщо каквото намерех...което се оказа и грешка,изтеглих на два пъти по 300 и един път 500 лв и ме лимитираха.
Общо взето и в ефбет така изгорях - там заради един арбитраж на Б група България,само преди месец.

Важна индикация е това - да ти спрат бонусите....спрат ли ги - скоро си пътник,вече си под лупата...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 11 яну 2022 21:19

Аз също имах прекрасно мнение за 8888.бг, но миналата седмица рЕзко ми изчезнаха бонусите, а тия пичове даваха всеки ден такива, понякога и по 2-3 на ден, от сорта на - заложете на мача Черешка-Ягодка минимум 20 лева, на минимален коефициент 1.3 и вземете 5 лева безплатен залог. Или заложете права колонка с поне 3 събития на коефициент поне 1.5, миниум 10 лева и вземете до 20 игри на машинки и т.н. Чуден сайт, до миналата седмица.
Какво ми се случи, срам не срам, ще разкажа, смехът е здраве. :))))
Гледам аз един ден бонус "5 лева безплатен залог за два залога на живо на Ла Лига или Серия А". Чета аз условията и зацепвам, че в този ден няма Ла Лига, а само мачове от турнирата за Купата на Краля. Викам си, ще им пиша на хората в чата, най-добронамерено, ако искат да си го корегират, случва се на всеки да сбърка. - Благодарим Ви за обратната връзка, ще отнесем проблема до компетентните екипи.
След час ми изчезнаха бонусите, но си викам - е, те сега обновяват системата, даже си помечтах как ми дават едни 10 лв. безплатен залог за будната съвест и приятелското отношение.
Обаче - шпек! Писах мейли, писах, писах, нищо. Разгеле, след като им звъннах ми върнаха, че ми спират бонусите, понеже според точка 20 съм злоупотребявал. Шок! Това се случи в момент, в който бях на загуба в сайта и при положение, че не съм теглил и една стотинка, но не съм и депозирал нищо освен първоначалната сума, де.
Тия се оказаха по-големи цигани и от Палмс бет, които отдавна ми резнаха бонусите, но там поне бях на малка печалба, също без да съм теглил или депозирал нито стотинка. Започнах процедура по разкарване от Палмс бет, да видим каква ли борба ме чака. После се махам и от 8888.бг

Даскал mizantrop правилно е отбелязал, че Betano.bg са стартирали, и аз получих мейл, сега се регистрирам.
С непрофесионалното си и аджамийско око забелязах, че коефициентите са по-високи от Бет365 и 8888.бг, може би се доближават до тези на Ефбет или поне на Палмс Бет.
Интересното е, че Betano.bg предлага много пазари за под/над статични положения - точни удари, неточни удари, засади, греди, свободни удари и т.н. Сещате се, нали .... ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17571
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pomiqrat » 11 яну 2022 21:59

Рег се в бетано, но не получих кодове. Писах и още нямам. Може да са затрупани.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 11 яну 2022 22:15

pomiqrat написа:Рег се в бетано, но не получих кодове. Писах и още нямам. Може да са затрупани.

Пиши им в чата, до 4-5 минутки ще те отразят и ще ти кажат какво да правиш. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17571
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pomiqrat » 11 яну 2022 23:20

Не ми е спешно. Голяма пофта е да залагаш на баскетбол на живо. Това кешаут е много печелившо. Жалко, че нямам 5 телевизора, на които да следя мачовете. Сигурно има хора, които правят хиляди на ден.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта