Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот metodito » 17 сеп 2020 15:31

mizantrop написа:Продължавате с глупостите... :)
Каквото и да измислите - било схема или дори по случайност да печелите дългосрочно - почнете ли да теглите редовно пари - следва отрязване през кръста.Лимит.Европейските букита поне са така,мисля че няма нужда от доказателства - доводът им е че си професионален играч,щом печелиш - значи не си за тях :mrgreen:

Ще ви кажа как ми обезглавиха титулярния профил в бет 365 - сигурно е на 10 години,но тая пролет през пандемията дъних само арбитражи на тенис - направих три тегления пролетта - едно 300 и две по 500 лева - и последва лимит.
Кво да говорим за по-плашливи сайтове като уинбет,биуин,палмсбет - там съм с лимити отдавна :)
Единственият вариант е да се опитваш да переш парите към някоя борса или буки без лимити - пинакъл,да кажем - но това е бавен и тегав процес...а първо трябва да имаш схема как да ги напечелиш в европейското буки....
Колегата,и мой градски вероятно metodito се обзалагам че няма лимит в нито един букмейкър - може да разберете колко е 'печеливш',щом не го закачат. :)

Аз играя най-вече да са ми по-интересни мачовете, които гледам.

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 17 сеп 2020 15:44

Аз като играех така - повече се ядосвах.Защото губех,естествено.
После,като влязох в схемите - ми станаха пък напълно безразлични.
Пробвай за неделя Етър - Локо Пд - 'единица'.
8,50 е ''малоумен'',както го наричаш коеф.- аз не мисля че серията от 5 загуби на Етър ще спре с 'хикс'.

Дай ми обоснована прогноза за следните мачове,според както ги виждаш ти :

Милан - Болоня
РБ Лайпциг - Майнц 05
Реал Сос - Реал М

интересува ме и Астън Вила - Шеф Ютд ?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот metodito » 17 сеп 2020 19:59

mizantrop написа:Аз като играех така - повече се ядосвах.Защото губех,естествено.
После,като влязох в схемите - ми станаха пък напълно безразлични.
Пробвай за неделя Етър - Локо Пд - 'единица'.
8,50 е ''малоумен'',както го наричаш коеф.- аз не мисля че серията от 5 загуби на Етър ще спре с 'хикс'.

Дай ми обоснована прогноза за следните мачове,според както ги виждаш ти :

Милан - Болоня
РБ Лайпциг - Майнц 05
Реал Сос - Реал М

интересува ме и Астън Вила - Шеф Ютд ?

За тези, които не са от Испания, нямам представа. Ако Милан продължи, както свърши мналото първенство, би трябвало да бие, но има мач в Европа. Не знам. А и съм фен на Милан и съм пристрастен.
За Сосиедад, бих казал "гол-гол", като сигурна опция. Даже и да паднат, ще се постараят. Мен ме сърби за един голов хикс. Защо? Миникризата,в която изпаднаха заради коронацирка трябва да спре и Реал изглеждат като достатъчен дразнител. Отделно, "Аноета" не е от най-приятните места за гостуване на Реал. Що се отнася до "гол-гол", освен това, което казах, че Сосиедад ще направят всичко възможно да свършат с кризата, която ги е налегнала (от последните 12 мача в Ла Лига имат едва ДВЕ победи) в последните седем мача помежду им, има само един, в който няма "гол-гол", което разбира се е суха статистика, която винаги може да се наруши. ;)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот metodito » 17 сеп 2020 20:26

Редакция: За Сосиедад - Реал, - г/г - сигурна опция, а за смела, не хикс, а 1Х.

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 17 сеп 2020 20:29

Аз питах за знаци,
знаците ме интересуват...Милан изглежда прекалено логично 'единицата' - последните им мачове са разгромни победи,Болоня пък - тъкмо обратното,като за първи кръг да не нагласят един хикс за масовия потребител :)
Мен най ме мъчи мача Лайпциг - Майнц - миналата година два разгрома 8-0 и 5-0,но имам в едно ъгълче на паметта спомен отпреди десетина години,даже съм забравил от кое първенство за мач 8-0,който в следващия сезон между същите отбори завърши хикс... :?
Сосиедад направо го виждам равен,но ще подкрепя и с 'двойка'.

Играя различни джакпоти с фиксирани мачове,затова питам за знаци.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот metodito » 17 сеп 2020 21:00

Ми мен ме притеснява малко Болоня. Не знам в какво състояние е Синиша. Когато той е на скамейката, Болоня сякаш играят различно. Лайпциг на пръв поглед изглежда твърда единица, ама оня швед ли, датчанин ли беше е такова дърво. Тея май не намериха заместник на Тимо. Но, както казах, гледам основно и най-вече испанското. Питаш ме за твърд знак за Реал? Аз не бих го играл на твърд. Бих пробвал един хикс, като теб, но по-скоро 1Х, което не е твърд резултат. Троен е мача. Сосиедад, като цяло са крив съперник на Реал. Независимо като домакин или гост.
Английското гледам по един мач на три месеца.

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 19 сеп 2020 09:13

Някой пробвал ли е залози в колоезденето...Аз ги разглеждах още преди началото на Тур дьо Франс,днес е последният 20-ти етап.
Ако разгледаме коеф. за победител в етап - има трима фаворизирани с коеф. 2,50 - 3,50 и 4,75 коеф....по-нататък състезателите са оценени на над 10,00 - 15,00 коеф.
Любопитното е че за губещ за победител залог връщат 1/4 от сумата ако се класира до 3 място - поне аз така разбирам условието.В бет 365 и спортингбул е такова.
Ако се сложат пари на тримата фаворити - разпределени като за арбитраж,се получава печалба 11,57 % плюс по 1/4 възстановени пари за втория и третия - ако предположим че тия трима завършат на стълбичката.Дори един или двама извън тези състезатели да завършат втори и трети - пак остава печалбата от 11,57 %.
Най неприятен вариант би бил аутсайдер да завърши 1-ви..Но и в тоя случай ако някой от ''нашите'' хора завършат 2-ри и 3-ти - пак връщаме част от вложените пари.

Не съм гледал класиранията етап по етап и дали има резон да се залага по такъв начин.
Някой ако има мнение.
Букмейкърите,разбира се както винаги добре са изчислили всичко - но на пръв поглед на мен ми изглежда че може да се вземе някакво математическо предимство пред тях.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот kingofpop » 19 сеп 2020 22:44

Аз само в бета съм лимитирал поне 70-80 сметки последните 3-4 години :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 20 сеп 2020 15:37

kingofpop написа:Аз само в бета съм лимитирал поне 70-80 сметки последните 3-4 години :mrgreen:


А така !
Кажи го на тия с прогнозите ! :)

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 27 сеп 2020 19:02

вчера гледах мач от Висшата лига на Англия - коментаторите казаха в първите 20 мача от този сезон - 16 дузпи !
имало някаква промяна в правилата от това лято - всяко докосване до ръка - неумишлено или каквото и да е - дузпа....
даже не съм гледал букитата дали са реагирали на коефициентите за дузпа,по-рано бяха около 5,00 коеф. - при 16 отсъдени в 20 мача при 5,00 коеф. - доста голямо математическо предимство за залагащия....даже сега на Тотнъм - Нюкасъл отсъдиха дузпа с ВАР в 96-тата минута - защитникът беше с гръб,но му се удари в ръката и - дузпа ! :)

...айде и на късния мач Ман С - Лестър - две дузпи :)...и докато пишех - отсъдиха и трета ! :mrgreen:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта