Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 ное 2021 16:48

До 35 мин. на Арсенал - Уотфорд едва 2 корнера и 2 аута, всички други статични бяха тъч или "свободен удар". :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12276
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 15 ное 2021 20:39

Не знам какво ви е мнението за 8888 дотук, вече поработиха известно време и можем да коментираме, но аз лично дотук съм изключително доволен от бонусите им. Всеки ден предлагат някакви благинки, като например - заложи на еди кой си мач(ове), минимален залог 1.3 (1.5 ако е комбинация) и минимална сума 10 или 20 лева. Независимо дали залогът е печеливш, бонусът идва при тебе. В най-добрия случай си реализираш печалба от залога и ти дават едни 5 или 10 пари безплатен залог.
Ако не е безплатен залог, то играта е за някакви машинки. Изпървом си мислех, че машинките ти пускат ако загубиш залога - демек, да не те отчайват, ако загубиш десет кинта, да ти върнат 2-3 от играта, ама не е така. Вече на няколко пъти ми се случи да имам печеливш залог в комбинация с 5-6 кинта от машинки. На един тенис мач на ma4kaj Gri60 срещу Медведев, даваха машинки за всеки гейм, спечелен от българина и .... вземи тия 17-18 лева отгоре на печелившия залог. При мене, машинките докараха дотук около 100 кинта свежа депозитна пара, по груби сметки.
Много е важно да се каже, ча парите от машинките влизат директно в депозита и са изтегляеми, няма никакви условия за превъртане. А другите сайтове ти дават един голям "Бански старец". Много сладка работа, много сладко сайтче е 8888. 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

mizantrop
Мнения: 509
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 16 ное 2021 19:24

Аз в ''седмиците'' съм хващал топ-печалба 500 лв от безплатни игри Gonzo quest :)
Смятай че бонусите на 8888 са наполовина на тия,които бяха в 7777......
Божков си разбира от работата,всички други са дървари.
Да видим сега кво ще стане с тези правителства,дано да влязат скоро Спортингуин,Бетано и Бетуей....чакаме и нещастниците от Спорт тото де :)

Longjohn
Мнения: 18
Регистриран на: 10 юни 2020 09:40
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот Longjohn » 17 ное 2021 19:33

Здравейте на всички. Тъся сайт с информация за коефициентите от предходни дни . Но специално за коеф за корнери. Предполагам че тук дупките са много. Но няма как го проверя. Има много сайтове със коефициенти от предходни дни но са само с информация за 1х2 и под над. А за корнери няма. Някой знае ли ?

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17561
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pomiqrat » 30 ное 2021 23:16

Регистрирах се в 8. Аз ли съм тъп или наистина първо трябва да загубя собствените си пари и чак тогава получавам право да играя с бонуса? Ако съм разбрал грешно - глупостта ми спести 100 лв., които щях да сложа на Нюкясъл :mrgreen:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12276
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 01 дек 2021 10:22

pomiqrat написа:Регистрирах се в 8. Аз ли съм тъп или наистина първо трябва да загубя собствените си пари и чак тогава получавам право да играя с бонуса? Ако съм разбрал грешно - глупостта ми спести 100 лв., които щях да сложа на Нюкясъл :mrgreen:

Не би трябвало. Първоначалният бонус се добавя към депозита след като го превъртиш, по спомен в 8888 беше х 6. Кур капанът е, че имаш една седмица да го превъртиш, но не си спомням какъв беше минималният коефициент - по спомен минимум 1.5 за единичен залог и минимум 1.3 за колонка. Демек, ако си набил 100 лева своя пара и си заявил 100 лева бонус, за една седмица трябва да превъртиш 600 само с твоите лични 100 лева. Чак тогава се добавят 100 лева първоначален бонус.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12276
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 01 дек 2021 10:54

Мене много яко ме наеваха с първоначалния бонус тия. Четох им условията преди да се регистрирам, но малко се обърках със сроковете на получаване и превъртане за първоначалния бонус, отделно, че условията ми се сториха странни, в сравнение с другите букмейкъри. И реших аз, да пиша на чат оператор да ми потвърди кое какво е - дъра бъра, питах го аз накрая дали имам един месец за превъртане на 250 лева, колкото ми беше първоначалния депозит и изискан първоначален бонус спорт, оня вика - Точно така. Почвам аз да цъкам, за около една седмижа превъртях около 500-600 лева от общо 1500, с приемливи загуби от моя страна. И по едно време гледам - някакво меню с прогреса на тоя бонус - 32-33 %, ама и оставащо време от няколко часа. :shock: Айде пак чатове, мейли, молби да ми удължат срока или да ми дадат първоначален бонус, пропорционален на вече превъртяната сума - Ами, то, съжаляваме, че нашият сътрудник се е объркал, ама правилата са за всички. Накрая ми рестартираха превъртането, така че да имам още една седмица срок, ама ми занулиха превъртяното.Пак чатове, мейли - ама то общите условия, ама то вие сте се съгласили и т. н. клишета. И разбрах, че не ми е писано да взема първоначален бонус спорт от тоя сайт. Е, поне дават много други бонуси ако правиш определени залози, почти всекидневно.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17561
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pomiqrat » 01 дек 2021 11:51

По-добре без бонус. Много объркано. Преди беше с три завъртвания из другите бетове.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12276
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот TristaNNN » 01 дек 2021 13:04

pomiqrat написа:По-добре без бонус. Много объркано. Преди беше с три завъртвания из другите бетове.

Е, що? Изискай си там някакъв бонус, нищо не губиш в 8888 ако не успееш да го превъртиш в срок. В най-лошия случай просто няма да го докопаш и ще си цъкаш само със собствените пари. Пък ако имаш съмнения им пиши в чата, драсни им мейл или им звънни. Аз ти споделям по спомен какви бяха условията, когато се регистрирах в сайта, тъкмо когато го пуснаха, едва ли са променили изискванията за първоначален бонус спорт.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21341
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот metodito » 01 дек 2021 13:11

Не знам само на определени потребители ли е, но bet365 ми дава всяка седмица 10 лева подарък за мач от ефбет. И аз ги профуквам без печалба, Може заради това да ми ги дават. :lol: Между другото откъм подаръци там не мога да се оплача.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта